Aliexpress den Vector Optics 10-40x50 AOE Dürbün

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Sayın tcbozo;

sizdeki şanstan benim de çok ihtiyacım var. :D:D
    2 kere geri gitti, kısmet olmadı yani... :(

Walther CP 88 6'' £tabanxalı$

Crosman Vigilante 357

Husan Malazgirt 1071 410 Cal;tufey#

Edgun Leshiy 2 Limited Edition 30 Cal

Umarex HDR 50 11 Joule

• Aliexpresten sipariş ettiğim ve dört gözle beklediğim Vector-Optics-10-40x50-AOE dürbünüme kavuştum arkadaşlar. Dürbünde kırmızı ve yeşil ışıklandırma var yazıyor ama baktığımda göremiyorum. Pil mi takmak lazım. resimde okla gösterdiğim yere pil mi takılıyor, hafiften zorlayarak kapağı açmaya çalıştım ama olmadı. Bilgisi olan arkadaşlar var mı?

Kral Puncher Jumbo 5.5

• oraya pil takılıyor. Genelde kutu içinde çıkıyor. Yoksa saatçilerde bulursunuz. Pil CR2032 olarak geçiyor .en azından benimkinde öyle. Dürbünü deneme fırsatınız oldu mu

• oraya pil takılıyor. Genelde kutu içinde çıkıyor. Yoksa saatçilerde bulursunuz. Pil CR2032 olarak geçiyor .en azından benimkinde öyle. Dürbünü deneme fırsatınız oldu mu

Bilgilendirme için sağolun. Henüz detaylı deneme ve dürbün ile atış yapamadım. Optik merkezleme, sıfırlama vb. daha bir sürü işi var. Yakınlaştırması çok iyi. Netlik ve canlılık vasatın üstünde gibi. Fiyatına göre gayet iyi. paralaxı çevirmesi zor.

Kral Puncher Jumbo 5.5

• Aliexpresten sipariş ettiğim ve dört gözle beklediğim Vector-Optics-10-40x50-AOE dürbünüme kavuştum arkadaşlar. Dürbünde kırmızı ve yeşil ışıklandırma var yazıyor ama baktığımda göremiyorum. Pil mi takmak lazım. resimde okla gösterdiğim yere pil mi takılıyor, hafiften zorlayarak kapağı açmaya çalıştım ama olmadı. Bilgisi olan arkadaşlar var mı?

Dürbünüzü güle güle kullanın.Okla işaret ettiğiniz kısımda bi elinizle alt kısmı tutup diğer elinizle üstteki ince kapağı elle ya da bozuk para ile çevirerek pil haznesini açabilirsiniz.

Nature

Dürbününüz hayırlı olsun. Gümrükte takılmadığı için çok şanslısınız. Dürbünü alırken herhangi bir gümrük ücreti ödediniz mi?

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• Aliexpressten Mesafe ölçer ve dürbün getirttirdim bir ay içerisinde, herhangi bir gümrük ücreti vermedim. Yurtdışından sipariş eden Diğer arkadaşların yaşadığı sorunlar gözümü korkutmuştu, allaha şükür bir sorun çıkmadı

Kral Puncher Jumbo 5.5

• Güle güle kullanın.

Cometa Fenix 400 Compact Star 5,5 mm

Hatsan Mod 135 qe Wortex 5,5 mm + Yatagun Dampa + Hawke Vantage 3*9*40 AO

Hatsan Nova Compact LW 5,5 mm (M.Ekiz Reg) (SATILIK)

Kral Bigmax X 6.35 + Hawke Sidewinder 8*32*56 20x Half Mildot (SATILIK)

Effecto Px 5 Pro 5.5 Lamine Kundak

• Aliexpressten Mesafe ölçer ve dürbün getirttirdim bir ay içerisinde, herhangi bir gümrük ücreti vermedim. Yurtdışından sipariş eden Diğer arkadaşların yaşadığı sorunlar gözümü korkutmuştu, allaha şükür bir sorun çıkmadı

Bir sorum daha olacak. Dürbünü aldığınız firmaya, gümrük ücreti ödememek için fiyatı düşük yazdırttınız mı yada gümrükte şüphe çekmemesi için etikete tüfek dürbünü yerine başka dikkat çekmeyecek birşey yazdırttınız mı?

