Sonunda Aldım :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • evet arkadaşlar sonunda tüfeğimi aldım özelden ve forumdan başta zetax, 125Sniper, sinanali59 ve esayar07 ve sıkılmadan bana yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum .

HATSAN AT44 10 TH
    resimleri dün gece çektim. daha atış yapma imkanım olmadı hafta sonunu iple çekiyorum agt
    airgunturk.com/attachment/34453/airgunturk.com/attachment/34454/airgunturk.com/attachment/34455/airgunturk.com/attachment/34456/
    tüfeği set olarak aldım. yusuf beyi aradım site harici indirim yaparmısınız diye o da sağolsun mail order ile olursa olur dedi. ;)
    kendisine laf olsun diye değil gerçekten çok teşekkür ediyorum tüm sorularıma sıkılmadan usanmadan çok ayrıntılı cevap verdi.
    ve aramızda kalsın bir tane hediye moderatör istedim, sağolsun onuda yollamış çok sevindim. ;d;
    kutu gördüğünüz gibi baloncuklu plastik şeye (adı neyse) çok güzel sarılmış baya sağlam olarak geldi.
    kendi kutusu da aynı gördüğünüz gibi deforme falan yok gayet iyi sağlam.

arkadaşlar şimdi diyeceksiniz "ilk tüfeğin neden yaylı yada daha basit bişey almadın?" diye sorabilirsiniz.
    ama üstteki ilk konudada belirttiğim gibi fiziki sorunlarım sebebiyle kırmalılar bana baya sıkıntı çıkaracaktı.
    şimdi yine soracaksınız "madem yaylı tüfeği kırmak zor diye almadın pompayı nasıl basacaksın?" diyeceksiniz
    ben yaylıdan vazgeçip ilk pcp almaya karar verdiğim anda pcp pompanın zorluğunu her konuda okudum ve hemen araştırmaya başladım.
    şuan pcp pompaya elektirikli bir sistem ayarladım proje hazır çok basit bir şekilde herkesin yapacağı bir sistem olacak üstelik 12 v olarak araba çakmaklık girişi ve evde de adaptörle çalışacak. çok geçmeden bu sistemi burdan yayınlayacağım.

atışlara başlamak için çok sabırsızlanıyorum. dürbünü takıp ayarını yapıp ilk atışlarımı yaptığımda grupmanları burdan yayınlayacağım.
    uzak çekimler için bile sistem hazır.

olumlu olumsuz her türlü görüş ve önerilere açığım agt

• Hayırlı olsun tüfeğiniz.
    Başlangıçta yaylı olmalı diye bir kaide yok. İkisi de ayrı kategori bana göre. Ben de bir türlü ısınamadım pcp ye. Kimisi de pcp sever yaylı sevmez.
    Güle güle kullanın tüfeğinizi.

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• Öncelikle tüfeğiniz hayırlı olsun, kazasız güle güle kullanın. Ancak elektrikli pcp pompası yapacağım deşsiniz 12v kullanarak. Dakikada 30 pompalama ile yapacağınızı varsayal konuşuyorum min 750w gücü 12v hangi motorla sağlayacaksınız merak ettim.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• Hayırlı olsun tüfeğiniz.
    Başlangıçta yaylı olmalı diye bir kaide yok. İkisi de ayrı kategori bana göre. Ben de bir türlü ısınamadım pcp ye. Kimisi de pcp sever yaylı sevmez.
    Güle güle kullanın tüfeğinizi.

çok teşekkürler

Hayırlı olsun.

saolun

Öncelikle tüfeğiniz hayırlı olsun, kazasız güle güle kullanın. Ancak elektrikli pcp pompası yapacağım deşsiniz 12v kullanarak. Dakikada 30 pompalama ile yapacağınızı varsayal konuşuyorum min 750w gücü 12v hangi motorla sağlayacaksınız merak ettim.

teşekkürler motor olayina gelince motor düz olarak bir kola bağlı olarak pompa ya basmayacak . Ortalama 25veya 35 cm civarında iki adet çark benzeri bir yapı olacak motor çok küçük bir disli ile büyük Çarkı çevirecek sonra bu çark ta diğer çarki çevirecek buda motora binen yükü 10 kata kadar azaltacak.

• hayırlı olsun.. benim pcp den vazgeçip torpedo 150 alma sebebim de tüp dolumuyla uğraşmak istemememdi ... ilgi ile takipteyim... Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin... sağlıcakla...

