Kötü niyetli satıcı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bizamanlar yani 7 ay önce felan bir hw 100 aldım bu forumdan fakat aptal kafam niki neydi unuttum aldigim adamin.adam bana 10 yıllık tüfeği 2 yıllık diye yutturdu ve tertemiz dediği tüfek korezyon doluydu. Bu gün formda bir fiber tüp ilanı gördüm öylesine baktım numarası yazıyordu bı baktım beni dolandıran kişi.niki gti_koray. Watsaptan tüfeğin durumunu anlattım hemen engelledi telini aradım defalarca açmadı sonrada kapattı günlerce.ardindan uzun süre sonra tekrar aradım bu sefer bıkmış olacaktı açtı şikayet ci.olacagimi söyledim iyi ol dedi. Bu adama ne yapılmalı arkadaşlar.

ayrica daha ben fiber tüp ilanının altına kendisini tanidigimi ve ne yaptığını belirtir belirtmez satildi teşekkürler yazmış ve ilandaki nosunu silmiş.

• Admin arkadaşlar, abiler gerekeni inceleyip mutlaka birşeyler yapacaklardır.

Walther CP 88 6'' £tabanxalı$

Crosman Vigilante 357

Husan Malazgirt 1071 410 Cal;tufey#

Edgun Leshiy 2 Limited Edition 30 Cal

Umarex HDR 50 11 Joule

• valla bunun hala üyeliği aktif.bunu mahkemeye verebilirmiyim. Nereye basvurmaliyim. burdaki ip adresinden buna ulaşmak mümkün müdür acaba.

adamla yazışmalar im mevcut normal konuşmalar ardından tüfeğin durumunu anladım ve anlattım watsapta beni engelledi ve yazışma bitti.ne yapmalı buna

• Kendisinin 6 tane mesajı mevcut gözüküyor. Normalde burada çok durmaması lazım ilanının. Tam olarak bu alışverişler ne zaman oldu acaba.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• bundan 7 ay kadar önce.nikini hatirlayamamistim dün fiber tüp ilanı vermiş öyle baktım kişinin numarasına. Niki gti_koray. tupu ilana koyalım 3 saat olmuştu baya bir mesaj attım ilanın altına hemen mesajlari görünce nosunu silmiş ve satıldı teşekkürler demiş bugünde baktım ilan kalkmisti.

• Biz bu yüzden 50 mesaj kuralını sıkı sıkıya uygulamaya çalışıyoruz işte...

Bizim banlamak dışında yapabileceğimiz birşey yok şu an için. Kendisinin cep numarasını özelden atabilirmisiniz acaba?

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• ben kaydetmiştim numarasını tüp için isterseniz verebilirim. mail adresi gti_koray@hotmail.com.

ATA Venza .12cal evil.png +;tuftabV#
    W̶e̶i̶h̶r̶a̶u̶c̶h̶ ̶H̶W̶1̶0̶0̶ ̶T̶ ̶F̶S̶B̶.̶2̶2̶
    V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶C̶o̶u̶n̶t̶e̶r̶p̶u̶n̶c̶h̶ ̶6̶-̶2̶5̶X̶5̶6̶ ̶F̶F̶P̶
    ̶V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶S̶e̶n̶t̶i̶n̶e̶l̶ ̶6̶-̶2̶4̶X̶5̶0̶ ̶E̶-̶S̶F̶ ̶
    ̶H̶a̶t̶s̶a̶n̶ ̶M̶o̶d̶ ̶1̶2̶5̶ ̶S̶n̶i̶p̶.̶ ̶V̶o̶r̶t̶e̶x̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶O̶p̶t̶i̶m̶a̶ ̶3̶-̶9̶x̶4̶4̶E̶
    ̶K̶r̶a̶l̶ ̶P̶u̶n̶c̶h̶e̶r̶ ̶B̶r̶e̶a̶k̶e̶r̶ ̶S̶ ̶B̶u̶l̶l̶p̶u̶p̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶B̶S̶A̶ ̶D̶e̶e̶r̶h̶u̶n̶t̶e̶r̶ ̶8̶X̶3̶2̶-̶4̶4̶

• bu kişi İstanbul da degil mi hocam İstanbul da olması lazım

teli bende mevcut zaten hocam. Ben tüfeği arkadaşım vasıtasıyla gondertirdim. İstanbul'da buluştular.Tüfek üzerindeki korozyonları kir diye yutturdu. bezle silersin geçer demis bizim arkadaş da inanmış.. tüfekden anlamiyor arkadaşım. Ben daha çok milleti uyarmak istedim şahıs istanbulda

bana kargoyu bile kendi adıyla göndermedi. Sadece telinden o olduğunu anladım.

• Üstüste atılan mesajlar birleştirlmiş olup kötü itham ve ifşa içeren mesajlar ileride mesajı yazanların hukuken zor duruma girmemesi adına kaldırılmıştır.

gti_koray nikli şahıs banlanmıştır.

Bundan sonra forumda varlık göstermeyen üyelerle hiçbir zeminde alışveriş yapmamayı alışkanlık edinirseniz zarar görme olasılığınız düşecektir diye düşünüyorum.

Forumda lütfen dağınık üstüste mesajlar yazmayalım. Herkes ufak tefek hatalar yapabilir ama yazım ve imla kurallarını katletmeden derdimizi anlatalım.

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• sayin moderatorum teşekkür ederim. Eğer bir hatam olduysa kusuruma bakmayın.sadece gerçekten bildiğim bir durumu anlatmaya çalıştım tekrar karşılaştığım için öfkeyle baya yazdım herkesten özür dilerim o şahıs hariç.konu kapanmıştır

• Estağfurullah. Çok geçmiş olsun.

tüfek yine de güzel tüfek. Sorunların biraz uğraştırsa da çözümü var.

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177