Aramızda Mekatronik veya Elektrik Elektronik Mühendisliği okuyan-mezun olmuş abilerim var mı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar, LYS açıklandı sıralamalar belli oldu. Tercih dönemi yaklaştığı için bölüm araştırıyorum. Birkaç sorum var yardımcı olabilecek abilerimi bekliyorum.

Sıralamam MF3 49 bin MF4 54 binlerde. Önerebileceğiniz bölümleri üniversiteleri yazabilirsiniz. Yaşayandan öğrenmek avantajlıdır forumun yaş ortalaması da ciddi yüksek cevaplarınızı bekliyorum.

Konuyu nereye açacağımı bilemedim hatam varsa mod abilerim düzeltebilirler.

Mod 125 Sniper Vortex 5.5

VEFALI TÜRK GELDİ YİNE, SELAM TÜRK'ÜN BAYRAĞINA

• ben elektrik elektronik muhendisiyim abicim eger elimden gelen birsey olursa seve seve yardimci olabilirim

-hatsan mod 25 supercharger 5.5
    -zoraki ultra 4.5
    -beeman p17 4.5
    -ekol es 55 4.5
    -optima 3-9x44
    -gamo p800 4.5

• tebrik ederim dostum sıralaman bayağı iyi ama sana tavsiyem mekatronik okuma, tamam ileriye dönük bir meslek fakat şuanlık henüz gelişme aşamasında olan bir meslek elektronik olabilir, elektronik haberleşme olabilir,kontrol ve otomasyon olabilir. ben fikrimi beliirttim burda dostum amacın kesinlikle çabuk bulabileceğin bir iş olsun. bu arada bende elektronik haberleşme teknikerliğini okuyorum. üniversite hakkında ne olursa olsun aklına ne takılırsa sorabilirsin. seve seve yardımcı olurum. Allah yolunu bahtını açık eylesin.

• Değerli kardeşim sana tek bir sözüm var " Eşini boşayabilirsin ancak işini boşayamazsın " maddi kaygılar ile yapacağın meslek tercihi gelecekde keşkeleri de beraberinde getirebilir. Severek yapacağın meslek hem genç kalmanı sağlayacaktır, hem de başarı kendiliğinden gelecektir. Mevlam bahtını da yolunu da açık etsin, gönlüne göre versin.

Daystate AirWolf MCT 0.22 & Hawke Sidewinder 30 Tactical SF 8.5-25 X 42 & Draeger 6L 300Bar

Weihrauch HW98 0.177 & Hawke Varmint 6-24 X 44
    Weihrauch HW75 0.177 cal.

Weihrauch HW45 0.177 cal.
    Bushnell Sport 850 Laser Rangefinder

hasag.png

• Abilerim hepinizden Allah razı olsun. Rahatsızlık geçirdim ancak toparlayabildim özelden dönüş yapacağım sizlere.

Mod 125 Sniper Vortex 5.5

VEFALI TÜRK GELDİ YİNE, SELAM TÜRK'ÜN BAYRAĞINA

• Abilerim hepinizden Allah razı olsun. Rahatsızlık geçirdim ancak toparlayabildim özelden dönüş yapacağım sizlere.

Mehmet Ali geçmiş olsun iyisindir inşalah

Kahramanlar can verir, Yurdu yaşatmak için.

• Sarsılmaz Kılınç 2000 Mega 9x19 mm
    • Hatsan Galatian 4 5.5mm
    • Zoraki HP 01-2 Light 4.5 mm + Stoeger 4x32 Compact Işıklı Dürbün + Wrangler Moderatör
    • Gamo PT-85 4.5 mm
    • EZ Archery 45 lb Makaralı Yay