Araç içi kamera tavsiyeniz ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar araç içi kamera almayı düşünüyorum kullandığınız veya tavsiye edebileceğiniz orta düzeyde bi model öneriniz varmıdır ?

• Ben de düşünüyordum ne zamandır. Yerimi alayım.

Cometa Fenix 400 Compact Star 5,5 mm

Hatsan Mod 135 qe Wortex 5,5 mm + Yatagun Dampa + Hawke Vantage 3*9*40 AO

Hatsan Nova Compact LW 5,5 mm (M.Ekiz Reg) (SATILIK)

Kral Bigmax X 6.35 + Hawke Sidewinder 8*32*56 20x Half Mildot (SATILIK)

Effecto Px 5 Pro 5.5 Lamine Kundak

• Bende incelemekteyim, kontak çevirdiğinde kayita otomatik baslayan gece gorus cekim yapabilen ekranı olan sadece on kamera olmasi yeterli benim icin tabiki görüntü kalitesini es gecemem 0.3mp bir sey düşünmem, insallah kullanan arkadaşların önerisi olur.

agt Havalı Hobiler agt

• Bütçe sorununuz yoksa kesinlikle Gopro aksiyon camerasi tavsiye ediyorum,şaşırtıcı derecede mükemmel çekim kalitesi var en önemlisi kadar çok bağlantı aparati varki istediginiz her yerde kullanabilirsiniz. Saygilar

• Ibrahim bey go pro mukemmel lenslere sahip bende tecrübe ettim ancak go pro takınca arabanin caminin kirilmasini garanti etmis olurum garajli park yerleri icin bu sikinti olmayabilir ama mahalle kültüründe ne yazikki ahlaksz insanlar olabiliyor, camı kırar go proyu alır gider :(

agt Havalı Hobiler agt

• ekran boyutu 3.8cm küçük bence, benim dusundugum daha genis ekran cunku bazi yollarda yol cok karanlık oluyor arabanin farlari gece görüşe yardımcı olacagi icin kamera ekranindan da yolun gozlemlenebilmesi saglanabilsin istiyorum. Kamera çözünürlükleri de genelde yazdıkları gibi cikmiyor bu da baska bir etken.

agt Havalı Hobiler agt

• Ibrahim bey go pro mukemmel lenslere sahip bende tecrübe ettim ancak go pro takınca arabanin caminin kirilmasini garanti etmis olurum garajli park yerleri icin bu sikinti olmayabilir ama mahalle kültüründe ne yazikki ahlaksz insanlar olabiliyor, camı kırar go proyu alır gider :(

Haklısınız maalesef aynı korkuyu bende yaşıyorum,hatta çoğu zaman aracı park ettikten sonra sökmek zorunda kalıyorum.

• Almayı düşünenlere Xiaomi Yi Dashcam' ı tavsiye ederim. İnternetten teknik detaylarını inceleyebilirsiniz ve fiyatı da gayet makul düzeylerde ...

Vursan M92 7+1 72 Cal.
    Gamo Hunter IGT (Satıldı)

Gamo Hunter 1250 (Satıldı)

1.Nesil Webley Patriot (Satıldı)

Benjamin NP XL 1100 5,5mm (Satıldı)

Hatsan Galatian I (RG) + V.O Counterpunch 6-25x56 (FFP)

• Çin malı a118 C chipli 170 derece lensli kapasitörlü olan modelini 1 senedir kullanıyorum memnunum HD çekim yapıyor, gps ile hız koordinat kayıtta yapabiliyor.

kapasitörlü tercih etmenizi tavsiye ederim, çünkü yazın ön camdan gelen ısı ile bataryalarda yanma tehlikesi var.

https://tr.aliexpress.com/whol…10002746&SearchText=a118c

Artemis süper poze 71 cm tek tetik enjektör

Hatsan AT44 S 10

• GPS kesinlikle olmalı mı? Kaza anında kaç km yaptığımızı belgeler mi? Allah herkese kazasız belasız yolculuklar nasip etsin.

