Extreme Benchrest 2016 Sonuçları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Extreme Benchrest 2016 Sonuçlarının videosu. Müsabakada kullanılan silahlara bakarmısınız FX airguns geçit töreni gibi, En çok da artık kavuşmamıza az kalan impact var. Bu arada şu anda istanbul gümrüğündeymiş impactler en geç 1 haftaya tanıtım videosu çekeriz İnşallah.

airgunturk.com/attachment/31990/

bu da video

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Merhaba,
    Fx Impact zaten Turkiyede satışı var. Gümrük olayını anlamadım açıkçası. Aydınlatırsanız sevinirim...

Walther CP 88 6'' £tabanxalı$

Crosman Vigilante 357

Husan Malazgirt 1071 410 Cal;tufey#

Edgun Leshiy 2 Limited Edition 30 Cal

Umarex HDR 50 11 Joule

• Tufeklerin on satisi yapiliyordu bugune kadar, turkiyeye henuz girmis degillerdi,on satisi yapilan urunler suanda gumrukte bekleyen impact tufekler,yani sizin satiliyor dediginiz tufekler daha yeni sahiplerine kavusacak.

• Degerli Boybayre,
    Bilgilendirmeniz için tesekkur ederim. Ben sormasam boyle bir bilgiye sahip olamayacağım. Ve satışta zannedeceğim.
    Çok ilginç bir ülkemiz var. Altına not düşmek bu kadar zor mu acaba merak eder oldum. Çok da üzüldüm.
    Bilgilendirme için gerçekten çok tesekkur ederim. Çok şey öğreniyoruz, öğrenmeye devam edeceğiz...

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• Evet yaklaşık 6-7 aydır bekliyoruz. Fx firması En çok problemi Türkiye gümrüğünde yaşıyoruz demiş. 2 ay önceki sevkiyatı bize yapacakmış fakat gümrüğümüz çok "hızlı" çalıştığından ve birsürü prosedür olduğundan bizi pas geçip sırada bekleyen ülkelere yönlendirmiş o sevkiyat. Ama artık gelicek 1 haftaya inşallah

• Degerli Boybayre,
    Bilgilendirmeniz için tesekkur ederim. Ben sormasam boyle bir bilgiye sahip olamayacağım. Ve satışta zannedeceğim.
    Çok ilginç bir ülkemiz var. Altına not düşmek bu kadar zor mu acaba merak eder oldum. Çok da üzüldüm.
    Bilgilendirme için gerçekten çok tesekkur ederim. Çok şey öğreniyoruz, öğrenmeye devam edeceğiz...

Silahı getiren firmanın sitesinde ilan açıklamasında altda not var sayın EVO

• Silahı getiren firmanın sitesinde ilan açıklamasında altda not var sayın EVO

Sayın Swordfish,

Banka reklamları yada sigorta reklamları yayınlamıyorlar bu siteler, açık fakat küçük olmayan açıklamalar yapmaları gerekir. Ben araştırıp bulacak değilim!! Bunu yapan bir sürü alışveriş sitesi var. Ceo telefonların da bile var. Zor değil...

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• Celallenmeyin sayın EVO :) haklısınız. yazıyordu zaten ilanda ön sipariş diye bir iki haftadır yok o yazı. Bence de tüfek gelene kadar kaldırılmamalıydı. Sanırım site yenilendiğinden böyle olmuştur.

• Celallenmeyin sayın EVO :) haklısınız. yazıyordu zaten ilanda ön sipariş diye bir iki haftadır yok o yazı. Bence de tüfek gelene kadar kaldırılmamalıydı. Sanırım site yenilendiğinden böyle olmuştur.

Estagfurullah haddime değil, hakkım değil celallenmek. Ama bir an yalancı gibi hissettim kendimi. Anlayışınıza sığınarak özür diliyorum. :) Müşteri futbol hakemi gibidir, gördüğüne düdük çalar hakem, müşteri de o an ne gördüyse onun üstünden karar verir yada yorum yapar. :)

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• Bu arada şu anda istanbul gümrüğündeymiş impactler en geç 1 haftaya tanıtım videosu çekeriz İnşallah.

İstanbul gümrüğünde olan bu impactlerin yanında AA S510 ultimate sporter'larda varmıdır acaba. :)

• İstanbul gümrüğünde olan bu impactlerin yanında AA S510 ultimate sporter'larda varmıdır acaba. :)

Vardır inşallah hocam. Beklemek zormuş :)