Hercules mi bt65 mi almalı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bt65 senı hobiden sogutur. hele rb modeli rear boltlu uzak dur. scuba dolum sorunun yoksa herkul tavsiyem olur. yuksek güç yüksek atış sayısı ile. 6 litre tüpü 6 dolumda bitirir. güç yerine daha ıstikrarlı olsu attıgımı vurayım dersen kral jumbo en ıyı secım olur. daha cok para varsa daha çok kaliteli modele gelirsek s510 alıp keyfine bakarsın bozulma derdi olmaz basın agrımaz.

hatsan at44
    hatsan bt65
    hatsan galatian
    hatsan barrage
    Hatsan nova
    Hatsan herkül

Kral Pro
    Kral puncher bulpup
    Kral puncher maxi
    kral puncher jumbo

AA s510
    etc..

• Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın.

Hayırlı olsun:)

gamo pt85
    Hatsan airmax 5.5
    Hatsan Striker edge 5.5
    Hatsan mod 125 6.35
    Hatsan bt65 6.35

Hatsan hercules 6.35
    :thumbup:

• 6.35 bt65 kullanıyorum, güzel bir tercih yaptınız, hayırlı olsun. hercules'in havası,ağırlığı vs yeni başlayan birisini çok yorar.

Hatsan Bt65 Elit LW SB .25cal
    Hawke Sidewinder 8-32x-56 Sr Pro
    Unieye rangefinder 1600
    Optima 3-12x-44 AOE
    Cz 6lt 300 Bar Scuba
    ASG CZ P-09 Duty Blowback 4.5mm pellet

REXİMEX RP .22 cal

VORTEX CROSSFİRE RED DOT

Hill MK2

Yong Heng kompresör

Canik SFX RIVAL

• 6.35 bt65 candır, gerisi maceradır. Tüfeği öğrendikce ister isabete ister güce göre ayarlarsın. Tavsiyem H&N barracuda 31 gr kullanman. Evet muadillerine göre pahallı ama isabet konusunda tartışmasız bir numara.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• h&n barracuda gerçekten iyi. 50 metreye kadar rahatlıkla kürdan vurabilirsiniz bt65 ve 31 grn barracuda ile

Hatsan Bt65 Elit LW SB .25cal
    Hawke Sidewinder 8-32x-56 Sr Pro
    Unieye rangefinder 1600
    Optima 3-12x-44 AOE
    Cz 6lt 300 Bar Scuba
    ASG CZ P-09 Duty Blowback 4.5mm pellet

REXİMEX RP .22 cal

VORTEX CROSSFİRE RED DOT

Hill MK2

Yong Heng kompresör

Canik SFX RIVAL

• teşekkürler,gerçektende tatmin etti beni güç konusunda. tüfeğin azami menzilini bilmiyorum lakin dün 500 600 metre civarı biryerden 3-4 metrekarelik levhayı vurabildim.nişanı baya bir yukarısına aldım onuda söylememde fayda var

• 6.35 bt65 candır, gerisi maceradır. Tüfeği öğrendikce ister isabete ister güce göre ayarlarsın. Tavsiyem H&N barracuda 31 gr kullanman. Evet muadillerine göre pahallı ama isabet konusunda tartışmasız bir numara.

hocam tüfeği 200 barla doldurdum diyelim bununla kaç bara kadar isabetli atış gerçekleştirebilirim?bu arada sıfırlamayıda tavsiyeniz barracudaya göre yaptım gayet güzel sonuçlar veriyor :)teşekkürler

• Tüfeğinizin fabrikadan hani çekiç yayı tansiyonuyla geldiğini bilmiyorum ama ortalama 200-100 bar arası 25 atış yapabiliyor olmanız lazım. Standart valfle en güçlü atışlarınız 150-140 bar civarı yapacağınızı düşünürsek bu basınçta tüfeğinizi sıfırladığınızı varsayarsak, bu basıncın üstünde ve altında atışlarınız alt vuracaktır. Mümkün mertebe 200 bar doldurmamaya özen gösterin çünkü 200 barda valf pek açılmıyor dolayısıyla çok güçsüz atış yapılıp hedeften çok aşağı düşüyor atışlar.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• Tüfeğinizin fabrikadan hani çekiç yayı tansiyonuyla geldiğini bilmiyorum ama ortalama 200-100 bar arası 25 atış yapabiliyor olmanız lazım. Standart valfle en güçlü atışlarınız 150-140 bar civarı yapacağınızı düşünürsek bu basınçta tüfeğinizi sıfırladığınızı varsayarsak, bu basıncın üstünde ve altında atışlarınız alt vuracaktır. Mümkün mertebe 200 bar doldurmamaya özen gösterin çünkü 200 barda valf pek açılmıyor dolayısıyla çok güçsüz atış yapılıp hedeften çok aşağı düşüyor atışlar.

dediğiniz bugün başıma geldi :) sıfırlamayı 200barda yaptığım için atışlar aşağı düştü bugün.tabi yazıyı daha okumamıştım. kendi kendime noluyor gibisinden bi endişelendim.sonrada üşendim tekrar doldurmaya 150 bar civarı bi seviyede tekrardan sıfırladım dürbünü :D200 bara doldurduğumda yukarı aşağı vs sapma olmadı 100 bara kadar gayet isabetli atışlar yaptım.dediğiniz sorunu bilmeyerek çözmüşüm meğerse hahahah :P