kargo sorunu kargo tüfeği gönderemezsin satıcı belgen varmı diyor

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • satın aldığım mod 85 tüfeğimin tetiğindeki sıkıntı yüzünden geri yollamam gerekti kargo şirketi tüfeği yollayamazsın diye almadı burda satıcının bi suçu yok ama kargo şirketi garantili tüfeği yollamazsa müşteri kendisi mi gidip götürücek tüfeği böyle bi saçmalık olabilir mi

Edgun Matador 6.35

Vortex venom 5-25x56 ffp mrad

Huben K1 5.5

Vector Optics Veyron 6-24x44 ffp mrad

• hatsan mng kargo ile anlaşmalı, faturanın bir nushasını veya fotokopisini kutunun içine koy arıza ile ilgili bir not bırak, ,kutuyu güzelce paketleve kargoya teslim et,Hatsanın adresi kargoda biliyorlar gönderim ücreti almıyorlar,tüfeği alırken garantisi bitmiş tüfekler için 18-20 lira civarında bir ücret alıyorlar,garanti deki tüfekler için bilgim yok,bir iki hafta içinde geri gönderiyorlar,tamir ücreti benim 8 yıllık tüfeğime almadılar,garanti de olan tüfeğine hiç almazlar.

• hangi firma?

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• ptt haricindekiler aliyor

Weihrauch Hw 77k .22
    Hawke Sport Hd Ir 3-9x40 AO
    Gamo Black Fusion İgt Mach 1 .22
    JSB Exact Jumbo RS Diabolo 13.43

• Aras kargo gepad hocam
    Almam sen satıcı değilsin diyor bana ben müşteriyim yarın şikayet edicem bu kargo firmasını ateşli silah mı yolluyorum sanki

Edgun Matador 6.35

Huben K1 5.5

• faturasi varsa yollamasi gerek

Weihrauch Hw 77k .22
    Hawke Sport Hd Ir 3-9x40 AO
    Gamo Black Fusion İgt Mach 1 .22
    JSB Exact Jumbo RS Diabolo 13.43

• Nihat bey yarın mng ye gidicem deniycem 15 Temmuz'dan sonra böyleymiş Cumhurbaşkanı gelse göndermem diyor şimdi sövsem yerimidir

Edgun Matador 6.35

Huben K1 5.5

• Nihat bey yarın mng ye gidicem deniycem 15 Temmuz'dan sonra böyleymiş Cumhurbaşkanı gelse göndermem diyor şimdi sövsem yerimidir

çok özür dilerim mng değil YURTİÇİ KARGO ile anlaşması var,makbuzu kontrol edince fark ettim,gönderim tarihi de10/11/2016 yani sorun edilmiyor,hatam için kusura bakmayın bu sıralar biraz dalgınım || kargo ücreti de 17,51 TL mış,ben gönderirken ödedim ,alırken de ödemedim,normalde tersi oluyor gönderim ücretsiz,silahı teslim alırken kargo parası ödenmektedir.

• faturasi varsa yollamasi gerek

Fatura var alalı 3 gün oldu ama kargocu geteksiz Show yapıyor yarın merkezi bi arıycam sonra onun gazını alıcam güzel dille konuşsan eyvallah da kameralara oynayan futbolcu gibi Show yapınca benim şarteller attı

Edgun Matador 6.35

Huben K1 5.5

• çok özür dilerim mng değil YURTİÇİ KARGO ile anlaşması var,makbuzu kontrol edince fark ettim,gönderim tarihi de10/11/2016 yani sorun edilmiyor,hatam için kusura bakmayın bu sıralar biraz dalgınım || kargo ücreti de 17,51 TL mış,ben gönderirken ödedim ,alırken de ödemedim,normalde tersi oluyor gönderim ücretsiz,silahı teslim alırken kargo parası ödenmektedir.

estafurullah Fevzi bey olur böyle arada canınız sağolsun

Edgun Matador 6.35

Huben K1 5.5

• Ben de yurtiçi değil mi diyecektim, siz farketmişsiniz.
    Ben geçen sene sormuştum bizimle anlaşmalı demişti oradaki çocuklar.

