Zoraki'ye Silah Taşıma Çantası Yapımı :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Sevgili tüfancam zorakiye resimde gördüğünüz gibi kundak kısaltma işlemi yaptıktan sonra sıra geldi, muhafaza etmek için uygun çanta arayışına. İnternetten bakınırken evde kumaş, sünger, fermuar ve boş vaktim olduğunu fark edince işe koyuldum g;$i dikiş kısmını elimle yaptım bu yüzden çirkin oldu ancak her yanı koruyucu köpükle dolu bu yüzden sağlam ve güvenilir ve el emeği olması sebebiyle paylaşmak istedim. :thumbup::thumbup:

airgunturk.com/attachment/36354/

Kundağı bu kadar kestim

airgunturk.com/attachment/36350/

airgunturk.com/attachment/36351/

airgunturk.com/attachment/36355/

airgunturk.com/attachment/36352/

airgunturk.com/attachment/36353/

Kahramanlar can verir, Yurdu yaşatmak için.

• Sarsılmaz Kılınç 2000 Mega 9x19 mm
    • Hatsan Galatian 4 5.5mm
    • Zoraki HP 01-2 Light 4.5 mm + Stoeger 4x32 Compact Işıklı Dürbün + Wrangler Moderatör
    • Gamo PT-85 4.5 mm
    • EZ Archery 45 lb Makaralı Yay
  • Emeğinize değmiş, kullanışlı görünüyor. Orta okul ve liselerdeki iş teknik derslerinde (şimdi ismi değişmiş olabilir) günlük hayatta herkesin işine yaramayacak tahta yakma, vitray boyama gibi şeyler yerine keşke dikiş makinesi kullanmayı öğretselermiş.

Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır. - Peyami Safa

Webley Tempest .177, Hatsan AT-P2 .22, Zoraki Ultra .177 & .22, Walther CP88 Competition .177, Sig Sauer P226 .177, Crosman 357 8" .177, Torun Magnum .25, x Sumatra 500 Long .25, x AirArms TX200 Carbine .22, x Diana Mod 46, x Gamo P23 .177, x Gamo PT85 .177, x Crosman 1077 .177, x Umarex Smith & Wesson M&P R8 .177, x Weihrauch HW45 .22

• bende 7 cm kısaltma işlemini geçenlerde hallettim.
    çanta için çok kararsızım.

ince bir şeyler alıp takviye etmekte, zorakiye yakışır özel el yapımı deri bir şeyler tasarlamakta var aklımda.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Çok güzel elinize sağlık, bende dipcik kısaltma işleminden sonra, eski deri montumdan içi astarlı süngerli taşıma çantası anneme yaptırmıştım.

Kral Puncher Pro - 5.5, Beileshi 6-24x50mm AOEG
    Crosman C11 - .177 BB Co2
    Torpedo 150 sniper vortex - .22, Browning 3-9x40
    Zoraki Hp 01-02 Ultra - .177, Bushnell 3-9x40EG, FULL SET
    Mod 125 vortex - .22, Protector+Optima 3-9x32

İnstagram ====> ApAdamm
    Twitter ======> ApAdamm

Mesele Vatansa, Gerisi Teferruattır..!
    Ne Mutlu, Türküm Diyene..!

• Emeğinize değmiş, kullanışlı görünüyor. Orta okul ve liselerdeki iş teknik derslerinde (şimdi ismi değişmiş olabilir) günlük hayatta herkesin işine yaramayacak tahta yakma, vitray boyama gibi şeyler yerine keşke dikiş makinesi kullanmayı öğretselermiş.

aynen daha işe yarar olurdu teşekkürler ayrıca :)

bende 7 cm kısaltma işlemini geçenlerde hallettim.
    çanta için çok kararsızım.

ince bir şeyler alıp takviye etmekte, zorakiye yakışır özel el yapımı deri bir şeyler tasarlamakta var aklımda.

dikş makinesi varsa çok zor olmaz ama elle yapınca benmki biraz uzadı bilginiz olsun :)

Çok güzel elinize sağlık, bende dipcik kısaltma işleminden sonra, eski deri montumdan içi astarlı süngerli taşıma çantası anneme yaptırmıştım.

teşekkürler zaten sizn çalışmadan da ilham aldım :)

Kahramanlar can verir, Yurdu yaşatmak için.

• Sarsılmaz Kılınç 2000 Mega 9x19 mm
    • Hatsan Galatian 4 5.5mm
    • Zoraki HP 01-2 Light 4.5 mm + Stoeger 4x32 Compact Işıklı Dürbün + Wrangler Moderatör
    • Gamo PT-85 4.5 mm
    • EZ Archery 45 lb Makaralı Yay
  • dikş makinesi varsa çok zor olmaz ama elle yapınca benmki biraz uzadı bilginiz olsun :)

bende daha el aletlerine 150-200 tl gömücem sonra 100-150 tl vaketa deri alıcam vs ömür yeter mi bilmem :)

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• çok guzel zoraki cuk oturmuş.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel