Optik Merkezleme İçin Airguntürk'e Özel Android Program.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar çoğumuz dürbün sıfırlamayı defalarca yapıyoruz ama ben kendi adıma söyleyeyim tüfek geldiğinden beri sadece takıp attığım yere göre sıfırlama yapıyordum.
    Ama yukarıdaki konuda sayın kyucel'in optik merkezlemenin önemi isimli yazısını okuyunca baştan yanlış yaptıgımı anladım çünkü belirli mesafe atışlarında dürbünün ayar yaparken artık turretler sona dayanıyor ve dönmüyordu.
    Bu sebeple başladım turretletri çevirip saymaya ama her defasında karışıklık olmaya başladı. :D bende bu işi benim yerime telefon saysın dedim ve ortaya bu program çıktı. açık kaynak kodlu olan bu programı forumumuz için yaptım.umarım beğenirsiniz.program sadece düşük frekanslı tık tik tak gibi seslere duyarlı konuşma veya gürültü ile sayaç atmaz.
    Not: yükleme yaparken güvenlik uyarısını geçip bilinmeyen kaynaklara izin vermelisiniz
    agtagtagtagtagtagtagtagtagtagtagtagtagtagtagt

Harici İçerik www.youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Buradan indirebilirsiniz
    airgunturk.com/attachment/35355/

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen kardiyalog: programı ekledim :D ().

• Elinize sağlık! Maşallah 10 parmağınızda 10 marifet var.
    Merak ettim bir framework kullanıyor musunuz yoksa Android SDK'sı ile sıfırdan mı yazdınız?

Air Arms S400, Weihrauch HW50, Hatsan Mod70

anagram+1 oyunum Google Play Store ve Apple App Store'da yayında!

• Elinize sağlık! Maşallah 10 parmağınızda 10 marifet var.
    Merak ettim bir framework kullanıyor musunuz yoksa Android SDK'sı ile sıfırdan mı yazdınız?

mevcut arşiv ile sdk üzerinden düzenledim :)

• Maşallah, elinize emeğinize sağlık.

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• elinize emeğinize sağlık, ios lar saymaya devam :)

ATA Venza .12cal evil.png +;tuftabV#
    W̶e̶i̶h̶r̶a̶u̶c̶h̶ ̶H̶W̶1̶0̶0̶ ̶T̶ ̶F̶S̶B̶.̶2̶2̶
    V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶C̶o̶u̶n̶t̶e̶r̶p̶u̶n̶c̶h̶ ̶6̶-̶2̶5̶X̶5̶6̶ ̶F̶F̶P̶
    ̶V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶S̶e̶n̶t̶i̶n̶e̶l̶ ̶6̶-̶2̶4̶X̶5̶0̶ ̶E̶-̶S̶F̶ ̶
    ̶H̶a̶t̶s̶a̶n̶ ̶M̶o̶d̶ ̶1̶2̶5̶ ̶S̶n̶i̶p̶.̶ ̶V̶o̶r̶t̶e̶x̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶O̶p̶t̶i̶m̶a̶ ̶3̶-̶9̶x̶4̶4̶E̶
    ̶K̶r̶a̶l̶ ̶P̶u̶n̶c̶h̶e̶r̶ ̶B̶r̶e̶a̶k̶e̶r̶ ̶S̶ ̶B̶u̶l̶l̶p̶u̶p̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶B̶S̶A̶ ̶D̶e̶e̶r̶h̶u̶n̶t̶e̶r̶ ̶8̶X̶3̶2̶-̶4̶4̶

• harika olmuş.

;atlig;f;s;s

Hatsan Mod 125 Vortex 22.cal - Yatagun Dampa - OPTİMA 3-12x44 AOE

Kral Magnum 5.5 mm

Gamo Pt-80

agt

• This is mechanical centering yes? Optical centering is different...

Is this mechanical centering yes? Optical centering is different

• This is mechanical centering yes? Optical centering is different...

Is this mechanical centering yes? Optical centering is different

The objective is already mechanically optic-centering. You will fine-tune the rest with the mirror or during the shot ^^

• Allah ne muradın varsa versin kardeşim sayende şuan o kadar kolayca hallettim ki 690+690 sayip bi de yarisina getirme islemini hepi topu 5dk icinde hallettim. Allah razı olsun senden. Nacizane tavsiyem bir de pause tuşu ekle istersen gerekiyor bazen.

agt Havalı Hobiler agt