BT 65 TÜP HAVA KAYBI

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar merhaba Bt 65 marka tüfeğimin tüpü çok çabuk olmasa da 1 hafta da ortalama yüzde 30 civarında içerisindeki havayı kaybediyor acaba neden olabilir teşekkür ederim.

• Bu hava kaçırma olayı ne Zaman başladı, tüp valfi söküldü mü yada tüpe herhangi bir müdahale yapıldı mı.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• Merhaba ilğiniz için teşekkür ederim hiç bir müdahale yapmadım tüp valfinin ne olduğunu bilmiyorum hiç birşey sökmedim.

• Büyük ihtimalle tüfeğe hava doldururken, hava dolum valfine pislik kaçmıştır. Sökülmeden temizlenmesi neredeyse imkansız.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• Bendekide hava kaciriyordu bir ara, bosta birkackez kurma kolunu hizlica cekip biraktim bir kac kezde kurup boş atis yaptim düzeldi.Bunlari bir deneyin sokmeden önce valfe pislik geldiyse atabilir bu sekilde.

swiss arms jericho 941
    hatsan striker edge 5.5
    Kral puncher mega 5.5
    Hatsan Bt65 Sb Elit 5.5