HATSAN HERCULES İÇİN İZMİR'de SCUBA DOLUMU İÇİN YARDIM

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hatsan hercules almayı ciddi olarak düşünüyorum ama İzmir'de 300 bar scuba dolumu yapacak pek alternatifim yok. En yakını 60 km uzağımda ve 40TL+kdv diyor. Bu konuda yardımcı olabilecek abilerim var mı acaba? Yoksa pompa işimi görür mü?
    Teşekkürler.

• Faydası olur mu bilmiyorum ama, dolum merkezleriyle alakalı açılan konu,

Türkiyede scba tüp dolum ve test merkezleri.

Ayrıca hiç pcp deneyimim olmadı, forumdan okuduğum bilgiler ışığında herkülü pompayla dolduramayacağınız kanaatindeyim.

Cometa Fenix 400 Compact Star 5,5 mm

Hatsan Mod 135 qe Wortex 5,5 mm + Yatagun Dampa + Hawke Vantage 3*9*40 AO

Hatsan Nova Compact LW 5,5 mm (M.Ekiz Reg) (SATILIK)

Kral Bigmax X 6.35 + Hawke Sidewinder 8*32*56 20x Half Mildot (SATILIK)

Effecto Px 5 Pro 5.5 Lamine Kundak

• Bir ay kadar sonra ben de izmir yeni foçaya gideceğim. Menemen, foça ali ağa taraflarında dalgıç yüpü dolduran birvyer varsa pcp lerimi de götüreceğim.

• Güngör av mersinliye bir gidin, av bayisine biri 20-25tl ye dolduruyordu.Sürekli alışveriş yapanların tüplerini de doldurtturuyorlar bildiğim kadar.

swiss arms jericho 941
    hatsan striker edge 5.5
    Kral puncher mega 5.5
    Hatsan Bt65 Sb Elit 5.5

• Ersinli nerede, yakın bir yerde mi

• İzmir'i ne kadar biliyorsunuz bilmiyorum, eski garaj civarında yerleri.En güzeli google haritalardan konumuna bakıp yeri tayin edebilirsiniz foça istikametine gidecekseniz ters düşmez zaten yolu.

swiss arms jericho 941
    hatsan striker edge 5.5
    Kral puncher mega 5.5
    Hatsan Bt65 Sb Elit 5.5