benjamin armada

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba, bir süredir bu tüfeği inceliyorum, sanırım Türkiye satışı da yok malesef.yurt dışından satın alma işlemlerini bireysel olarak yapıp getirten kimse oldumu? Emniyetin yazıma cevabı gelene kadar gerekli maddi birikimide gerçekleştireceğim sanırım. Emniyetin sitesinden ruhsata tabi olmayan havali tüfeğin yurt dışından satın alma prosedürünü sordum fakat hala cevap yok :)
    airgunturk.com/attachment/32495/

• Havalı silah ithali hakkında bilgi talebini içeren ilgi başvurunuz incelenmiştir.
    Havalı silahlar, Ekonomi Bakanlığının yayınlamış olduğu 2016/1 İthalat Tebliği kapsamında ithali Emniyet Genel Müdürlüğünün iznine tabi olan malzemelerdendir. İthali için;
    1-) Fatura/proforma fatura,
    2-) Faturanın Türkçe tercümesi,
    3-) İthal edilecek ürünün işaretlendiği ve silahın namlu ağzı ilk çıkış hızının yer aldığı kataloğun eklendiği dilekçe ile Emniyet Genel Müdürlüğüne (Özel Güvenlik Dairesi Başkanlığı) müracaat etmeniz gerekmekte olup, belge Özel Güvenlik Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanıp posta yoluyla müracaat eden kişinin dilekçesinde belirtmiş olduğu adrese gönderilir.
    Ayrıca buna benzer konulara Özel Güvenlik Dairesi Başkanlığı’na ait resmi web sitesi olan www.ozelguvenlik.pol.tradresinde bulunan “Sıkça Sorulan Sorular” kısmından ulaşabilirsiniz.
    Bilgilerinize rica ederim.

• merhaba, bir süredir bu tüfeği inceliyorum, sanırım Türkiye satışı da yok malesef.yurt dışından satın alma işlemlerini bireysel olarak yapıp getirten kimse oldumu? Emniyetin yazıma cevabı gelene kadar gerekli maddi birikimide gerçekleştireceğim sanırım. Emniyetin sitesinden ruhsata tabi olmayan havali tüfeğin yurt dışından satın alma prosedürünü sordum fakat hala cevap yok :)
    airgunturk.com/attachment/32495/

Merhaba. Meydan avda ümraniye şubelerinde 6.35 mm şuanda var. Bilginize.

:D Takdir Ediliyorsanız Değil,Taklit Ediliyorsanız Başarmışsınız Demektir. :D