300 tl civarı havalı tabanca

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese merhaba ben 300 tl civarında havalı mümkünse pellet atan bir tabanca arıyorum ancak bir kaç sorum var.

-Birçok av sitesine göz attım ama fiyatlar çok dengesiz. Aynı silah farklı sitelerde 100 lira gibi fiyat farklarıyla satılıyor. Nereden alışveriş yapacağımı bilemiyorum. Sizce nereden
    almalıyım?

-Pellet atan ve blowbackli olan tabancaların fiyatları biraz yüksek olduğu için bb atan tabancalardan da alabilirim ancak öğrendiğim kadarıyla bb tabancalarla pek isabet sağlanamıyormuş. Ben 20 metre civarından attığımı vurmak istiyorum nasıl bir tabanca önerirsiniz bana ?

-Tabancaların çıkış hızları arttıkça isabet oranı düşer mi? ben 400 450 fps civarı çıkış hızına sahip bir tabanca istiyorum ama isabet benim için önemli.

-Son olarak hafif bir tabanca istemiyorum ağır olmalı.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• hocam senin ilacın Zoraki :D
    o fiyatlara temiz ikinci el bi Zoraki Ultra ya da light modelinden birini seçip alabilirsin.
    Co2 tüp derdi yok. cok stabil. uzak mesafelere atışa uygun. üzmeyecek taş gibi tabancadır Zoraki.
    bi düşünün derim.

Hatsan Nova Tactical 5.5mm (0916-20010) + Leupold 6-24x60 Mark4 ;tufey#

Hatsan Mod 75 5.5mm (1113-08182) + Ansar 3-9X50 ;tufey#

Hatsan At-44 Long Qe Bullpup RG SE (0814-20794) + Beileshi 6-24X50 ;tufey#

Kral Puncher Maxi 5.5mm W (15-P1448) + Bushnell 4-12X40 ;tufey#

Kral Puncher Pro 5.5mm (16-P1661) + Leupold 6-24X60 ;tufey#

Zoraki Ultra Hp 01-02 (00138) 4.5mm + Reddot £tabanxalı$

[Resim Engellendi: http://www.imgim.com/npkvwl.png]

• Hocam henüz bu hobide yeniyim ve seri atış yapabilen bir tabanca istiyorum. Zoraki tabancalar güzeller ama söylediğim gibi bana 20 metre civarında etkili menzili olsun yeterli. Sadece sağa sola sapmasın istiyorum. Önerin için teşekkür ederim

• İkinci el Walther cp88 modeli olabilir.
    Çok iyi bir silahtır.

Henüz ilk silahım olacağı için ikinci ele pek yanaşmıyorum. Sig sauer p250 nasıldır acaba ? 400 liraya buldum bir siteden

• Henüz ilk silahım olacağı için ikinci ele pek yanaşmıyorum. Sig sauer p250 nasıldır acaba ? 400 liraya buldum bir siteden

Co2 ile çalışan ve pellet atan tabanca olarak gamo p85, walther cp88 ve kwc 1911 kullandım. Blowback çok tavsiye etmem tüpü çok çabuk bitiriyor. O nedenle walther cp88 önermiştim.

Sig sauer p250 kullanmadığım için fiyat-performans detaylarını bilmiyorum.

Belki kullanan başka arkadaşlar vardır.

AA HFT500 .177
    Hawke 10-50x60 ED

• Co2 ile çalışan ve pellet atan tabanca olarak gamo p85, walther cp88 ve kwc 1911 kullandım. Blowback çok tavsiye etmem tüpü çok çabuk bitiriyor. O nedenle walther cp88 önermiştim.
    Sig sauer p250 kullanmadığım için fiyat-performans detaylarını bilmiyorum.

Belki kullanan başka arkadaşlar vardır.

Önerileriniz için teşekkür ederim. Eğer p250 kullanmış olan arkadaşlar varsa olumlu ve olumsuz yönlerini yazarlarsa çok sevinirim

• İkinci el Walther cp88 modeli olabilir.
    Çok iyi bir silahtır

Hocam 200tl ye 2.el walter cp88 buldum sizce alınırmı? faturası falan yok kaybetmiş sadece silah olarak alacam. İnternette araştırdım 2006 yılında bile bu silah hakkında konular var.Demekki çok eski uzun zaman önce üretilmeye başlamış bir tabanca bu. Alacağım kişide faturası olmasığı için aklıma acaba bu silah 10 yıllık olabilirmi gibi sorular geliyor.Alacağım kişi 1 yılllık dedi bunu nasıl anlarım.

