Oto alım satımında dolandırıcılara dikkat

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bbu olay her türlü alım satımda başımıza gelebilir.Ayıkla pirincin taşını.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Adamlar resmen kanun açığını bulup herşeyi kitabına uydurmuşlar.Artık ikinci el bir şey satın alırken iki kere düşünmek yetmiyor. En iyisi para biriktirip sıfırını almak.

• Adamlar resmen kanun açığını bulup herşeyi kitabına uydurmuşlar.Artık ikinci el bir şey satın alırken iki kere düşünmek yetmiyor. En iyisi para biriktirip sıfırını almak.

korkulu rüya görmektense 3-5 zarar edip kurumsal firmalarla çalışmak lazım.

namuslu vatandaşın işi zor.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Benim de planlarda yılbaşı zamanı araba değiştirme durumu var. 2.bebek yolda. Hayırlısıyla Aralık sonu gibi doğum gözüküyor bakalım. Bu yüzden tekrar büyük araba ihtiyacı doğdu. Hanımın micra arabasını istemeden de olsa satıp yerine ya 0 octavia ya da 2.el superb ile 2.el 5.20i arasından bi tercih yapıcaz. Şu an 2.el superb ağır basıyor arka oturma ve devasa ve kolay kullanımlı bagaj durumundan. 2.el olunca ben de dediğiniz gibi kurumsal firmalardan yanayım. Kardeşim skoda, lexus, scania, kuralkan ın halkla ilişkiler işlerini yürüten message iletişim firmasında olduğundan skoda için biraz indirim şansım var. Lexus için de var indirim ama lexus fiyatları malum :)
    Artık hakkımızda ne hayırlısıysa bakalım. Daha zaman var nasıl olsa.

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• siz skoda superb tercih edin lexusu almak satmak biraz zor olur fiyat ve motor hacimleri itibari ile. Daha önce kullandim güzel ve konforlu bir araç ama fiyatlar o biçim lexusda
    O 3 marka arasinda skoda butceye daha kolay hitapeden marka.
    3 tane skoda marka arabam oldu birinde bile en ufak problem yasamadim.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Bide bu dollandiricilara gelince insanlarin kazandıkları bu paralari nasil dolandirip yemeye cüret gösteriyorlar inanin aklim almiyor. ALLAH( c.c ) her iki dünyada da cezasını versin bizler uzak etsin insallah.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt

• Benim de planlarda yılbaşı zamanı araba değiştirme durumu var. 2.bebek yolda. Hayırlısıyla Aralık sonu gibi doğum gözüküyor bakalım. Bu yüzden tekrar büyük araba ihtiyacı doğdu. Hanımın micra arabasını istemeden de olsa satıp yerine ya 0 octavia ya da 2.el superb ile 2.el 5.20i arasından bi tercih yapıcaz. Şu an 2.el superb ağır basıyor arka oturma ve devasa ve kolay kullanımlı bagaj durumundan. 2.el olunca ben de dediğiniz gibi kurumsal firmalardan yanayım. Kardeşim skoda, lexus, scania, kuralkan ın halkla ilişkiler işlerini yürüten message iletişim firmasında olduğundan skoda için biraz indirim şansım var. Lexus için de var indirim ama lexus fiyatları malum :)
    Artık hakkımızda ne hayırlısıysa bakalım. Daha zaman var nasıl olsa.

Rabbim sağlıklı sorunsuz bir şekil de evladınızı kucağınıza almayı nasip etsin inşaALLAH. Allah c.c. kimseyi evladı ile imtihan etmesin.

Yeni nesil 1.6Tdi Vw grubu araçlar da sıkıntı çok oluyor nedense. Enjektörler belli bir süre sonra şakırdamaya başlıyor. Turbo dan dolayı basınç arızası veriyor. Kendi kendine valf patlıyor. Yetkili servsin işlerini yapıyoruz Allah dan iyi niyet garantisine soktuk aracı da parçaların bir kısmı ordan değişti.

Şahsi kanaatim araç alsam üst segment benzinli tercih ederim. Yeni nesil araçların artık yakıt tüketimi de düşük.Eskisi gibi 17Lt yakmıyor en azından :) Ve masraf olarak daha az masraflı. Yılda 15000-20000km üzerine çıkıyorsanız dizel avantaj sağlayabilir. Patrona Vw satıp dizeli, 2016 Bmw 3.20i aldık otomatik 10Lt yakıt tüketimi var.Çok da memnun.
    Hayırlısı neyse o olsun.Rabbim c.c gönlünüze göre versin.

ALLAH c.c. diyen kişi mermere geçirir dişi, ALLAH c.c. demeyen kişi muhallebi yerken kırar dişi.

Hatsan mod 87qe vortex 5.5mm
    Zoraki HP-01-02 4.5mm

• Aynen hocam zaten yıllık 10000 amcak geçiyorum 1.4 benzinli tercihim olacak.

Murat bey görüşleriniz için teşekkür ederim. Benim de kanım ısındı markaya. Artık kısmet.

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• Hayırlısı olsun

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt