EL YAPIMI TÜFEK SIFIRLAMA SEHPASI

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar havalı tüfek hobisine başlayalı iki yıl oldu. Bu hobiyi çok sevdim. İçine girdikçe oldukça fazla detay ve malzeme ihtiyacı olduğunu gördüm. Her şeyi para ile satın almak bazı hobidaşlarımı yorabilir diye düşünerek marketlerde satılan eskiden alıp artık kullanmadığım bir jimnastik aletini sadece matkap ve demir keskisi ile bir tüfek sıfırlama sehpasına dönüştürdüm. Toplam maliyeti 10 tl oldu. Tabiki herkezde böyle bir alet olmayabilir; sizde 2,5 luk profil demirden bir iki kaynakla benzerini yapabilirsiniz. İlgilenenler için umarım faydalı olur.

• Elinizdeki ürünü o kadar güzel kullanmışsınız ki ;Orijinal bir ürün elde etmişsiniz.

Gayet başarılı , estetik olmuş.

Elinize sağlık.

• çok güzel bir çalışma olmuş.şahsen bende bu alet olsa dahi gözüm kesmedi yapamam yeteneğiniz içinde ayrıca tebrik ederim.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Bu tür gereçler av marketlerde 250 / 350 TL arası bence ihtiyacınız varsa yapımı deneyin zor değil

• Çok güzel bir fikir ile güzel bir emek harcanmış. Elinize sağlık. Mekik sehpasına benziyor doğru mudur? Bende de vardı artık atıl vaziyette. Eve dönünce fırsatım olursa bi girişeyim ben de. Bu arada tüfeğiniz de çok şık. Tabiri caiz ise "yakıyor". Maşallah.

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• Yükseklik ayarında sıkıntı olmuyor mu? Merkez noktasına elle ayarlı bakalit bir ayar civatası koyarsan istediğin yükseklikte ayar yapabilirsin.
    Bende kendi atölyemde yaptığım bir tasarım vardı, bende bi konu açıp paylaşayım.

• sinanali 59 bey doğrudur bu bir mekik aletiydi. Ayrıca tüfek için beyeninize teşekkürler daha iyisi ve güzeli sizin olur umarım.

• 69AO33 bey ayarlarda bir sıkıntı yok ben dürbünü sabitleyip ayarladıktan sonra çok iyi sonuç aldım.

• tebrikler fevkalade olmuş

Kahramanlar can verir, Yurdu yaşatmak için.

• Sarsılmaz Kılınç 2000 Mega 9x19 mm
    • Hatsan Galatian 4 5.5mm
    • Zoraki HP 01-2 Light 4.5 mm + Stoeger 4x32 Compact Işıklı Dürbün + Wrangler Moderatör
    • Gamo PT-85 4.5 mm
    • EZ Archery 45 lb Makaralı Yay