Aksu av klasiği :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bilginler avla sorun yaşadıktan sonra forumda gezinerek hangi siteden alışveriş yapılır diye araştırmaya başladım. gördümki aksu av birçok övgü almış. bende deneme amaçlı 500lü jsb pellet sipariş ettim. kargoyu açtım bir baktım paket ezilmiş. pelletler yamulmuş yarısı kullanılamaz halde. sinirle aradım yusuf beyi istedim. hasarlı ürünü yollayacak beni mi buldunuz dedim:) kargoyu geri yollamıycam zaten 5 günde gidiyor 5 günde geliyor. bir şey istemiyorum ama yaptığınız ayıp dedim. yusuf bey kabul etmedi düzgün paket yoladığını fakat kargoda ezilmiş olabileceğini söyledi. kargo çok düzgün paketlenmişti o yüzden kargoda hasar almış olabileceğini hesaba katmamıştım. yusuf bey hasarlı pelletleri saymamı istedi 189 adet hasarlı pelet olduğunu söyledim. siz bana şimdi göndermeyin ben alışveriş yapınca ona eklersiniz dedim. şudur budur kapattık. yusuf bey beklememiş hemen yolamış. birkaç gün sonra kargo geldi 250li paket yollamış. bu sefer defalarca sarıp sarmalamış. esnaflık böyle birşey işte. bu adam her türlü övgüyü hak ediyor. şimdi gel başkasından alışveriş yap. Aksu av Forever! :thumbup: