BAHCO bıçak be testere seti

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • içimdeki bıçak ateşine bir kaç damla su serpme niyetine bu seti aldım.

yanına birde balta düşünüyorum.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• http://m.n11.com/remixon-av-cakisi-fkoo5-ad-19cm-P123315417
    Ben de bu cakiyi 12.5 liraya sipariş ettim fotoğrafta güzel duruyor kendisi nasil gelince gorucez

görüntü iyi umarım göründüğü gibi çıkar.bende n11 den aldım 11.11 furyasında kaynadı arada :)

• görüntü iyi umarım göründüğü gibi çıkar.bende n11 den aldım 11.11 furyasında kaynadı arada :)

İyi geldi valla telefonu falan aradan çıkardım uç bes ıvır zıvır derken 1.500tl bıraktık siteye kim bilir 24 saatte ne kadar kazanmışlardır helal olsun

• İyi geldi valla telefonu falan aradan çıkardım uç bes ıvır zıvır derken 1.500tl bıraktık siteye kim bilir 24 saatte ne kadar kazanmışlardır helal olsun

yanlış hatırlamıyorsam 65 milyonla rekor kırdılar. Benim aklım vw golfte kaldı

• yanlış hatırlamıyorsam 65 milyonla rekor kırdılar. Benim aklım vw golfte kaldı

Turk lirası değil mi bu? Ne yalan soyleyim 444/777lik kupon gözlerimin önünde 5snde bitince bu golfun aynasini görmek nasip olmaz dedim. Gerçi sormak lazımdı kredi kartına taksit secenegini var miymis :D

• Turk lirası değil mi bu? Ne yalan soyleyim 444/777lik kupon gözlerimin önünde 5snde bitince bu golfun aynasini görmek nasip olmaz dedim. Gerçi sormak lazımdı kredi kartına taksit secenegini var miymis :D

türklirasi olmalı.indirim kuponu arabalarda geçerli değildi sanırım ödemeler havale şeklinde anlatılıyordu.10 bin peşinat kalanı nakit olarak sonraydı.

• Pek umrumda olmadı benim. Bicaktan vr gözlüğe yegene oyuncağa kadar bir suru ivir zivirla gecirdik günü. Sanirim en cok da boyle alışverişleri seviyorum

• Pek umrumda olmadı benim. Bicaktan vr gözlüğe yegene oyuncağa kadar bir suru ivir zivirla gecirdik günü. Sanirim en cok da boyle alışverişleri seviyorum

evet bir çok ihtiyaç bir çırpıda aradan çıkıyor.en büyük sıkıntı o ihtiyaçların bir türlü indirim gününe kadar akla gelmemesi yada ihtiyaçların indirim bittikten sonra hâsıl olması.indirim limitini tutturmak için alınan gereksiz şeyler de oluyor elbette.

• evet bir çok ihtiyaç bir çırpıda aradan çıkıyor.en büyük sıkıntı o ihtiyaçların bir türlü indirim gününe kadar akla gelmemesi yada ihtiyaçların indirim bittikten sonra hâsıl olması.indirim limitini tutturmak için alınan gereksiz şeyler de oluyor elbette.

10tlye aldığım sıcak silikon tabancasi gibi :D

• ofis hocam hayırlı olsun yeni testere ve bıçak setiniz. güzel günlerde kullanın.

Cometa Fenix 400 Compact Star 5,5 mm

Hatsan Mod 135 qe Wortex 5,5 mm + Yatagun Dampa + Hawke Vantage 3*9*40 AO

Hatsan Nova Compact LW 5,5 mm (M.Ekiz Reg) (SATILIK)

Kral Bigmax X 6.35 + Hawke Sidewinder 8*32*56 20x Half Mildot (SATILIK)

Effecto Px 5 Pro 5.5 Lamine Kundak

• ofis hocam hayırlı olsun yeni testere ve bıçak setiniz. güzel günlerde kullanın.

Teşekkür ederim.liste kabarık olunca ekonomik alternatifleri değerlendirmek kaçınılmaz oluyor :)

• testereyi arazide Serdar KILIÇ ta kullanıyor test etmeme gerek kalmadı :)