Bipod konusunda yardım!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hocam elinize ufak tripotlardan geçme şansı olursa bendeki gibi de yapabilirsiniz oldukça memnunum.Bisikletlerin vites attırıcısının gidona bağlanan demir kısmını çıkarıp kullandım, gidona geçen yuvarlak kısmı namluya bağlı arayada kauçuk sardım diğer kısmında da vida dişi ve vidası olduğundan dolayı basit bi işçilikle tripotu delip takabilirsiniz.Tabi namluya sıkıştırması içinde ufak bi vida pul ve somonda lazım çok basit bi şekilde işinizi görebilir.Uğraşılırsa dahada iyi olabilir ama işimi fazlasıyla gördüğünden dolayı yeterli geldi bu şekilde 1 yılı aşkın süredir kullanıyorum :)

airgunturk.com/attachment/33757/

airgunturk.com/attachment/33758/

airgunturk.com/attachment/33756/

- Hatsan Nova Compact 5.5mm - Vector Optics Sentinel 10-40x50

- Hatsan Mod 125 Vortex 5.5mm- Hawke 3-9x40AO

- Zoraki HP-01 Ultra 4.5mm - Bsa 8-32x40AO

- Ruger P85 9mm
    - Tariq 951 9mm
    - Umarex Smith Wesson Combat
    - Ekol Voltran ASI -Full Automatic-
    - Canas Magnum 9mm -Full Automatic-

'' Silahının dolu veya boş olması değil, arkasındakinin akıl dolu bir insan olmasıdır asıl önemli olan.''

• Gayet güzel bir düşünce ve başarılı bir çalışma olmuş bence. Eline sağlık.

Cometa Fenix 400 Compact Star 5,5 mm

Hatsan Mod 135 qe Wortex 5,5 mm + Yatagun Dampa + Hawke Vantage 3*9*40 AO

Hatsan Nova Compact LW 5,5 mm (M.Ekiz Reg) (SATILIK)

Kral Bigmax X 6.35 + Hawke Sidewinder 8*32*56 20x Half Mildot (SATILIK)

Effecto Px 5 Pro 5.5 Lamine Kundak