Hawke Optics firmasına görüş ve önerilerinizi iletiyoruz.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar,
    Hawke dürbünlerin şu anki Türkiye dağıtıcı firması olan Andoutdoor da Hawke ürünlerinin toptan satış sorumlusu olarak çalışmaktayım.
    Hawke ürünleri konusundaki istek,öneri ve şikayetlerinizi öğrenerek Hawke Optics firmasına iletmek isteriz. Konuyla ilgili dönüşlerinizi bekliyorum.
    Serkan Eriş

Hawke 8.5-25x42 Dürbün
    Diana Mod 52

Airarms TX200HC

• merhaba,hoş geldiniz.çok memnun oldum açıkçası.

genel olarak, uygun fiyat ve Türkiye de olmayan modellere ulaşabilmek istenir kanısındayım.

teşekkürler.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Cevabınız için çok teşekkür ederim. Hawke ile ilgilenen arkadaşlarımız istedikleri modelleri yazarlar ise gelip gelmeyeceği konusunda bilgi verebilirim. Şimdiye kadar bana forum dışından gelmiş sorulardan bir kaç örnek vereyim.

Sökülebilir Sweng benzeri ayak üretilecek mi?

Hawke X-Act Programını Türkçeleştirmek mümkün olur mu?

Sidewinder Ed 10-50x60 TMX ürününü getirecekmisiniz? (Evet bu ürün Kasım ayında gelecek ürünler arasında)

ffp dürbün üretilmesi düşünülüyor mu?

Hawke 8.5-25x42 Dürbün
    Diana Mod 52

Airarms TX200HC

• Merhabalar, sitenizdeki Hawke dürbünleri ve fiyatlarını kısaca inceleme fırsatı buldum. Fiyatlarınız bana biraz pahalı gibi geldi. Son derece tanınmış bir av bayisinde örneğin Hawke 8,5-25x42 modeli ile sizin sitenizdeki aynı model arasında 248,00 TL fiyat farkı var, bence bu fark son derece fazla.

• Aressx, Hawke ürünlerini perakende fiyatta bizde en pahalı fiyattan bulmanız normal, Toptan satışı ağırlıklı olan bir firmayız. Fiyat konusunda bayilerimiz size yardımcı olacaktır. Forumda bana ürün taleplerinizi iletirseniz en uygun fiyata temin edebileceğiniz bayimize sizi yönlendirim.

Hawke 8.5-25x42 Dürbün
    Diana Mod 52

Airarms TX200HC

• Bu cevap mantığıma ters düştü. Siz toptan aldığınız ürünü isterseniz daha ucuz verebilirsiniz ya da bayi fiyatına en azından.

• Aressx, Hawke ürünlerini perakende fiyatta bizde en pahalı fiyattan bulmanız normal, Toptan satışı ağırlıklı olan bir firmayız. Fiyat konusunda bayilerimiz size yardımcı olacaktır. Forumda bana ürün taleplerinizi iletirseniz en uygun fiyata temin edebileceğiniz bayimize sizi yönlendirim.

Bilgilendirme ve ilginiz için teşekkür ederim. Yakın zamanda pcp ve özellikle Hawke almayı planlayan birisi olarak sizin gibi bir arkadaşı bulmamız son derece güzel oldu.

• Bu cevap mantığıma ters düştü. Siz toptan aldığınız ürünü isterseniz daha ucuz verebilirsiniz ya da bayi fiyatına en azından.

Emin olun son kullanıcıyı önemsediğimiz için bu forumda kullanıcı açtık. Ticarette maalesef sizin dediğinizi yapmak mümkün olamıyor. Fakat bayilerimden olabilecek en iyi fiyatları size sağlamaya çalışacağımdan emin olabilirsiniz.

Hawke 8.5-25x42 Dürbün
    Diana Mod 52

Airarms TX200HC

• Yetkili biriyle görüşebilmemiz gerçekten muazzam. Abi ben de yaz aylarına doğru hawke dürbün almayı düşünüyorum ancak sarsıntısı tepmesi yüksek bir tüfeğim var nickimdeki tüfek. Bana taş gibi bir dürbün lazım mümkünse 12 yakınlaştırmalı, önerebileceğiniz bir dürbün var mı?

Mod 125 Sniper Vortex 5.5

VEFALI TÜRK GELDİ YİNE, SELAM TÜRK'ÜN BAYRAĞINA

• Emin olun son kullanıcıyı önemsediğimiz için bu forumda kullanıcı açtık. Ticarette maalesef sizin dediğinizi yapmak mümkün olamıyor. Fakat bayilerimden olabilecek en iyi fiyatları size sağlamaya çalışacağımdan emin olabilirsiniz.

Teşekkürler. Bende hawke almayı düşünüyorum. Konuyu takip edeceğim

• Mod125SVortex, Hawke Airmax serisi bu iş için yapılmış özel bir seridir. AMX Reticle'larda havalı tüfekteki mesafelere uygun olarak bölünmüştür. Sizin isteğinize uygun olabilecek modeller Airmax 4-12x40 veya Airmax 4-12x50 modelleridir. Ürünleri Aşağıdaki linkten görebilirsiniz.
    http://www.hawkeoptics.com/airmax.html

Hawke 8.5-25x42 Dürbün
    Diana Mod 52

Airarms TX200HC

• Ffp özellikli ve full mildotlu artıkılı olan bir dürbün mükemmel olurdu 200 metre üstüne shim yapmadan rahatlıkla atılır böylece.

"Ali Bumaye"!!!

• Mod125SVortex, Hawke Airmax serisi bu iş için yapılmış özel bir seridir. AMX Reticle'larda havalı tüfekteki mesafelere uygun olarak bölünmüştür. Sizin isteğinize uygun olabilecek modeller Airmax 4-12x40 veya Airmax 4-12x50 modelleridir. Ürünleri Aşağıdaki linkten görebilirsiniz.

linkte ki fiyatlar Türkiye de olsa kimse başka dürbün kullanmaz.

• linkte ki fiyatlar Türkiye de olsa kimse başka dürbün kullanmaz.

Sonuna kadar katılıyorum

Kral Breaker Bullpup 5.5 mm 3,5-10x50 ;tufey#
    Mod 125 Sniper Vortex 5.5 mm 3-9x44E ( Satıldı )
    ;kovboys; £tabanxalı$

Anladım abi, bunlarda ayar kaçırma vs sıkıntılar olmuyor demek. Peki mercek çapının büyük olması benim işime gelir ve sağlamlığı etkiler mi? Eğer sıkıntı olmazsa 50 yi tercih ederim. Bu arada dampa ayak da alacağım.

• Anladım abi, bunlarda ayar kaçırma vs sıkıntılar olmuyor demek. Peki mercek çapının büyük olması benim işime gelir ve sağlamlığı etkiler mi? Eğer sıkıntı olmazsa 50 yi tercih ederim. Bu arada dampa ayak da alacağım.

Bu tarz ürünleri alınca dampa derdimiz olmamalı.

dampasız kullanıma uygun garantili modeller mi bunlar?

• Turret`ler uzerinde tur sayisini gosteren skalasi olan ,30 mm tup cap`li, L4 dot reticle`a sahip bir Hawke olsa hemen alirdim.

Cricket std .25 Makroptik 3-9x42
    AirArms S510 XtraFac .22 (REG), Nikko Stirling 8x32x60 FT
    Evanix Monster .22 (MOD), XD optic 8x40x50
    Benjamin Marauder .25 , Makroptik 8x32x44
    Drager 6lt Scuba
    Bushnell Rangefinder

• Bu tarz ürünleri alınca dampa derdimiz olmamalı.
    dampasız kullanıma uygun garantili modeller mi bunlar?

O da dogru, haklisiniz. Neticede 850-900 tl lik durbunlerden bahsediyoruz. Abinin cevabini bekliyorum.

• Ffp özellikli ve full mildotlu artıkılı olan bir dürbün mükemmel olurdu 200 metre üstüne shim yapmadan rahatlıkla atılır böylece.

Bu önerinizi Hawke Optics'e ileteceğiz.

Hawke 8.5-25x42 Dürbün
    Diana Mod 52

Airarms TX200HC

• Anladım abi, bunlarda ayar kaçırma vs sıkıntılar olmuyor demek. Peki mercek çapının büyük olması benim işime gelir ve sağlamlığı etkiler mi? Eğer sıkıntı olmazsa 50 yi tercih ederim. Bu arada dampa ayak da alacağım.

Ayar kaçmaması için iyi kaliteli bir ayakla bağlarsanız sorun olmayacaktır. Dampa ayakta olabilir. Hawkenin 11mm tek parça ayağı veya 22mm olan çift parça ayakları sizin için uygundur. 50mm için yüksek ayak almanızı tavsiye ederim.

Hawke 8.5-25x42 Dürbün
    Diana Mod 52

Airarms TX200HC