Gamo coyete manometreden hava kaçırıyor ne yapmalıyım?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • NE iyi insanlar var bende sırf bu yüzden teknik bilgilerden dolayı pcp almakta kararsızdın ama kararım böyle giderse alıçam galiba

• arkadasa bende yardım teklifinde bulundum bana whatsuptan resimleri gönderdi nasıl oring takması gerektiğini yada manometre arızalı ise temin edebilecegimi söyledim bir teşekkürü bile çok görüp cvp verme zahmetinde bile bulunmadı.

Mustafa abininde dediği gibi yardım istediği kişilere pek kaale almayan biri sanırım.

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22

• Arkadaşlar böle konuşmanıza üzüldüm gerçekten ama şunu bilmenizi isterim operasyon faaliyetindeyim tv de görmüşünüzdür çukurca güven dağı. Telefonla fazla ilgilenememekteyim lütfwn kusura bakmayın

HALİL AKSOY
    ;atlig;

• arkadasa bende yardım teklifinde bulundum bana whatsuptan resimleri gönderdi nasıl oring takması gerektiğini yada manometre arızalı ise temin edebilecegimi söyledim bir teşekkürü bile çok görüp cvp verme zahmetinde bile bulunmadı.

Mustafa abininde dediği gibi yardım istediği kişilere pek kaale almayan biri sanırım.

Alitekin bey buradan sizlere cevap yazamadıysam kusuruma bakmayın watsupdanda sitem edebilirdiniz oysaki

airgunturk.com/attachment/32885/

HALİL AKSOY
    ;atlig;

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen Pasha6161 ().

• sitem falan ettiğim yok sadece size yardım edenlere saygı duymanız bunu yapanlar bir karşılık vermeden yapıyor çünkü.

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22

• Valla ben saygısızlık edecek bi hareket yaptığımı farketmedim evet sizinle görüşmemiz yarım kaldı sadece satıcımı aradım hatsan manomwtresi bu silaha takılırmı die sordum oda araştırıp döneceğini söledi ondan haber bekliyorum tabikide silah ideal ava gidecek ama sizlerin önerilerine yardımlarına daima ihtiyacım var ama laptopu alıp airgunturke girip incelemek daha fırsat olmadı

HALİL AKSOY
    ;atlig;

• Arkadaşlar böle konuşmanıza üzüldüm gerçekten ama şunu bilmenizi isterim operasyon faaliyetindeyim tv de görmüşünüzdür çukurca güven dağı. Telefonla fazla ilgilenememekteyim lütfwn kusura bakmayın

Konuya müdahil olmak istemiyordum ama Pasha6161 arkadaşımızın yukarıdaki açıklaması, cevap veremediği kişiler için "yeterince" geçerli değil mi?

Belki bazıları çok klişe bulabilir ama; Evlerimizde huzur içinde bilgisayar başında bu forumda paylaşım yapabiliyorsak Pasha6161 ve onun gibi vazifesinin başında bulunan güvenlik görevlisi kardeşlerimiz sayesinde değil mi?

Biraz daha hoşgörüye ve birbirimizi anlamaya ihtiyaç var.
    Gereksiz kırgınlıklar bizi bir yere görürmez.
    Forumdaki yardımlaşma ve hobidaşlık üst seviyede. Ali Tekin ve Emrah(swordfish) bu konu içinde Pasha6161 arkadaşımıza samimiyetle yardımcı olmuş ve forumdaki yeni üyelere iyi birer örnek teşkil etmişlerdir.

Bence konu bu güzellikler arasında devam etmeli. Sorunun hallolduğu ile ilgili mesaj gelene kadar konu devam edecektir.

AA HFT500 .177
    Hawke 10-50x60 ED

• Herkese selam arkadaşlar Hava kaçıran manometreyle baş edemeyip silahı ideal ava göndermiştim Nihayet yapılıp bana gönderildi Yalnız bildiğimizin aksine ideal avdan öğrendiğim gamo coyete manometrenin altına oring koymuyormuş oşekilde üretiliyormuş Satıcım ile görüştüm ( Cihan av ) Silahın gücünü arttırırken orada oring olmadığını farkettiklerini ve o parçalanan oring i kendileri koyduklarını söyledi. Anlayacağınız kafa karışıklığından başka bişi değil Hepinize ilginizden dolayı şukranlarımı sunarım. İlk fırsatta silahı inceleyip artısını eksisini sizlerle paylaşacağım SAYGILAR

HALİL AKSOY
    ;atlig;

• Herkese selam arkadaşlar Hava kaçıran manometreyle baş edemeyip silahı ideal ava göndermiştim Nihayet yapılıp bana gönderildi Yalnız bildiğimizin aksine ideal avdan öğrendiğim gamo coyete manometrenin altına oring koymuyormuş oşekilde üretiliyormuş Satıcım ile görüştüm ( Cihan av ) Silahın gücünü arttırırken orada oring olmadığını farkettiklerini ve o parçalanan oring i kendileri koyduklarını söyledi. Anlayacağınız kafa karışıklığından başka bişi değil Hepinize ilginizden dolayı şukranlarımı sunarım. İlk fırsatta silahı inceleyip artısını eksisini sizlerle paylaşacağım SAYGILAR

Sözüm söz demiştim hala kaçırıyorsa gönderin yapayım. Hallolduysa güle güle kullanın