Mod 125 Kundak Vidası Nereden Bulabilirim?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba abilerim. Ben askılıklı vidaya bağlanan vidadan arıyorum. Ağzı eğrilmişti cebime koydum, aynısını bulmak için çarşıya gittim. Aksilik olacak ya vida düşmüş şimdi tüfek yatışta. Birkaç vida buldum denedim içine girer mi diye ama askılıklı vidaya tam uymuyor, yuvayı bozar diye zorlamadım. Bu vidanın özel bir adı var mıdır? Nerede bulabilirim?

Mod 125 Sniper Vortex 5.5

VEFALI TÜRK GELDİ YİNE, SELAM TÜRK'ÜN BAYRAĞINA

• ters diş diye biliyorum,yani normal vidanın tam tersine saat yönünde gevşiyor,ters yönde sıkılıyor,civatacılarda vardır herhalde.

• Nihat amca civatacılar derken bu dükkanları nasıl bulabilirim yani isimleri ne olur, civatacı diye yazmaz sanıyorum.

• valla Gebzede aynen öyle diyoruz,bu tür envai çeşit cıvata,vida,somun ,pul, vs malzeme satan yerler var.

• Teşekkür ederim, yöreden yöreye dükkan isimleri bile değişiyormuş demek ki, ben hiç denk gelmedim buralarda. Bisiklet tamircilerine de sorayım, artık önüme gelen dükkana dalacağım :) Bir de hocam az sonra size bir çizim atacağım müsait misiniz?

• selamlar,
    tuzla icemlerde kaptan ve özdur civata var oralarda bulamazsan baska hicbir yerde bulamazsin :) kaldiki yuzde yuz vardir

hatsan mod 125

BSA STS 4-16x44

• Abi maalesef Osmaniye'nin bir ilçesindeyim. Buralarda arayacağız ancak olur da bulamazsak alıp kargoyla gönderme şansınız var mı? Masrafları karşılarız.

• Telefonda görüş bence. Tüfeği göndermene gerek kalmadan direkt parçayı yollarlar belki. Seneler önce benim raiderın namlu ucu kapağını kargoyla göndermişlerdi.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Hocam ben kundağa birkaç işlem yaptım. Tüfeğin garanti kapsamından çıkması gibi bir durum söz konusu olur mu?

• Kanunen çıkar tabii ki.

Ama hatsan bu konularda fazlasıyla esnek o yüzden yardımcı olmaya çalışacaktırlar diye düşünüyorum.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177