Kral mı Hatsanmı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ben bu durbunu 300-400 mt atarim diye aldim ust duzey bir durbun bukadar abartmaya gerek yoktur kanimca almak istiyorsan ben uzun vadeyi dusunerek aldim
    Ben essegim saglam olsun derim herzaman ama durbunde zoom mukemmel bsy ilk kaliteli durbunum bu oldu bence atislarda durbun faktoru baya iyi atis yapmaniza olanak sagliyor sanki durbun atis yapiyor gibi ☺

Rabbim daha iyilerini sizlere nasip etsin

Dünyada Hiç Kimse Bir Malı Kalitesiz Yapmadan Daha Ucuza Satamaz.
    Bir Malın Sadece Fiyatına Bakmak Bazı Hileleri Kabul Etmektir.

Safir T14 36. cal f;s;s

Kral Puncher Jumbo 5.5mm + Hawke Sıdewinder 8-32×56 20X ½ Mil Dot

Hatsan Mod 25 5.5mm

Gamo F900 177. cal

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen MazharComez ().

• ....... bence atislarda durbun faktoru baya iyi atis yapmaniza olanak sagliyor sanki durbun atis yapiyor gibi ☺

Rabbim daha iyilerini sizlere nasip etsin

Sağolasın, Eyvallah.

Kral Puncher Jumbo 5.5

• @devdeman 150 metrede jumbo ile 5 lt yag tenekesinden daha küçük bir hedef düşünüyorsanız jumbo hayal kırıklıgı olacaktır.

Hatsan Nova Tactical 5.5mm (0916-20010) + Leupold 6-24x60 Mark4 ;tufey#

Hatsan Mod 75 5.5mm (1113-08182) + Ansar 3-9X50 ;tufey#

Hatsan At-44 Long Qe Bullpup RG SE (0814-20794) + Beileshi 6-24X50 ;tufey#

Kral Puncher Maxi 5.5mm W (15-P1448) + Bushnell 4-12X40 ;tufey#

Kral Puncher Pro 5.5mm (16-P1661) + Leupold 6-24X60 ;tufey#

Zoraki Ultra Hp 01-02 (00138) 4.5mm + Reddot £tabanxalı$

[Resim Engellendi: http://www.imgim.com/npkvwl.png]

• @devdeman 150 metrede jumbo ile 5 lt yag tenekesinden daha küçük bir hedef düşünüyorsanız jumbo hayal kırıklıgı olacaktır.

Düzgün bir dürbün bulamadım henüz, ama bulsamda çok yüksek beklentim kalmadı. Yeni bir pcp arayışındayım. Yerli silah sanayimizin gelişerek geldiği noktadan memnuniyet duyuyorum. Bundan sonrada yeni bir pcp alsamda yerli pcp almayı düşünüyorum. Önceliğim ise tüp hacminden çok isabet, güç ve hafiflik olacak.

Kral Puncher Jumbo 5.5