dıana 460 magnum

• Çin malı a118 C chipli 170 derece lensli kapasitörlü olan modelini 1 senedir kullanıyorum memnunum HD çekim yapıyor, gps ile hız koordinat kayıtta yapabiliyor.

kapasitörlü tercih etmenizi tavsiye ederim, çünkü yazın ön camdan gelen ısı ile bataryalarda yanma tehlikesi var.

https://tr.aliexpress.com/whol…10002746&SearchText=a118c

Bu ürün gümrükte takılır mı? Extra vergi vs ödermiyiz?

dıana 460 magnum

• GPS kesinlikle olmalı mı? Kaza anında kaç km yaptığımızı belgeler mi? Allah herkese kazasız belasız yolculuklar nasip etsin.

evet gps modülü ile koordinat ve hızıda kayıt ediyor. kaza yada darbe anında silinmeyecek formatta kısa bir kayıt alıyor.

gümrük için ben vergi ödemedim. vergisiz gümrük bedeli kaç dolar oldu bilemiyorum.

Artemis süper poze 71 cm tek tetik enjektör

Hatsan AT44 S 10

• evet gps modülü ile koordinat ve hızıda kayıt ediyor. kaza yada darbe anında silinmeyecek formatta kısa bir kayıt alıyor.

gümrük için ben vergi ödemedim. vergisiz gümrük bedeli kaç dolar oldu bilemiyorum.

Normal standartlarda 30 Euro üzeri bir alışverişin Gümrükte vergiye tabii olması gerekmekte fakat, Gümrük vergilendirme sistemimiz o anda kontrol yapan kadronun dikkatine ve insafiyetine baktığı için 30 Euro üstü de olsa vergilendirilmeden geçebilecek birçok ürünle karşılaşabilirsiniz.

Siz "bu kesin vergilendirecek" diyerek bir ürün alıyorsanız eğer ve bu ürün Amazon gibi vergi tutarını da ekleyip sizden peşinen alınan bir siteden gelmiyorsa, %30 ürün bedeline ekleyerek almanızda fayda var. Ürün 50 Euro ise, siz ona 75 Euro gözüyle bakın. Öncesinde de söylediğim gibi ürünü Amazon' dan alacaksanız zaten site sizin adınıza sınırlar dışında kalan ürünlere Gümrük vergilerini ekliyor.

GPS olayı ise tamamen göreceli bir kavram. Trafik' de oluşan bir kazada (daha önce başıma geldi) gelen memurlar zaten sizin araç kameranızdaki GPS ile veya görüntülerle ilgilenmiyor. En fazla bir anlaşmazlıkta mevcut görüntüler bir önem arz ediyor. Araç kamerasındaki GPS ile ilgili de "ona bakmaya gerek yok, zaten yanlış ölçüyor" diyerek bakmıyorlar. Benim aracımın ve aracıma vuran aracın hızlarını (iki araçta da GPS vardı) yoldaki fren izlerinden çıkardıklarını söylediler.

GPS' den ziyade siz iyi bir görüntü kalitesini öncelikli tutun derim. En azından 2-3 Mt. önünüzdeki bir aracın plakasının okunabilir olması bu gibi durumlarda hayati önem taşır ...

Vursan M92 7+1 72 Cal.
    Gamo Hunter IGT (Satıldı)

Gamo Hunter 1250 (Satıldı)

1.Nesil Webley Patriot (Satıldı)

Benjamin NP XL 1100 5,5mm (Satıldı)

Hatsan Galatian I (RG) + V.O Counterpunch 6-25x56 (FFP)

• CAMMSYS BlackSys CF100 Eagle 2

Bu ürün özellik olarak iyi gözüküyor

Weihrauch Hw 100 S (.177)

• fiyat 449 tl gözüküyor full hd kayıt gözüküyor

Weihrauch Hw 100 S (.177)