Hawke Optics firmasına görüş ve önerilerinizi iletiyoruz.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Turret`ler uzerinde tur sayisini gosteren skalasi olan ,30 mm tup cap`li, L4 dot reticle`a sahip bir Hawke olsa hemen alirdim.

L4 dot dışında diğer istediğiniz özellikler Airmax SF serisinde mevcuttur. Ürünleri aşağıdaki linkten görebilirsiniz.
    http://eu.hawkeoptics.com/airmax-30-sf-riflescopes.html

Hawke 8.5-25x42 Dürbün
    Diana Mod 52

Airarms TX200HC

• Serkan Bey,

aramıza hoşgeldiniz. Bir ithalatçı firma yetkilisinin bu denli ince düşünüp aramıza katılması gerçekten hoş bir durum.. Bu birde Hawke olunca tadından yenmiyor ;)

Sayın hobidaşlarımız için iyi bir fırsat olacağını düşünüyorum.

Tekrar hoşgeldiniz, keyifli forumlar dilerim.

• bizlerden fikir sormanız ince bir davranış. Teşekkür ederiz.
    - Fiyatlar yurt dışından getiemeyenlete ceza olarak belirlenmiş gibi. Bunları düzeltebilirmisiniz.
    - Geniş mercekli ve kısa boylu dürbün var mı. Varsa ben diana 460 için 8.5-25X50, 6.5-20X50 gibi bir tane arıyorken pahalı markakalarda olduğunu fakat sizde olmadığını farkettim. sadece buslen marka bir tane bulabildim. Diğerlerinde uzunluk sebebiyle Pelet yüklemede zorluk oluyor.
    - reticle olarak vector buslen ve bazı japon dürbünlerin güzel örnekleri var geliştirmeniz hepimizin faydasına olacaktır.
    Tekrardan teşekkür ederim.

• Merhaba,
    Oncelikle goruslerimizi iletme sansi sundugunuz icin tesekkurler.
    Benim durbun kutulariyla ilgili bir sikayetim var. Bu sorunu Ingiltere'de yasadim ama kutularin Turkiye'de de ayni oldugunu varsayiyorum, eger degilse mesajimi esgecin lutfen. Gecen hafta Hawke 3-9x40mm Vantage bir durbun aldim, daha tufege takamadan yere dusurdum ve ufak bir ezik olustu durbunde bir tasa denk geldigi icin. Bunun sebebi (benim de dikkatsizligim ile beraber) kutuyu yanlarindan tuttugum zaman, kutunun altinin durbun agirligi ile beraber kayip dusmesi. Turkiye'deki Hawke 4x32 durbunumun kutusu boyle degildi mesela.
    Selamlar

Air Arms S400, Weihrauch HW50, Hatsan Mod70

anagram+1 oyunum Google Play Store ve Apple App Store'da yayında!

• bizlerden fikir sormanız ince bir davranış. Teşekkür ederiz.
    - Fiyatlar yurt dışından getiemeyenlete ceza olarak belirlenmiş gibi. Bunları düzeltebilirmisiniz.
    - Geniş mercekli ve kısa boylu dürbün var mı. Varsa ben diana 460 için 8.5-25X50, 6.5-20X50 gibi bir tane arıyorken pahalı markakalarda olduğunu fakat sizde olmadığını farkettim. sadece buslen marka bir tane bulabildim. Diğerlerinde uzunluk sebebiyle Pelet yüklemede zorluk oluyor.
    - reticle olarak vector buslen ve bazı japon dürbünlerin güzel örnekleri var geliştirmeniz hepimizin faydasına olacaktır.
    Tekrardan teşekkür ederim.

Fiyatlar konusunda yapılabilecek fazla bir şey yok. İstediğiniz bir dürbün olursa bana iletin size en iyi fiyat veren bayiye yönlendirebilirim.
    Kısa tüplü dürbünlerde İnternette arayıp bulduklarım uzunluk olarak Hawke'den çok farklı değiller bana özel mesajdan örnek gönderebilirseniz talebinizi iletebiliriz.
    Reticle konusunda Hawke'den farklı uygulama göremedim bununla ilgili de bana özel mesajdan dönerseniz muadil reticle içeren dürbünleri sizinle paylaşabilirim.
    Önerileriniz bizim için değerli, biz teşekkür ederiz.

Hawke 8.5-25x42 Dürbün
    Diana Mod 52

Airarms TX200HC

• Merhaba,
    Oncelikle goruslerimizi iletme sansi sundugunuz icin tesekkurler.
    Benim durbun kutulariyla ilgili bir sikayetim var. Bu sorunu Ingiltere'de yasadim ama kutularin Turkiye'de de ayni oldugunu varsayiyorum, eger degilse mesajimi esgecin lutfen. Gecen hafta Hawke 3-9x40mm Vantage bir durbun aldim, daha tufege takamadan yere dusurdum ve ufak bir ezik olustu durbunde bir tasa denk geldigi icin. Bunun sebebi (benim de dikkatsizligim ile beraber) kutuyu yanlarindan tuttugum zaman, kutunun altinin durbun agirligi ile beraber kayip dusmesi. Turkiye'deki Hawke 4x32 durbunumun kutusu boyle degildi mesela.
    Selamlar

Kutular sizin anlattığınızla aynı, yaşadığınız problem için üzgünüm. Kutu konusunu Hawke ile paylaşacağız.

Hawke 8.5-25x42 Dürbün
    Diana Mod 52

Airarms TX200HC

• 40mm obj. mag yaylıda dampasiz kullanilabilen, yan paralax, isiksiz, ful artikil, 20x buyutmeli ve tabii taretli...

• Abi ben airmax 3-12x40 alacağım ayar tutmama ya da başka sıkıntılar olduğunda garantiye gidiyor mu? Tamiri yapılıyor mu yani?

Mod 125 Sniper Vortex 5.5

VEFALI TÜRK GELDİ YİNE, SELAM TÜRK'ÜN BAYRAĞINA

• Abi ben airmax 3-12x40 alacağım ayar tutmama ya da başka sıkıntılar olduğunda garantiye gidiyor mu? Tamiri yapılıyor mu yani?

Airmax te bu dediğiniz sorunları yaşamazsınız, oldu ki yaşadınız garantiye gider, kontrol edilir, gerekirse değişim yapılır. Fakat tamir konusu şu an için Türkiye de mümkün değil.

Hawke 8.5-25x42 Dürbün
    Diana Mod 52

Airarms TX200HC

• 40mm obj. mag yaylıda dampasiz kullanilabilen, yan paralax, isiksiz, ful artikil, 20x buyutmeli ve tabii taretli...

İsteklerinize birebir uyan ürün maalesef şu an için Hawke'da yok. Yakın olan ürünler şunlardır.
    http://eu.hawkeoptics.com/airmax-30-sf-6-24x50-amx-ir.html
    http://eu.hawkeoptics.com/side…65-20x42-20x-mil-dot.html

Hawke 8.5-25x42 Dürbün
    Diana Mod 52

Airarms TX200HC