Zoraki karışık.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar dısarısı kar kış olunca evde oğlumla birkac atış yapalım dedik,kızımın sacını kesebilirmiyiz diye ucuna pellet bağladık,bizim oğlan oturur pozisyonda tek atışta kılı kesti bende birkac hedef atısı yaptım.Dışarıdaki atışlarda hava iyiyken 50 metreden yapılmıştı hedefler gazoz ve kucuk su kapakları ruzgar olunca bu hızlarda biraz zor oluyor ama ben genede isabetini cok begeniyorum en son jsb ile iki grupman yaptım o daha da güzel oldu moderatorden sonra malesef ses nerdeyse hic yok pcp yi susturan zorakiyi tamamen kesti dogal olarak .. iyi seyirler...

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Allah bağışlasın abi maşallah

Kahramanlar can verir, Yurdu yaşatmak için.

• Sarsılmaz Kılınç 2000 Mega 9x19 mm
    • Hatsan Galatian 4 5.5mm
    • Zoraki HP 01-2 Light 4.5 mm + Stoeger 4x32 Compact Işıklı Dürbün + Wrangler Moderatör
    • Gamo PT-85 4.5 mm
    • EZ Archery 45 lb Makaralı Yay
  • Elinize sağlık güzel atışlar geleceğin atış şampiyonları yetişiyor.:)

Zoraki HP-01 Ultra 0.177
    Hawke Vantage 4-12x40 AO
    Hatsan Hercules 6.35
    Optima 3-12x44 OE
    Hawke Vantage 4x32
    Hatsan Mod 25 .177
    Huğlu 7+1 yarı otomatik 12 cal.

Vector Optics SCFF-06 Monarch 8-32x56