• Bir modelde karar verip aldiniz mi hocam? Bende bakiniyorum pellet atan blowbackli soyle yakisikli bir tabancaya kafama yatan bir sig sauer p320 asp var onunda cikis tarihi 3 kere ertelendi cikamadi internette 2 satir bilgi 2 video var. İleride lazer fener reddot takmayi dusunuyorum keske piyasada pelletli glock olsa.

• arkadaşlar ben de uzun bir araştırmadan sonra asg dw 715 dan wesson aldım.pellet kullanması ve CZ nin lisanlı bire bir replikası olması beni cezbettirdi doğrusu.

Aramızda bu silahı kullanan var mı acaba?

"Söylediğini düşünmek,düşündüğünü söylemekten daha zordur"
    "Yüksekten düşenin canı daha çok acır"
    agt

Daystate Airwolf Mct Tactical 5.5-zeiss conquest 5*20-50 s;,s
    hatsan mod 125 sniper vortex-SATILIK
    +;tuftabV#

• Hatsan neden co2 pistol isinde yok diye bakarken 250xt ile karsilastim. Tayvanda hatsan adina uretilmis. Kullanan var mi?
    Kaynak cok az 2014 de cikmis tabanca yabanci bir videoda co2 sizdirmasi gordum baskada chrono grupman vs yok.

Eger isabet guzel atis sayisida yuksekse taktik tip ve blowbackten vazgecebilirim.

• Bir modelde karar verip aldiniz mi hocam? Bende bakiniyorum pellet atan blowbackli soyle yakisikli bir tabancaya kafama yatan bir sig sauer p320 asp var onunda cikis tarihi 3 kere ertelendi cikamadi internette 2 satir bilgi 2 video var. İleride lazer fener reddot takmayi dusunuyorum keske piyasada pelletli glock olsa.

Hocam, Umarex Glock 19 Gen 4'ün lisansını almış. Şu An hala tasarım aşamasındaymış. Çok güzel bir silah olacak gibi duruyor. Birde yivli olursa tadından yenmez :)

• Hocam, Umarex Glock 19 Gen 4'ün lisansını almış. Şu An hala tasarım aşamasındaymış. Çok güzel bir silah olacak gibi duruyor. Birde yivli olursa tadından yenmez :)

cok guzel bir haber fakat fiyat 1000 liradan cikarsa cokta guzel degil :D

Sa177 i bayagi aramistim.

• sıg suger p250 pellet tanca bende var 4 ayda bozuldu üst kapağı horozu kurmak için çekerken takılıyor oyüzden fazla güç uygulayarak çekmem gerekiyor bide atişlarda blowbek sistemi sert bişekilde geriğe gelmiyor saçmalarda çok yavaş gidiyor sıkıntılı bir silah bende walthercp99 pellet tabanca var 15000 den fazla atış yaptım halandan çalışıyor şimdi kullanmış olduğum blowbeckli tabancaların hepsi bozuldu markalarını modellerini vereyim asg p07 bbs bozuldu walther cp99 compact bbs bozuldu sıg suger p250 pellet bozuldu walther p99 dao airsoft bozuldu en iyisi blowbeksiz dedeiğim gibi walther cp99 pellet tabancayla 15000 den fazla atış yaptım halandan çalışıyor

merhaba pellet ve bb atan glock benzeri olan crosman t4 mevcut

agt Havalı Hobiler agt

• sig sauer in p250 p320 p226 ucunude kullandim 3ü de 1 ay olmadan tırtladı. Sarjoru düşüyor, sarjor pimi bozuluyor, ust kizak takiliyor ve gaz azaldikca cok az hareket etmeye başlıyor havali silah konusunda bence sig sauer markasi marka degerine yakismayan ürünlerle karismiza çıkıyor. Bu gune kadar kullandigim sorunsuz calisan tabancalarimi sizlerle paylasayim 1-gamo px107 6 yil kullandim sorunsuz çalıştı arkadasima sattim halada sorunsuz calisiyor hic bakim yapilmadi, 2-kwc makarv pm 40 gucu gercekten cok iyi p226 ile 15mt de vurmadığım co2 tupunu kwc ile ard arda 3 atis vuruyorum ayrica metal hedeflik kutumu yamultabiliyor, 3-asg m9-a1 dual bu silahi dual olarak aldim sustur ucusunu ve taktik rayini aldim altina lazer taktim kullandim sonra hafifletmek icin plastik ust kapagini aldim icindeki kursun agirliklari çıkardım hala sorunsuz olarak her atista hedefi vurmakta sadece tetigi aziicik daha sert digerlerine göre.. bu ilk 3 favori tavancami sizlerede gozum kapali öneririm :thumbup:

agt Havalı Hobiler agt