DİANA MOD.54

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Artık tüfeksizlik canıma yetti yarın bu tüfeği almaya gidiyorum inşallah yanlış bişi yapmıyorumdur.
    [Resim Engellendi: http://img359.imageshack.us/img359/2873/diana48blackrangeorias1zz2.jpg]
    acaba zamanla bu tüfeğin kundağı siyah ahşap oldu için elle tutulan yerleri beyazlaşırmı.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen kartalcin ().

• Official Post

Artık tüfeksizlik canıma yetti yarın bu tüfeği almaya gidiyorum inşallah yanlış bişi yapmıyorumdur.
    [Resim Engellendi: http://img359.imageshack.us/img359/2873/diana48blackrangeorias1zz2.jpg]
    acaba zamanla bu tüfeğin kundağı siyah ahşap oldu için elle tutulan yerleri beyazlaşırmı.

Doğru bir tercih,ama bunu almışken Mod54 al derim (5,5 cal.)

• yusuf az daha bekle beraber bir tüfek alırız çok az daha sabrek yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik ;kihhik,

marmarateam.png

Evanix Blizzard Bolt Action Thumbhole .22 -FTX-F1 10-40x50 (Regule;kovboys; )

Hw 97k .22 - Bushnell 4-12X40 :thumbup:

Zoraki Hp01 ultra .22 - Barska Electro Sıght 4x21 AO g;$i

• bende bunun black olmayan modeli var, yani normal mod48,
    daha öncede mod54 vardı, mod54'ten sonra hakkatten biraz yavan geldi bana ama kısa sürede bu tüfekte kendini mod54 kadar sevdirdi bana
    evet geri tepmeyi önleyen sistemi yok ama mod54 ile aynı mekanizmaya ve aynı güce sahip ve tüfeğe alışınca çok güzel gruplar çıkarılabiliyor,
    sağlam, dayanıklı, safkan alman yani.

Eğer bütçeniz 54'e yetmeyip, buna yetiyorsa almakta çekinmeyin bence, tavsiye ederim.
    Ama eğer çevrenizde kullanan varsa, alıp önce birkaç atış yapmanız daha iyi fikir verecektir, zira bazen en çok tercih edilen tüfek bile biri tarafından çok beğenilirken, birbaşkası tarafından beğenilmeyebiliyor.

Ama mod48 konusunda kalite, güç ve isabetlilikten endişeniz olmasın.

• Bu gün sabah evden çıktım mağazaları dolaştım şu 54 ü bi inceliyim dedim sonra 48 ve 52 ye de baktım aldım elime tarttım ama hepsinin ağırlığı aynı gibi geldi bende almışken 54 alıyım dedim ve 54 aldım artık benim 54 üm var ½bay£bay`;½bay£bay`;½bay£bay`; ;şrofls;.birde 52 ve 54 le deneme atışı yaptık mağazada 52 biraz üste çekerken 54 3cm kadar aşağı çekiodu acaba 52 de tepme olduğu için namlunun şahlanmasındanmı böyle oluyordu.

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen kartalcin ().

• İlk hayırlayan ben olayım bari,
    hayırlı olsun güle güle kullan.

yaylılar içinde alabileceğin en iyi tüfeği almışsın. ;d;

• sağolun ALLAH CC razı olsun.

• Bu arada .22 Cal aldın değilmi?

İmzanda onu yazmamışsında?

• evet hemen yazayım bu gün resimde çekip koyucam inşallah yarında 100 metre atışları deniycem dürbünsüz bakalım 100 metrede soda şişesi kırıyormu dampa ayak aldığım zamanda dürbünle deniyicem bu tüfek hw 77 ye göre az daha güçlü galiba ama pellet yüklemesi 77 kadar pratik değil ama belki alışırsam iş değişebilir.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen kartalcin ().

• hayırlı olsun
    artık tamaşa gideriz senle atışlara :) :thumbup::D#hims

• Yusuf hayırlı uğurlu olsun. Darısı herkesin başına ;keyf;

marmarateam.png

Evanix Blizzard Bolt Action Thumbhole .22 -FTX-F1 10-40x50 (Regule;kovboys; )

Hw 97k .22 - Bushnell 4-12X40 :thumbup:

Zoraki Hp01 ultra .22 - Barska Electro Sıght 4x21 AO g;$i

• Daha 5 atış falan yaptım 4 metreden pek bişey anlamadım inşallah memnun kalırım şimdi ay sonunda kredi kartı borcumu nasıl ödeyeceğimi düşünüyorum. ;şrofls;.:him:s

• Hayırlı olsun. Bir dampa birde güzel dürbün aldın mı. artık silahı torunların bile kullanır.
    Bu arada ne kadara aldın.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• sağolun tüfek+kılıf 1160 aldım.

• sağolun tüfek+kılıf 1160 aldım ve sanırım türkiyedeki son diana 54 tü yenileri 15 gün sonra gelicekmiş.

• çok harika bir yaylı. hayırlı uğurlu olsun. güzel günlerde kullan. evladiyelik olsun.

[url=http://img517.imageshack.us/my.php?image=letsseefd7.jpg][img=http://img517.imageshack.us/img517/8830/letsseefd7.th.jpg]

• Sağolun hayır dileklerinde bulunan herkese teşekkür ediyorum pcp gibi dürbünden hedefin patladığını görmek için 54 aldım inşallah öyledir.

• Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• hayırlı olsun, isabetli atışlar.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png