Merhaba arkadaşlar

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese merhaba, forumun yeni üyesi olduğumu söyleyerek sizlere baba yadigarı havalımı tanıtmak ve henüz bilmediğim ve yeterli araştırmayı yapmak istesemde eski olması sebebiyle yeterli bilgiye ulaşamdığım havalım diana 35
    Tüfeğin üzerinde böyle yazıyor yani 350 değil. Yaşı çocukluk yıllarıma kadar uzanıyor ben 30 yıllık olduğuna eminim sanırım babam ital getirtmiş kullanılmamış ve öylece kılıfında beklemiş. Şimdi gamo marka güzel bir dürbün taktırdım ve orjinal yayını bulamadığım için uydurma bi yay ve av malzemeleri satan bi dükkandan almış olduğum telefon ile istanbul avdoğa diye bi firmadan gez ve hava körüğü aldım takdırdım şuan atışa hazır. Dürbün ayarını kendi kabiliyetimle yaptım şuan atışlarım isabetli ve istikrarlı yiv sırasına baktırdığım kişiler çok düzgün dediler ama havalı tüfek konusunda pek anladığım bi konu olmadığından sizlere anlatarak danışmak istedim. Bu tipte bi havalı ilk başlayan kişi olarak nasıl, yani yaşınıda dikkate alırsam kullanmalımıyım yoksa yerine başka havalı alıp bu tüfeği sonraki kuşaklara mı bırakmalıyım? Yerine alabileceğim havalı maddi limitimin olmadığı her gönülün istediği gibi karakterli uzun menzil isabetli atış tercihimdir... yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim

• Arkadaşım öncelikle aramıza hoş geldiniz,bir ara bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurursanız size hitap etme durumunda sorun yaşamayalım.Tüfeğinize gelince diana yaşı ne olursa olsun kaliteli ellerde toplanırsa gerçekten güzel bir tüfektir.Anladığım kadarıyla avdoğadaki arkadaşlar size yardımcı olmuş.(youtube da gerekli videolar yardımıyla elinizden de geliyorsa çok zevkli çalışmalar yapabilirsiniz)Gücü diğer tüfeklerden biraz düşük olmakla beraber oldukça isabetlidir.kurulumu kolaydır.Tahribatı biraz az olmakla beraber keyiflidir.Tüfeğin eskiliğne gelince bende iki adet sheridan var 1978-1977 model bir tanede diana mod 24 üm var 1990 model ve yeni tüfeklerin hiçbirine değişmem.Tüfeği saklamanız bence çok hoş olur yada değerini bilen bir kişiye satmanız.

Niksan tacto sb ----- ------------5.5--4,5mm

Huğlu Effecto pro---------------------------5.5mm

Diana mod 46 c -----------------------------4,5mm
    Sheridan 342 Multipump(1978-1979 )- 5.0 mm
    Zoraki ultra hp 02 mod aşamasında---- 4.5mm
    Cybergun colt 1911 CO2------------------- 4.5 mm
    Umarex H&K Usp CO2 -------------------- 4.5 mm

ASG cz75 CO2----------------------------4.5mm

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen daciabmw ().