İmpact'e kavuştuk çok şükür...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Cahilligime verin, yarışma demissiniz ya. Ben Burdur ili Bucak ilçesinde ikamet ediyorum ve buralarda yarışma namına bişey duymadim. Belki Antalya da ama o da zor gibi. Bu katılacağınız yarışma nasıl bi yarisma. Yaylı silahlar katılabiliyor mu. Sadece (istanbulda ikamet ettiginizi düşünerek ) istanbul içi mi yoksa heryerden katılım olabiliyor mu.Saygılarımla .

Estağfurullah senede birkaç defa yarışma oluyor Adana ankara ist izmirde ocakta ta adanada var

• Hayırlı olsun.bol isabetli güvenli atışlar diliyorum

Ve herkes birgün ettiğini bulur

kalibrgun cricker 5.5mm

• Alıntı

Hayırlı olsun.bol isabetli güvenli atışlar diliyorum

Teşekkür ederim

• Hayırlı olsun. O namlu bu namlu regülatör çekiç yayı ayarı derken uzun süre oyalar sizi, deneysel çalışma makinası tam. Bence dürbünle bir de chrony edinin elde yoksa. Chrony ile atış serilerini ölçe ölçe çalışmak lazım tüm ayarları.

Ankara TR

• Teşekkürler. Evet beni bayağı oyalayacak. Crono var müsait olduğumda kalibre kalibre test edeceğim. Üzerindeki dürbün hedef atışlarında idare eder. Yarışma için de bir tane ayarlayacağız

• hayırlısı olsun.. bende almış kadar sevindim açıkcası.. güle güle kullanın. veli beye de teşekkür edetmeden geçemeceğim. bu fxleri getirirken çektiği sıkıntıları birebir biliyorum. bunca zorluga rağmen bu güzellikleri bizlere ulaştırıyor.. herkese hayırlı olsun tekrardan...

Airarms S410 Xtra FAC .22 - 60 FPE

• hayırlısı olsun.. bende almış kadar sevindim açıkcası.. güle güle kullanın. veli beye de teşekkür edetmeden geçemeceğim. bu fxleri getirirken çektiği sıkıntıları birebir biliyorum. bunca zorluga rağmen bu güzellikleri bizlere ulaştırıyor.. herkese hayırlı olsun tekrardan...

Teşekkürler. Evet çok sıkıntı çekti ama getirdi sağolsun.

• Teşekkürler ön siparişle 5900 TL tüfek + 800 euro 2 namlu+ 2 şarjör

Şimdi alınsa 2700 euro tüfek +2 namlu + 2 şarjör, yani 9500 civarı

• fiyatı da bayağı varmiş, neyseki siz daha uygun almışsınız. tadını cıkarın, paylaşımlarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz:)

• Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın .
    3 adet değişik kalibrelerde namlu almanız tam asabet olmuş.

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• Teşekkürler arkadaşlar.
    Buraya yazan olmasa da görüştüğüm hobidaşların çoğu pahalı olduğundan şikayetci. Bu konuda haklı olabilirler fakat bu kadar para vermek mantıksız görünse de şöyle düşününce mantıklı geliyor. İsabeti "çok iyi" olan en ucuz sıfır tüfek AArms s200 diyelim. Bu tüfekten 3 tane 4,5-5,5-6,35 alsam (ki yok sadece 5,5 var) bana yaklaşık 7750 TL'ye mal olacaktı. :)

• İmkan meselesi ucuz 3 5 tane tüfek almaktansa pahalı olsun bir tane olsun ama 3 namlu 3 tüfek işini yapsın.
    Selamlar.

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50