Yivsiz önerileriniz.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Evet aslinda ilk baslarda forum disinda adi gecenlerdi baya araştırdım burada fazla soz etmedik,guzel yani makul modeller var fakat armsan,ata arms vs bana yakin oldugundan ve daha oncede ufak bir sempatiden oturu tercih sebebim oldu,diger yonden mesafelerden artik canim sıkılmasın diye biraz kendimi icerde de tutmak istedim:)

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Borbayre ().

• Ustalarima Hatsan MP ve MPA yi sotmak isterim. Kullanan duyan var mi?

Youtubeda amerikanlar bayagi ustunde durmus bu tufegin.

• Ustalarima Hatsan MP ve MPA yi sotmak isterim. Kullanan duyan var mi?

Youtubeda amerikanlar bayagi ustunde durmus bu tufegin.

Amerika'ya verdikleri ürünleri bize verirlerse fiyatından dolayı düşünürdüm :) yoksa kapıdan içeri sokmam, kalite kontrolden geçemeyen ürünler iç piyasaya sürülüyor, ne plastiği adam gibi (dipçik) ne de mekanizması, bunu neden bu kadar net yazdım, yeni alınan tüfek mekanizma çapak dolu geldi, böyle iş olur mu..? üstad değilim ama hiç tavsiye etmem...

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL
    DERYA MK-12 61cm (tuning)

• Aklı olan varsa Hatsanın ateşlilerinden uzak durur. Aman aman evlerden dışarı. Kasa ve namlu hizalamasi yapilmamis mp ve mpa serisinde namlu oynuyor resmen kilit durumunda. İscilik deseniz rezalet. Hele ki remington kopyasi, kaşık uzerindeki, mekanizma salma mandalinin dandikligine diyecek yok, yari otomatik Hatsanlarda.
    Pompali olarak da hic bulasmayin ,gördünüzmü kaçın. Üzümlü ayarinda pompali uretiyorlar sagolsunlar.

Benelli M4, Fabarm Sat8, Benelli Supernova

• Armsaniniz hayirli olsun bu arada,kirlilik toleransi haric guzel tufektir. Fakat ozellikle yogun kursun atislari sonrasinda pistonun kirlilige toleransi cok dusuk, temizlemezseniz kisa surede tahliye problemi yapiyor.
    Bir yivsizin kötü gün tufegi olabilmesi icin, en az temizlemeden 500-600 tek kursun atisindan sonra bile duzgun calisiyor olmasi lazim. Malesef hic bir yerli gaz sistemli tufegimiz bu rakamlari goremiyor. O yuzden yerlilerde kinetik sistemleri tavsiye ediyorum.

Benelli M4, Fabarm Sat8, Benelli Supernova

• hatsanin 550tl ye pompalısı vardi aslinda o alinabilir gibi merdiven alti ürünler bile 450tl o yüzden dedim yoksa tek tercih olarak asla alinmamali

• hatsanin 550tl ye pompalısı vardi aslinda o alinabilir gibi merdiven alti ürünler bile 450tl o yüzden dedim yoksa tek tercih olarak asla alinmamali

valla 550'lik pompalının tek farkı merdiven üstü oluşu :) hatta fiyatı daha pahalı :)

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL
    DERYA MK-12 61cm (tuning)