Bt65 grupman hakkında

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar bazen evde grupman yapıyorum. 15 metre mesafeden atışların %90 ı tek delik oluyor ,gayet iyi ama geçen bi pelletin takla attığını fark ettim. ,kağıda yan girmişti ,sebebi ne olabilir? Normal midir arada böyle bir şey olması ?

İkinci fotoğraf bahsettiğim olay.
    İlk Fotoğraf ise ondan sonra yaptığım 15 metreden 3 atışlık grupman .

Hatsan Bt65 Elit LW SB .25cal
    Hawke Sidewinder 8-32x-56 Sr Pro
    Unieye rangefinder 1600
    Optima 3-12x-44 AOE
    Cz 6lt 300 Bar Scuba
    ASG CZ P-09 Duty Blowback 4.5mm pellet

REXİMEX RP .22 cal

VORTEX CROSSFİRE RED DOT

Hill MK2

Canik SFX RIVAL

• İkinci fotoğraftaki hedefe 3 atış yapıp ve üçüncü atışınız da bu şekilde olduysa aklıma pelletin namludan çıktıktan sonra moderatörün bir yerlerine çarpmış olması ihtimali geliyor. Zaten ilk fotoğraftaki grupman gayet düzgünken ikinci fotoğraftaki grupman çok bozuk üstelik 15 metreden. Tabi bu söylediklerim modetarör kullandığınızı varsayarsak geçerli.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• İkinci fotoğraftaki grupmandan sonra ilk fotoğraftaki grupmanı yaptım. İlkinde öylesine atıyordum bi ara şarjör takılır gibi oldu çıkarıp geri taktım, acaba ondan olmuş olabilir mi, 2 tane gönderdi sanırım.

Moderatör takılıydı bu arada. Bu tip şeyler önemli değil de ,namludan kaynaklanan bi sorun değildir değil mi ?

Unieye rangefinder 1600
    Optima 3-12x-44 AOE
    Cz 6lt 300 Bar Scuba

REXİMEX RP .22 cal

VORTEX CROSSFİRE RED DOT

Hill MK2

Canik SFX RIVAL

• Çok büyük bir ihtimalle çift atmış. Namludan kaynaklı olmasına ihtimal vermiyorum. Namlu arada bir iyi arada bir kötü grupman yapmaz. Bir kaç atış daha deneyin, büyük ihtimalle grupmanlarınız eskisi gibi güzel olacaktır.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• Teşekkür ederim hocam, akşam bir deneme yapacağım.

Unieye rangefinder 1600
    Optima 3-12x-44 AOE
    Cz 6lt 300 Bar Scuba

REXİMEX RP .22 cal

VORTEX CROSSFİRE RED DOT

Hill MK2

Canik SFX RIVAL

• sac delindiği için grupmanı bırakmıştım :)

Unieye rangefinder 1600
    Optima 3-12x-44 AOE
    Cz 6lt 300 Bar Scuba

REXİMEX RP .22 cal

VORTEX CROSSFİRE RED DOT

Hill MK2

Canik SFX RIVAL