Hatsan Slug Cantilever

Hatsan Mod 99

Hatsan Torpedo 150 Sniper VORTEX

• hayırlı olsun.. benim pcp den vazgeçip torpedo 150 alma sebebim de tüp dolumuyla uğraşmak istemememdi ... ilgi ile takipteyim... Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin... sağlıcakla...

iyi dilekleriniz için teşekkürler .

• hayırlı olsun güle güle kullanın. bahsettiğiniz motorlu sistemi görmek isterim biraz iddalı geldi inşallah muaffak olursunuz, rahatsızlığınız için de geçmiş olsun.

Kahramanlar can verir, Yurdu yaşatmak için.

• Sarsılmaz Kılınç 2000 Mega 9x19 mm
    • Hatsan Galatian 4 5.5mm
    • Zoraki HP 01-2 Light 4.5 mm + Stoeger 4x32 Compact Işıklı Dürbün + Wrangler Moderatör
    • Gamo PT-85 4.5 mm
    • EZ Archery 45 lb Makaralı Yay
  • Hayırlı olsun, kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

AİR ARMS S 510 CARBINE .22 cal. - HAWKE Sidewinder 30 8-32x56

• Bu arada pcp kullanan biri olarak pompa için bulduğunuz sistem ilgimi çekti. Bizi fazla merakta bırakmazsınız umarım.

AİR ARMS S 510 CARBINE .22 cal. - HAWKE Sidewinder 30 8-32x56

• hayırlı olsun güle güle kullanın. bahsettiğiniz motorlu sistemi görmek isterim biraz iddalı geldi inşallah muaffak olursunuz, rahatsızlığınız için de geçmiş olsun.

çok teşekkürler

Hayırlı olsun, kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

teşekürler. Kesinlikle fazla uzamaz :)

• Pompa işi sizin beklediğiniz gibi olmayabilir inşallah olur ama hiç sanmıyorum 12v luk motorun gücü ne yaparsanız yapın yetmeyecektir. Sonucu belki sizin için olumlu olur fikrinizi kafamda tam anlamıyla resmedemedim ama çalışmalarınızı bende merakla bekleyeceğim.

ATA Venza .12cal evil.png +;tuftabV#
    W̶e̶i̶h̶r̶a̶u̶c̶h̶ ̶H̶W̶1̶0̶0̶ ̶T̶ ̶F̶S̶B̶.̶2̶2̶
    V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶C̶o̶u̶n̶t̶e̶r̶p̶u̶n̶c̶h̶ ̶6̶-̶2̶5̶X̶5̶6̶ ̶F̶F̶P̶
    ̶V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶S̶e̶n̶t̶i̶n̶e̶l̶ ̶6̶-̶2̶4̶X̶5̶0̶ ̶E̶-̶S̶F̶ ̶
    ̶H̶a̶t̶s̶a̶n̶ ̶M̶o̶d̶ ̶1̶2̶5̶ ̶S̶n̶i̶p̶.̶ ̶V̶o̶r̶t̶e̶x̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶O̶p̶t̶i̶m̶a̶ ̶3̶-̶9̶x̶4̶4̶E̶
    ̶K̶r̶a̶l̶ ̶P̶u̶n̶c̶h̶e̶r̶ ̶B̶r̶e̶a̶k̶e̶r̶ ̶S̶ ̶B̶u̶l̶l̶p̶u̶p̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶B̶S̶A̶ ̶D̶e̶e̶r̶h̶u̶n̶t̶e̶r̶ ̶8̶X̶3̶2̶-̶4̶4̶

• hayırlı uğurlu olsun. güle güle kullanın

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• Tüfeğiniz hayırlı olsun.
    Termodinamik kanunları pompa için düşündüğünüz icadın gerçekleşemeyeceğini söylüyor ama El Cezeri de tatbik edilmemiş her olgunun, doğru ile yanlış arasında bir yerde olduğunu söylüyor. Onun için lütfen tatbik edin ve bizimle de paylaşın. Saygılar

Air Arms S400, Weihrauch HW50, Hatsan Mod70

anagram+1 oyunum Google Play Store ve Apple App Store'da yayında!

• Hayırlı olsun öncelikle , pompa işine gelince YouTube ta bir kaç video da arabaya motorlu pompayı bağlayanları görmüştüm ama onlar tüfeğin tüpünü dolduruyordu 200 barlık 230cc bir tüptü tahminen.

"Ali Bumaye"!!!