Dürbün tavsiyesi acil yardim

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • herkese hayirli aksamlar. Ismim huseyin antalyada yaşıyorum. 2 ay önce mod 125 vortex aldim. 2000 atis yaptim. Dizelleme bitti. Yatagun dampa aldim sıfır. Şimdi dürbün alacagim kafam cok karışık. Çin den 4-16x40 ao veya aksu avdan 4-12x40 hawke veya hawke 4x32 vantage ao almak istiyorum. Hangisini secmeliyim. Gönlüm 4x32 den yana fakat bu sabit zoom iyi midir kötü müdür bilemedim. Lütfen yardımcı olun

• cinden aldim bnde yazmayi unutmusum

6-24x42 ao diana sizce nasil aliexpressten

Hocam aldığınız ürünlerin linkinide paylaşa bilirmisiniz ve kaç günde elinize ulaştı ?

mod 135 qe vorteks Browning 3-9x40 ;avci;

Sarsılmaz Cobra 12ga. pompalı
    Huğlu kooperatif 12ga. Otomatik
    Çiftsan Süperpoze 12ga.
    Çiftsan çifte 16ga.

• Hüseyin bey;
    1.konu olarak sorduğunuz dürbün replicadır fakat memnun kalırsınız. Ben 4-16×42 modelini kullanıyorum memnunum.

2.konu olarak halen tanışalım bölümünde halen tanışma mesajınız bulunmuyor. Bir optik konusunda bahsi geçmişti ve siz o konu içerisinde kendinizi tanıtmıştınız. Ardından yine bir arkadaşımız link paylaşmış ve tanışalım bölümünde yazmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirmişti. Kurallar herkes için geçerlidir. Üzerinize alınmayın fakat tanışalım kısmında kendinizi tanıtın.

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#