Kral Jumbo Yeni Versiyon Bir Kaç Hatıra Fotosu Çektik :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Türkiyede tabikidePolisler benim kadar calismiyordur heralde :)
    Kendi isimiz hocam
    Sabah fabrikada uretim 1 saat dinlenme sonra perakendeye mesai ye devam ;)

Allah c.c. kolay getirsin..

• Allah (C.C) kolaylık versin.
    Dikkat et kendine bu vücut sana daha çok lazım.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Rabbim Hz. Muhammed Mustafa (sav) efendimizin ummetinin tamamina yardim ve kolayliklar versin. İnsallah tesekkur ederim. Rabbim Cümlemizin Rızkını Bol Eyler İnşallah

Dünyada Hiç Kimse Bir Malı Kalitesiz Yapmadan Daha Ucuza Satamaz.
    Bir Malın Sadece Fiyatına Bakmak Bazı Hileleri Kabul Etmektir.

Safir T14 36. cal f;s;s

Kral Puncher Jumbo 5.5mm + Hawke Sıdewinder 8-32×56 20X ½ Mil Dot

Hatsan Mod 25 5.5mm

Gamo F900 177. cal

• Atışlarida o 1 saat icinde yapiorum genellikle ondan 55 in ustune dah atis yapmak nasip olmadi ama ben mutluyum boylede hayatimdan :) cok sukur isimiz gucumuz var zor olsada elhamdülillah

Safir T14 36. cal f;s;s

Hatsan Mod 25 5.5mm

Gamo F900 177. cal

• Bende jumbo kullanıcısıyım.Jumbo silahınızı güncellemeye yolladıktan sonraki görüşlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

• Konuyu bastan takip ederseniz bu bilgileri paylasmistim

Safir T14 36. cal f;s;s

Hatsan Mod 25 5.5mm

Gamo F900 177. cal

• Kral tüfeklerin tasarımı çok güzel. 100 metreye kadar isabeti de çok güzel gördüğüm kadarıyla gücü de biraz artırsalar uzak mesafelere de hitap edecek ve hatsan dan daha çok tercih edilecek diye düşünüyorum.

Hatsan Bt65 Elit LW SB .25cal
    Hawke Sidewinder 8-32x-56 Sr Pro
    Unieye rangefinder 1600
    Optima 3-12x-44 AOE
    Cz 6lt 300 Bar Scuba
    ASG CZ P-09 Duty Blowback 4.5mm pellet

REXİMEX RP .22 cal

VORTEX CROSSFİRE RED DOT

Hill MK2

Canik SFX RIVAL

• Namlu 10 cm uzatılmıs ve komple ceketli namlu haline getirilmiş moderetör takma dahil etmişler atışlarda baya fark var onceden 200-100 arası 4 sarjor ıdı suan 8 sarjor oldu kendı sılahım tetıgını hassaslaştırmıslar bıraz daha oncekı halıne gore tetik ezme mesafesı yarı yarıya daha fazla artırılmış ben sureklı 55 mt kullandıgım ıcın namlunun uzamasındakı faydasını henuz fark edemedım oncedende aynı stabıllıkte atıyordu o mesafede suandada atıyor uzak mesafe atma şansım oldugunda daha net anlarım namlunun değişmesındekı faydasını diye düşünüyorum

Safir T14 36. cal f;s;s

Hatsan Mod 25 5.5mm

Gamo F900 177. cal

• güle güle kullanın. Kral firması tüfeklerde gücü arttırsa Hatsana rahmet okutturacak.

hatsan at44
    hatsan bt65
    hatsan galatian
    hatsan barrage
    Hatsan nova
    Hatsan herkül

Kral Pro
    Kral puncher bulpup
    Kral puncher maxi
    kral puncher jumbo

AA s510
    etc..

• Daha guclu olsa gercekten guzel olur

Safir T14 36. cal f;s;s

Hatsan Mod 25 5.5mm

Gamo F900 177. cal

• Tüfeğim yenilenmiş olarak geldi. Jumbo ile ilgili yenilemeler yapılmıştı. bunlar da yaptığım grupmanlar. Mesafe ölçerim yok. Adım olarak yazdım.kullandığım saçma Jsb 18.13.Herbir hedefe 5 atış yaptım.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Serdnmz ().

• Tufeginizi güle güle kullanin 60 adim 50 mt diye tahmin ediyorum o mesafedeki grupman dagitmaya basliyor sanirim.
    Burda da ayni denemeyi yaptim 5 farkli kral puncher ve jsb18.13 gr ile 50 mt de grupman dagitmaya basliyor 80 mt çok dağınık grupmanlar yapmıştık.
    Mesafe 50 nin üzerine cikinca kararlilik düşüyor benim gördüğüm.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt

• Tüfeğin tetiği şu an biraz sert geldi bana. Eskiden daha yumuşaktı. Atışlarda tetik ezerken bazen tetiği kaçırıyorum. Tetiğe alışmam zaman alır. Ama tüfekte yapılan yenilikler işe yaramış. Yarın saçma seçerek grupman deneyeceğim.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Serdnmz ().

• her bir hedefe 3 atış yaptım. Bu sefer muhteşem bir grupman oldu. Tüfeğimi aldığımdan beri 4 kez servise gönderdim. Jumboya güncelleme geldikten sonra gönderdim, yenilikler yapıldı , beğenmeyip bir daha gönderdim. Tekrar namlu değişti. Jsb 18.13 ü 200 barda 880 fps ile atacak şekilde ayarlandı. Daha uzak mesafeye grupman yapacak kadar güzel bir dürbünüm yok. 75-80 m grupman yapabilecek bir dürbün almam lazım.

• Bugünkü grupmanlar öncekinden bariz çok daha iyi.
    Çok güzel. Mesafe yaklaşık nedir?
    Ben kral puncher ile bu şekilde çok 43 mt de baya grupman yaptım.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt

• mesafe tahminimce 45 metre . Dürbünüm asg 3,5-10x50. Daha uzak mesafeye de deneyeceğim. Buradan paylaşırım. Jumbolarda namlu 58cm oldu. Kral avdan görüştüğüm murat bey namluda yeni bir sisteme geçtik gibi bir şey söyledi. Ama pek anlamadım.

• İstanbul prohunt fuarında kraldaki arkadaşlarla konuşmamızda Jumbo için 2 aya kadar Lw namlu kullanacaklarını söylediler ..murat bey büyük ihtimal onu söylemek istemiş olabilir