Pcp için dürbün

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba değerli arkadaşlar abiler ben ilerleyen zamanlarda
    AA S510 xtra fac için dürbün alcam ama üç marka ve model arasında kaldım
    Sizden ricam bu marka ve modelleri kullanan hobıdaşlar yazacagım modelleri kullanım ve kalite açısından değerlendirmenizi istiyorum

https://www.kafkasav.com/default.asp?git=9&urun=3783

https://www.bilginlerav.com/default.asp?git=9&urun=700

http://www.izmiravmarket.com/V…NU-SCFF-03C,PR-52043.html

Bu üç marka ve modelde karar kılmayı düşünüyorum eger sizin varsa bi öneriniz değerlendirebilirim
    Ayıracagım bütçe 1500 tl kadar olacak
    Ve atış yapacagım mesafeler 0-200 mt arası olacak
    Tüp hobidaşlara saygılar sunarım

• Ben şunu söyleyebilirim bütcenizi biraz daha zorlayın ve bir aksu avla görüşün derim eminim Yusuf bey yardımcı olucaktır Eger Elınde Kaldıysa Hawke Sidewinder 8-32x56 20xMildot bir arayın görüşün derim en azından bir fikir edinirsiniz

Dünyada Hiç Kimse Bir Malı Kalitesiz Yapmadan Daha Ucuza Satamaz.
    Bir Malın Sadece Fiyatına Bakmak Bazı Hileleri Kabul Etmektir.

Safir T14 36. cal f;s;s

Kral Puncher Jumbo 5.5mm + Hawke Sıdewinder 8-32×56 20X ½ Mil Dot

Hatsan Mod 25 5.5mm

Gamo F900 177. cal

• Yorumunuz için teşekkür ederm mazhar bey
    Sidewinder modelleri 2000-2500 tl arası degişiyor bütçemin çok üzerinde bir fiyat ben max 1500 tl bütçe ayırmaya calışacagım
    Oyuzden belirli modellerde dürbünler var vector ve konus pro f30 bu iki modelde 8-32x56 ffp bunlar bütçeme uyuyor ama beni düşğndüren konu "Vector-konus pro f30-ve nikko stirling hawke kalıtesindemi acaba.
    Açıkçası ben nikko stirling ve hawke arasındayım
    Konus pro ve vector optiklerde ffp özellikli olduklarından onlarıda es geçemiyorum
    Almışlen o bütçeyle düzgün bişey almak istiyorum

• Ben anladim durumu lakin aksu avin suan elinde var ise butcenizi cok zorlamiyacak sekilde tahmin ediyorum verebilirler bir ara gorus diyorum benim ismimi verebilirsin. En azindan arayip bi fiyat ogren nedemk istedigimi daha iyi anlarsiniz

Safir T14 36. cal f;s;s

Hatsan Mod 25 5.5mm

Gamo F900 177. cal

• Ben şuan Vector Optic kullanıyorum, çok yakın bir arkadaşımda Hawke Sıdewinder 8-32×56 var. ikisini de kısaca kullanıyor sayılırım hawke başka bir şey taretlerini çevirince bile belli bu fark hemen hissediliyor :) size tavsiyem ikinci el hor kullanılmamış bir hawke arayın bütçeniz denginde bulabilirsiniz. Son olarak şunu da belirteyim mercek olarak görüntü netliği vs bir fark yok aralarında.

Sizin için aklımda kalan ilanları araştırdım biraz, örneğin bu arkadaş daha yeni sattı bildiğim kadarı ile dürbünü !

Kalibrgun Cricket Set

ATA Venza .12cal evil.png +;tuftabV#
    W̶e̶i̶h̶r̶a̶u̶c̶h̶ ̶H̶W̶1̶0̶0̶ ̶T̶ ̶F̶S̶B̶.̶2̶2̶
    V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶C̶o̶u̶n̶t̶e̶r̶p̶u̶n̶c̶h̶ ̶6̶-̶2̶5̶X̶5̶6̶ ̶F̶F̶P̶
    ̶V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶S̶e̶n̶t̶i̶n̶e̶l̶ ̶6̶-̶2̶4̶X̶5̶0̶ ̶E̶-̶S̶F̶ ̶
    ̶H̶a̶t̶s̶a̶n̶ ̶M̶o̶d̶ ̶1̶2̶5̶ ̶S̶n̶i̶p̶.̶ ̶V̶o̶r̶t̶e̶x̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶O̶p̶t̶i̶m̶a̶ ̶3̶-̶9̶x̶4̶4̶E̶
    ̶K̶r̶a̶l̶ ̶P̶u̶n̶c̶h̶e̶r̶ ̶B̶r̶e̶a̶k̶e̶r̶ ̶S̶ ̶B̶u̶l̶l̶p̶u̶p̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶B̶S̶A̶ ̶D̶e̶e̶r̶h̶u̶n̶t̶e̶r̶ ̶8̶X̶3̶2̶-̶4̶4̶

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen yasins ().

• Hmm anladım
    Evet aksu avla bi görüşmek lazım bu konuyu mazhar bey
    hawke ilk tercih olacak olmadı yasin beyin dediği gibi mercek kalıtesi görntü yakınlaştırma vs de aralarda çok fark yoksa ikinci el sidevinder fiyatına sıfır bütçeme göre bi nikko stirling alırım kafa rahat nikkoyuda çok beğeniyorum çünkü
    Değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum

• Facede Pcp Türkiye Optik diye bir grup var orada 2. el sidewinder 8-32x56 Sr Pro var ama fiyat1800 istiyor onunla bir görüşüp 1500-1600 gıbıde bakılabılır aslında

Safir T14 36. cal f;s;s

Hatsan Mod 25 5.5mm

Gamo F900 177. cal

• slm bana soracak olursanız bütçenize göre konuş pro f30 8 32 56 ffp çok güzel bir dürbün aksuavda 1600tl kadar bu dürbünü yurtdışı sitelerine bakın fiyatı dışarıda şaşırtılı bir biçimde çok daha yüksek.ben şahsen air arms s510 umda bu dürbünü kullanıyorum çok memnunum 200 ve artı mesafelerde.dürbün ayağı olarakta sportmatch atp66 kullanıyorum.vector 6 25 56 ffp dürbünümde var onu bt 65 de kullanıyorum ikisinide tavsiye ederim bence vectorun en iyi dürbünü bu.ama konuş bir adim önde diyebilirim imkanınız var ise konuş.seçim sizin ama bu bütçeye göre kesin ffp özellikli olsun bir kere ffp nin rahatlığına alışınca başka istemiyeceksiniz.benden bu kadar herkese hayırlı cumalar dilerim