co2 slikon yağlı tüp

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • slikon yaglamalı co2 tabanca tüpü yine 12 gramlık, her 10-15 normal co2 tüpten sonra bunu takın tüm tabancanın sistemini yağlıyormuş co2 tüp gibi takıp atış yapıyorsunuz
    bir tüp 8 tl civarı ben deneme amaçlı aldım takıp kullandım tabancanın her tarafı yağlandı muhtemelen gaz odası da yağlandı
    çok güçlü atıyor ama benim blowback barebellum tabancamı bozdu sanırım
    tetiğe bastıgınız zaman ara ara seri atış yapıyor normal co2 tüp ilede makinalı tabanca gibi buda hoş gibi görülsede iyi bir durum değil, içindeki yağ bitene kadar 5 adet normal co2 tüpü kullandım hala devam ediyor seri atış.
    bilemedim nedenini, ben bunun nedenini bu yağlanmaya bagladım
    bilen arkadaşların görüşüne ihtiyacım var.
    teşekkür ederim.
    http://www.bozkurtav.com/asg-1…vali-tabanca-tupu-pmu8026
    bilen yok sanırım linki bu bahsettiğim konunun muhatabı.

crosman 2240 ( .22 cal. ) air rifle

Barska 1,5-4,5*26 scope

• Yağlama tüpleri hem çok pahalı hem de aşırı yağlama yapabilir. Muhtemelen sizde de silahın yağlanacak, yağlanmayacak her yerini yağa bulamış. Tavsiyem silahı söküp kuru bir bezle fazla yağları alın. Ben Crosman Pellgunoil kullanıyorum 1 tüpü 2-3 dolar civarında aşağıdaki videoda nasıl uygulandığını anlatmışlar.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır. - Peyami Safa

Webley Tempest .177, Hatsan AT-P2 .22, Zoraki Ultra .177 & .22, Walther CP88 Competition .177, Sig Sauer P226 .177, Crosman 357 8" .177, Torun Magnum .25, x Sumatra 500 Long .25, x AirArms TX200 Carbine .22, x Diana Mod 46, x Gamo P23 .177, x Gamo PT85 .177, x Crosman 1077 .177, x Umarex Smith & Wesson M&P R8 .177, x Weihrauch HW45 .22

• cevap için teşekkür ederim dediğinizi yaptım kaç kere hemde, silahın içinde bi gram yağ yok temizledim üstelik yağ giderici sprey( fren balata temizleyici vardır würüth tavsiyede ederim) ile,üstünede normal co2 tüp 5 adet kullandım yine aynı seri atış yapıyor,
    ama tabiiki gaz odası valf içine müdahale etmek mümkün değil kaldıysa orda vardır.

Barska 1,5-4,5*26 scope

• tabancada sıkıntı yok, ara ara seri atış yapıyor azaldı ama yinede yapıyor
    sebebini merak ediyorum acaba valfin içinde kalan yağ varda ondanmı diye düşünüyorum başkada seçenek aklıma gelmiyor.

Barska 1,5-4,5*26 scope

• Muhtemelen gaz odasında yağ birikmesi oldu ondan yapıyor.

6 tane c02 li tabancam var şimdiye kadar hiç yağlı tüp kullanmadım,ihtiyaç duymadım.

Tavsiyem yağlamaya gerek yok 5 yıllık yağlamamış c02 li silah kullandım sorun olmadı.

• teşekkür ederim,zaten meraktan aldım böyle bi şey var çıkarmışlar mutlak bir faydası varki mantığıyla aldım denedim, gördüm hanyayı konyayı
    neyse artık, gaz odasındaki yağ bitene kadar böyle olacak sanırım .

Barska 1,5-4,5*26 scope

• Sayın ayer bez silahınızda full auto modu varmı normalde var ise mandalla ilgili bi problemde olabilir

Samyang Sumatra Carbin .22 + 3-9x32 optima

Kral arms bigmax .25 (güç modifiyeli) 3-9x32

Kral arms puncher breaker
    Hatsan at-44 10 .22 cal + 6-24x50 bsa
    Perfect line 60 libre makaralı yay + Lazer nişangah
    Hatsan mod 85 sniper .22 + 3-9x32 optima
    Beretta Stoeger x20 suppressor + Yatagun dampa + 3-12x44 AEO
    Hatsan mod 125 .22cal SportsMatch DM60 dampa breaker 3-9x32

Cobra 80lb pistol crossbow
    Ekol 55 .177
    Crosman 357 .177
    Zoraki 925 full auto
    Zoraki 918
    Zoraki r1
    Blow magnum
    Blow c06
    Blow mini
    Blow class

• öyle bir mod yok zaten ilk aldıgımda seri atmıyordu dedim ya, denemek için slikonlu co2 yi aldıktan sonra oldu ilk atışlardan sonra zaten silahın yağlanmamış yeri kalmadı silahı yağın içine batırmış gibi oldu
    benim şahsi yorumum bu co2 yağlamak için kullanılandan bahsedşyorum
    bunu ya hiç kullanmayacaksın gerek olmadıgına nothing arkadaşımında dediği gibi.
    yada blowback olmayan tabancalarda kullanılabilir belki o da.

Barska 1,5-4,5*26 scope

• P-08 yani parabellum diye tabir edilen havalı tabancaların ic mekanizmasında (Türkiye için üretilen modellerde) otomatik atmasını engelleyen pim vardır.Bu pim büyük ihtimal tabancanızda kırılmış ya da kırılmak üzere ki arada otomatik atış yapıyor.Yani durumun yağlı tüp ile bir alakası yoktur.Bu modeli en çok kwc (p-08) ve umarex (legends p-08) olarak üreten iki firma var tabancanız hangisi ise servise göndererek durumu çözebilirsiniz.

Nature

• teşekkür ederim.
    fakat hafta sonu 2 tüp bitirdim çok saglıklı atışlar yaptı bir kere bile seri atışa geçmedi
    benim bundan yorumum şu oldu valf içindeki yağ kullana kullana ( en az 6 normal tüp) bitti normale döndü.
    şayet yine atış yaptıgımda seri atış söz konusu olursa sizin teziniz kesin dogru demektir,o zaman servise gönderirim.
    Bu ara tabancamın modeli;
    kvc (p-08 ) modelidir tabanca çok yeni ve 3 haftalıkdır.

Barska 1,5-4,5*26 scope

• Aynı problem benim KWC P-08 de oldu. Yağ ile alakası yok. Hiç yağlamamıştım. Üstelik ne zaman seri ne zaman tek tek atacağı belirsizdi, sinir bozucu oluyor. Servise gönderdim yapıldı. Arıza dışında çok beğendiğim bir replica. Blowback hissi gayet güzel. Grupmanı birçoğundan daha iyi.

• P-08 yani parabellum diye tabir edilen havalı tabancaların ic mekanizmasında (Türkiye için üretilen modellerde) otomatik atmasını engelleyen pim vardır.Bu pim büyük ihtimal tabancanızda kırılmış ya da kırılmak üzere ki arada otomatik atış yapıyor.Yani durumun yağlı tüp ile bir alakası yoktur.Bu modeli en çok kwc (p-08) ve umarex (legends p-08) olarak üreten iki firma var tabancanız hangisi ise servise göndererek durumu çözebilirsiniz.

aynen öyle imiş servise gitti ve problem çözüldü

sizin dediğnizi onlarda dedi ama agzından cımbızla alarak.

Barska 1,5-4,5*26 scope