Gamo ve İdeal Av

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba , İdeal av ve Gamo ile ilgili bir sıkıntımı paylaşmak istiyorum. Whisper Fusion 5.5 tüfeğimle atış yaparken dahili moderatörden ses geldiğini farkettim kontrol ettiğimde içindeki kırmızı bölümün parçalara ayrıldığını ve bir sürü pelet parçası olduğunu gördüm. Tüfeği satın aldığım yer olan Ankara Altıntaş av bayisine giderek durumu anlattım. Sağolsun ilgili Altan bey hemen tüfeği alarak gerekli açıklama ekleyerek İdeal Av servisine kargoladı. Aradan 3-4 hafta geçtikten sonra tüfeğim geldi, arızanın giderildiği tamir edildiği notuyla birlikte teslim aldım. Evde incelediğimde kırık küçük parçalar ve peletler çıkarılmış ve kalabilen en büyük kırmızı iç parça yarım halde içine takılmış ve moderatörün ağzı uyduruk bir şekilde kapatılmıştı. Hemen Altıntaşı aradım bilgi istemesini rica ettim. Gelen bilgide parçanın ellerinde olmadığı İspanyadan istendiği ve bu süre zarfında mağdur olmamamız için kapatılarak gönderildiği söylenmiş. Önce algılayamadım şaka yapıyorlar sandım zira susturucusu içten parçalanmış bir havalı tüfekle atış yapmanız çok mantıksızdır. Dayanamadım bende aradım aynı şeyler bana da söylendi ama neden tamir edildi şikayet giderildi notu eklendi diye sorduğumda cevap alamadım. 2.5 aylık bir sürede 3-4 defa arayıp bilgi almaya çalıştım ama her defasında İspanyadan istendiği ama gelmediği söylendi. İlgili kanunlar gereğince zamanında tamir edilemeyen ürünün değişimini yada ücret iadesini istedim. Bakalım mahkemeye kadar gidecek mi bende merakla bekliyorum.

• Hunter e X treme 5.5 almayı düşünüyordum fakat burada emir kerdeşimizin servis sorunlarından bahsetmesi üzrrine vaz geçtim

• Bence polemiğe girmeden tüketici hakem heyetine baş vurun. Direk iade alirsiniz baska bişey alırsınız.
    Yaylilarda oluşan problemler son zamanlarda çok artti nedense.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Bende ideal av ile sorun yaşadım Gamo 440 hunter tüfeğim var piston contası değişmesi gerekiyordu Adana’ya giden bir dostumdan almasını istedim satış Yok tüfeği getirmeniz gerekiyor bu şekilde satışımız Yok dediler şaka yapıyorlar sandım bana dedikleri İstanbul’da bile olsa kargo ile tüfeği gönderiyorlar dedi 20₺ conta için 100₺ kargo parası... şimdi yurt dışı sitelerden bakıyorum getirte bilirsem bakalım

• yani firma biz tamir işlemini gerceklestirdik musteride bunu kabul etti urunu teslim aldi bir sorun yok diye kendini savunabilir mi sonra hakliyken haksiz durumda kalmayin

• yani firma biz tamir işlemini gerceklestirdik musteride bunu kabul etti urunu teslim aldi bir sorun yok diye kendini savunabilir mi sonra hakliyken haksiz durumda kalmayin

Ürünün 3 kere garantiye gidip arızanın giderilememesi durumunda hakem heyetini kararıyla iade alabiliyorsunuz normalde, ama burada farklı bir durum var garanti servisi kötü niyetli, fahiş bir masraf çıkarıyorlar veya müşteriyi başından savmak için alakasız öneriler sunuyorlar hafta içi ilk iş faturayla beraber tüketici hakem heyetine gidin onlara durumu anlatın yardımcı olurlar.

"Ali Bumaye"!!!

• sonucu bizimle paylasin ilerde sorun yasayanlara yol gosterir her zaman basimiza gelmedigi icin tecrubelerimizi paylasmak onemli.

• Geçmiş olsun, inşallah en kısa süerde sorun çözülür.

Halil Baskurt

Zoraki Ultra .22~1×32 red dot

Swiss arms p92

Hatsan mod 99 .22

• Merhabalar. Sonuç ne oldu? Sonucunuzla ilgili bir bilgi verebilirseniz memnun olurum. Bu aralar bende gamonun tüfeklerinden birini almayı düşünüyorum.

:D Takdir Ediliyorsanız Değil,Taklit Ediliyorsanız Başarmışsınız Demektir. :D