Mod 25 Supeetach Dürbün Çözümü Harika!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İyi akşamlar arkadaşlar. Bir çok Mod 25 Supertach kullanıcısının en büyük sıkıntılarından birisi bu silahlara uygun çok dürbün alternatifinin olmayışıdır. Bugün bu sorunu kökten çözdüm arkadaşlar. Dürbün kanalını tornada açtırarak boyunu uzattım. Sonra büyük boy optima 3-9-32 dürbünü kendi imalatım çakma dampa ayak ile birlikte monte ettim. Sonuç harika oldu. Dürbün stoper olmadan bile hiç ayar kaçırmadı. Üstelik, artık istediğim boyutta dürbünü de rahatlıkla kullanabileceğim. Herkeze tavsiye ederim.

Benjamin Titan Nitro 5,5mm/Hawke Vantage 3-9x40 AO Mildot

• Eline sağlık abi güzel görünüyor grupmanı test edebilirsen on numara olur :)

Mod 125 Sniper Vortex 5.5

VEFALI TÜRK GELDİ YİNE, SELAM TÜRK'ÜN BAYRAĞINA

• Uzun vadede kayma vs. gibi sorun olmaz ise mükemmel.

• Bu tüfek 4.5mm. Daha önce 5.5mm supeetach vardı bende. Tekli dürbün ayaklarını dürbünün ön kısmına bağlayıp monte etmiştim. 10atış olmadan dürbünü yamultmuştu. Şimdiki haliyle 50atış yaptım toplamda. Gamo promagnum, ts 22 ve gamo rocket kullandım. Şeytan kulağına kurşun ayaklarda kayma, oynama, dürbünde ise kayma olmadı. Dediğim gibi, kullandığım ayak dampa değil. Kendi imalatım çakma dampa :D . Orjinal bir dampa ve kaliteli bir dürbün ile daha iyi olur gibi geliyor. Ayrıca tüfek vortex değil yaylı. Biraz daha kullanayım vortex yaptıracağım inşallah.

• Güzel bir çalışma olmuş. kendi imalatım dediğiniz çakma dampa ayağını nasıl yaptığınızı anlatabilirmisiniz.

Hatsan Mod99 LE 5.5 mm + Optima 3-12x44AOE

Hatsan Mod 135 QE 5.5.mm + ?

Hatsan Galatian 5.5 mm + ?

Zoraki HP 01 Ultra 5.5mm + Stoeger 4x32
    Webley Patriot 1. nesil 5.5 mm + Tasko 3-9x40E

• Memnuniyetle anlatırım. Yükseklik ayarlı tek parça ayağım vardı. Bu ayak dampa ayaklardaki gibi alt ve üst parça olarak toplam 2 parçadan oluşmakta. Parçları ayırdım. Arasına oring koydum ve vidaları sağlam bir şekilde sıktım. Resimlere bakarsanız oringlerin ayaktan taşan fazlalığını görebilirsiniz. Bu şekilde çarşamba gününden beri atış yapıyorum. Ayakta hiç kayma olmadı. Dürbünde de tabi.

• Dürbünü tekrar söktüm sizler için. Yakın çekim görüntü aldım. Umarım faydalı olur.

• Dürbünü tekrar söktüm sizler için. Yakın çekim görüntü aldım. Umarım faydalı olur.

Hocam tek parça ayak için link paylaşabilirmisiniz?

• 2 parçadan oluştuğunu belirtmiştim. Ayarlanabilir ayağın tek parça olmadığını bilmiyordum. Kusura bakmayın.

• 2 parçadan oluştuğunu belirtmiştim. Ayarlanabilir ayağın tek parça olmadığını bilmiyordum. Kusura bakmayın.

ortada kusur falan yok ki, :) birbirimize yardımcı olmak için varız bu forumda bu arada bende de mod 25 supercharger var ona üç vidalı tek parça ayak ve 19 cm boyunda 4x32 mildotlu dürbün aliexpresten sipariş etmiştim ,boyu kurtarıyordu ,ayak geldi dürbün gümrüğe takıldı,bir daha da uğraşmadım,bir de reddot 1x30 pert ettim onunla,pcp aldıktan sonra onu hiç kullanmadım ama şimdiki aklım olsaydı zorakiden şaşmazdım.