2015 sonu ben de tüfeği yurtiçi ile göndermiştim Adana'ya.

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• Ben de yurtiçi değil mi diyecektim, siz farketmişsiniz.
    Ben geçen sene sormuştum bizimle anlaşmalı demişti oradaki çocuklar.

2015 sonu ben de tüfeği yurtiçi ile göndermiştim Adana'ya.

sanırım logoları aynı renkleri kullandıkları için kafam karıştı :)

• Mng kargo hiç bir sıkıntı çıkarmadı hatta neyi var hastamızın dedi direk teşekkürler mng

Edgun Matador 6.35

Huben K1 5.5

• mng v surat havali silah gonderiyor. Surat faturayi da istiyor ama kaybedebiliyor, dikkat edin.

Ne gibi bi kayıp hocam

Edgun Matador 6.35

Huben K1 5.5

• Tufek faturasini kaybettiler.

tüfek ulaştı değişim yapılıyor abi ben aldığım yere gönderdim mod 85 imi farkını ödeyip mod 125 alıyorum yarın %90 elime ulaşır diye düşünüyorum

Edgun Matador 6.35

Huben K1 5.5

• fatura isteyene fotokopisini verin aslını değil, bakım için bende zamanında hatsan'a fatura aslını göndermiştim tüfekle birlikte; kaybetmişlerdi, o yüzden benim tüfeğimin de faturası yok şuan

ATA Venza .12cal evil.png +;tuftabV#
    W̶e̶i̶h̶r̶a̶u̶c̶h̶ ̶H̶W̶1̶0̶0̶ ̶T̶ ̶F̶S̶B̶.̶2̶2̶
    V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶C̶o̶u̶n̶t̶e̶r̶p̶u̶n̶c̶h̶ ̶6̶-̶2̶5̶X̶5̶6̶ ̶F̶F̶P̶
    ̶V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶S̶e̶n̶t̶i̶n̶e̶l̶ ̶6̶-̶2̶4̶X̶5̶0̶ ̶E̶-̶S̶F̶ ̶
    ̶H̶a̶t̶s̶a̶n̶ ̶M̶o̶d̶ ̶1̶2̶5̶ ̶S̶n̶i̶p̶.̶ ̶V̶o̶r̶t̶e̶x̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶O̶p̶t̶i̶m̶a̶ ̶3̶-̶9̶x̶4̶4̶E̶
    ̶K̶r̶a̶l̶ ̶P̶u̶n̶c̶h̶e̶r̶ ̶B̶r̶e̶a̶k̶e̶r̶ ̶S̶ ̶B̶u̶l̶l̶p̶u̶p̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶B̶S̶A̶ ̶D̶e̶e̶r̶h̶u̶n̶t̶e̶r̶ ̶8̶X̶3̶2̶-̶4̶4̶

• Aksu ava teşekkürler mod 125 vortex değişimi için gerçekten çok teşekkür ediyorum aldığım mod 85 sıkıntılıydı geri gönderin değiştirelim dediler bende internetten yaptığım araştırmalar sonucunda mod125 almaya karar verdim farkını ödedim ve mod 125 elime ulaştı bugün hafta sonu bi köye gideyim dedim köydeki arkadaşlarla biraz atış yaptık ben dahil kimse şaşkınlığını gizleyemedi 1cm üzerindeki tahtayı deldi geçti ilk havalı tüfeğim ve beklediğimden çok daha iyi Yusuf abiye teşekkürler birkez daha

Edgun Matador 6.35

Huben K1 5.5

• Hayırlı olsun yeni tüfeğiniz. Sorununuzun çözülmesine ve sizin de tüfeğinizden keyif almanıza çok sevindim.

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#