Kral puncher pro yu pcp tüple dolduramadım lütfen yardim

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum
    İlk defa scuba tüple dolum yapmak istedim forumdan video seyredip herşeyi adim adim uyguladım fakat dolum ucuyla pcp tüp arasından hava kaçırdı dolum ucunun o ringlerini kontrol ettim sağlam dolum aparatının içine kutudan çıkan kahverengi o ringi taktım yine olmadı (dolum aparatı hatsan) dolum aparatı ile dolum ucu arasına yine kutudan çıkan pullu contayı taktım yine olmadı ben böyle cebelleşirken bir ara hava kaçma sesi kesildi ve tüp 50 bardan 100 bara çıktı ve sabitlendi sanırım scubanin basıncı düştü fakat bundan sonrada kacirma yaptı sürekli ve sonunda scuba bitti
    Acaba neyi yanlış yada eksik yaptım yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum

• bence scuba tüpünüzde 100 bar veya biraz daha fazla hava vardı ve denemeleriniz sonunda bitti.tüpünüzdeki basınç ne kadarsa pcpye dolduracağınız basınçta o kadardır. Eğer scuba tüpünüz tam dolu olsaydı tüfeği hava kaçırsa bile 200 bara getirirdi.

• O zaman dolum yapan yer kandırdı beni cunku 230 bar bastıklarını söyledi gidip cemkireyim o zaman cevap icin çok teşekkürler

• 230 barlik tüple bu iş çok zor olur. Tüfeğinizi çok fazla doldurmazsınız. Bence 300 barlik tüp alın.

• O konuyuda düşünmeye başladım 300 bar bir tüp araştırmaya basliyacam ilginiz icin teşekkürler

• Arkadaşlar cevap veren herkese çok teşekkür ederim teflon bant sardım bağlantı yerlerine ve sorun halloldu :)