Hatsan Barrage, Airmax, Nova Güç Karşılaştırma

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Facebookta gezinirken gördüm biri güç karşılaştırması yapmış. Barrage neden diğerlerine göre daha az güçsüz? Airmax 200 bar diye biliyorum barrage 250 bar.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• yaptığınız testler için çok teşekkür ederim. Ellerinize sağlık. Yol gösterici bir çalışma olmuş. Grupman olarakta bir değerlendirme alabilir miyiz?
    Bu haldeyken gerek boyut, gerekse güç olarak benim favorim airmax.

• videoları ben yapmadım gruplarda görünce paylaştım banada en güçlü nova geldi hocam

• benim merak ettiğim acaba barrage ve turkbull gücleri aynımı ama galiba nova hepsinden güclü gibi geldi

• Harici İçerik www.youtube.com
    bunlar arasında bence novayla aynı güçte gibi

• Arkadaşın tencere tava fabrikası var galiba:)

swiss arms jericho 941
    hatsan striker edge 5.5
    Kral puncher mega 5.5
    Hatsan Bt65 Sb Elit 5.5