Kral Puncher Pellet Seçimi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Geco daha kaliteli gamo matchtan :)
    Alip kullanmis biri olarak soyluyorum yine.
    Envanterimdede 1 kutu bekliyor yine :)

naçizane görüşüm de o yöndeydi teşekkürler :)

Kahramanlar can verir, Yurdu yaşatmak için.

• Sarsılmaz Kılınç 2000 Mega 9x19 mm
    • Hatsan Galatian 4 5.5mm
    • Zoraki HP 01-2 Light 4.5 mm + Stoeger 4x32 Compact Işıklı Dürbün + Wrangler Moderatör
    • Gamo PT-85 4.5 mm
    • EZ Archery 45 lb Makaralı Yay
  • krm yi kullandım JSP ile ciddi mesafe farkı var birazda sert olunca korktum palet girisinde tortu kalıyor. O yüzden bıraktım ama namlu fiyati ve pellet fiyati karşılaştırinca da ucuz pellet daha mantıklı ama mesafede de epey fark oluyor dediğim gibi

• Ankara avfoni den almıştım 7 gün içerisinde iade ve değişim diyorlar 4.gün gittim hiç kullanamadigim tufegimi değişim yapmadılar fabrika ile konuştum onlara gönderdim artık alacak arkadaşlar dikkat avfoni den sakın almayın...

• Yeni çıkan jsb beast 5,5 mm 34 grain saçmayı kral arms breaker bullpup kaç fps hızla atabilir...bilen ya da tecrübe eden varsa öğrenmek isterim... cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim...daha önceden bir videoda Metehan bey jsb 18 grain saçma yı. Kral arms breaker bullpup ile ortalama 900 fps ile atabildiğini chrono ile ölçerek göstermişti..

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Odbay ().

• merhabalar
    30 grain incemehmet var elimde onu deneyip asagi yukari soyleyebilirim.
    Bir iki gune denemis olurum

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• uzak mesafe atışlarında 15.5 grain pelletin düşüşü 18.5 göre gözle görülür şekilde daha azdır..

yakın mesafede(50-70m) düşüş kendini fazla hissetirmezken 150-200 metrelerde düşüşün ivmeli bir şekilde artmasından dolayı düşüş mesafesi çok açılmaktadır..

Osman Yetkin

Çarşamba Samsun

Hatsan Türkbull

Kral Puncher Breaker

Hatsan AT44 Tact

Kral Puncher Mega

Crosman 2240

Diana Mod 24