• Hocam hayırlı olsun güzel dürbüne benziyor ama siz kullanıp test edebildinizmi acaba kalitesi nasıl netliği nasıl

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#
  • Bir sorum daha olacak. Dürbünü aldığınız firmaya, gümrük ücreti ödememek için fiyatı düşük yazdırttınız mı yada gümrükte şüphe çekmemesi için etikete tüfek dürbünü yerine başka dikkat çekmeyecek birşey yazdırttınız mı?

Eğer yazdırttıysanız, ilerde sizin gibi alışveriş yapacak olanlar için yazılacak metin nedir. İngilizcesi olan bir arkadaş buraya bizim için yazıverirse başka alacak olan arkadaşlar da buradan kopyalayıp metni yapıştırabilir. Kolaylık olur. Google çeviri var fakat ona da pek güven olmuyor.

Cometa Fenix 400 Compact Star 5,5 mm

Hatsan Mod 135 qe Wortex 5,5 mm + Yatagun Dampa + Hawke Vantage 3*9*40 AO

Hatsan Nova Compact LW 5,5 mm (M.Ekiz Reg) (SATILIK)

Kral Bigmax X 6.35 + Hawke Sidewinder 8*32*56 20x Half Mildot (SATILIK)

Effecto Px 5 Pro 5.5 Lamine Kundak

• Google çeviri ile olmuyor. Yalan yanlış şeyler yazıyor. İngilizce konusunda elimizden geleni yaparız da acaba arkadaş gümrükte dürbünü kamufle edecek birşey yapmış mı yoksa dürbün olduğu gibi mi gelmiş.

• Bir sorum daha olacak. Dürbünü aldığınız firmaya, gümrük ücreti ödememek için fiyatı düşük yazdırttınız mı yada gümrükte şüphe çekmemesi için etikete tüfek dürbünü yerine başka dikkat çekmeyecek birşey yazdırttınız mı?

firmadan düşük fiyat veya farklı bir talebim olmadı. Dürbünün adı bile zaten ucuz dürbün diye geçiyor. Bol bol dua ettim.bundan sonra bir daha yurtdışından alışverişmi derseniz "aman ben almayayım" derim. Forumdakileri okuduktan sonra gümrükte sorun çıkarmı, fazla para isterlermi diye çok gerildim. Ben yinede almak isteyenlere aliexpressi tavsiye ederim, düzenli kargo takibi yapabiliyorsunuz, firmaya mesaj attığınızda aynı gün veya bir gün sonra cevap veriyorlar. Mesafe ölçer 10 günde hızlıca geldi. Ama dürbün 25 günde geldi.

Kral Puncher Jumbo 5.5

• Hocam hayırlı olsun güzel dürbüne benziyor ama siz kullanıp test edebildinizmi acaba kalitesi nasıl netliği nasıl

teşekkür ederim. Henüz detaylı inceleme ve deneme fırsatım olmadı. Kral puncher jumbo fabrikadan güncellenip geldi, ne pcp yi, ne dürbünü deneyecek fırsat olmadı. 50 ve 75 metredeki hedeflerde netliği iyi.

Kral Puncher Jumbo 5.5

• geçen sene bende darbe olaylarından önce almıştım gelene kadar darbe olmuştu ve teslim alamamıştım 6-24x60 80 dolardı nekadar uğraşsamda gümrükten alamadım hatta bekleme süresini 1 ay uzattırmıştım bir sürü karakol gezdim ordakilerin izin ile ilgili bilgisi bile yoktu en son bi emniyet bana ankara genel bilmem neden izin alman lazım dediler lanet ettim geri gitti paramıda alamadım yalan oldu gitti... aslında önceden izin alıp ürünü öyle sipariş vermeniz lazımmış bu ürünü şu kişinin ithal etmesinde izin gibi.... askeri teçhizat sayılıyormuş ürün ile ilgili evrakları sayfasının çıktılarını falan almıştım birde temiz kağıdı falan filan... sonra hobiden soğuyup PCP tüfek almamıştım kısmet bu sene inşallah...