Atac Boyama Önizlemesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Malzemesi nedir..? resimlerde pek belli olmuyor abs gibi duruyor sanki

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL
    DERYA MK-12 61cm (tuning)

• Orjinal temin edene kadar yeterli bence.

tabanca marka model nedir?

bende bir Colt M45 CQBP düşünüyorum da.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Cybergun Colt Blackwater R2

çok afilli. memnun musunuz?

• İlk 15-20 tüpte sıkıntısızdı ama son zamanlarda ara sıra tutukluk yapmaya başladı. Sürgü 4-5 mm geride kalıyor ve atmıyor. Yayların yumuşaması ve sürgünün geriden tekrar ileri giderken şarjörden yeni bb alarak namluya sürme süreci ile alakalı bir durum olduğunu veya namluya 2 bb sürülmesinden dolayı olduğunu düşünüyorum.

One Shot One Hit

• İlk 15-20 tüpte sıkıntısızdı ama son zamanlarda ara sıra tutukluk yapmaya başladı. Sürgü 4-5 mm geride kalıyor ve atmıyor. Yayların yumuşaması ve sürgünün geriden tekrar ileri giderken şarjörden yeni bb alarak namluya sürme süreci ile alakalı bir durum olduğunu veya namluya 2 bb sürülmesinden dolayı olduğunu düşünüyorum.

teşekkür ederim. co2 ler mayınlı arazi :)

• Aynen öyle dostum. Onun haricinde gayet memnunum. 20 metreden kurumuş çam ağacına bb nin 4/3 ünü gömüyor. Görüntüsü ve ağırlığı muazzam zaten.

One Shot One Hit

• Boyama işinden plastidipi aldıktan sonra vaz geçmiştim ancak bir yanım boya gitsin diyor. Forumda plastidip ile daha önceki tecrübeleri okudukçada yine kararsızlaşıyorum. Boyayı aldım öylece duruyor...En son gidip cerakote yaptıracağım ve rahatlıyacağım :)

One Shot One Hit

• Cerakote candır...

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL
    DERYA MK-12 61cm (tuning)

• plastidip ile kurusıkıya yaklaşık 2 kat astar ve 6 7 kat plastidip atmıştım ve 2 gün bekletmiştim ancak sonuç hüsrandanda öte olmuştu benim için.Yüzeyi pürüzlü olduğundan saniye dayanmadı yırtıldı hemen sonra ben fazla atmışımdır diye plastidipi söküp astarsız 2 3 kat attım sonuç yine aynı.Eğer uygulamada yanlış bişey yapmadıysam tavsiye etmem kesinlikle hemen çıkıyo çünkü :)

- Hatsan Nova Compact 5.5mm - Vector Optics Sentinel 10-40x50

- Hatsan Mod 125 Vortex 5.5mm- Hawke 3-9x40AO

- Zoraki HP-01 Ultra 4.5mm - Bsa 8-32x40AO

- Ruger P85 9mm
    - Tariq 951 9mm
    - Umarex Smith Wesson Combat
    - Ekol Voltran ASI -Full Automatic-
    - Canas Magnum 9mm -Full Automatic-

'' Silahının dolu veya boş olması değil, arkasındakinin akıl dolu bir insan olmasıdır asıl önemli olan.''