Sizce bunu sıfır mı 2.el mı alayım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bi ekleme yapayım: aslında co2 tüple çalışan iyi bir co2 tabanca alacaktım ama pişman olurum belki diye vaz geçtim.

• Bence öncelikle ihtiyaçlarını belirlemelisin. Bu hobide, açık alanda mı atış yapacaksın, ev içinde mi atış yapacaksın. Gurupman yapmayı mı planlıyorsun, yoksa hedeflere tahribat atışı mı yapmayı planlıyorsun. Azami kaç mt ye atış yapacaksın. Bu gibi sorulara verdiğin cevaplar neticesinde kafanda ki silah daha bi şekillenecektir bence. Ona göre de forumdaki üstadlar yardımcı olurlar inşallah.

Cometa Fenix 400 Compact Star 5,5 mm

Hatsan Mod 135 qe Wortex 5,5 mm + Yatagun Dampa + Hawke Vantage 3*9*40 AO

Hatsan Nova Compact LW 5,5 mm (M.Ekiz Reg) (SATILIK)

Kral Bigmax X 6.35 + Hawke Sidewinder 8*32*56 20x Half Mildot (SATILIK)

Effecto Px 5 Pro 5.5 Lamine Kundak

• Zorakı kararınız mukemmel benım bayıldıgım bır tabanca gucu ısabetı harıka....ultra tavsıye ederım ucuna moderatör takmanız muhtemel dolayısıyla moderatör ıle goruntu mukemmel oluyor ses min. iniyor....ultranın fazla gucundende mahrum kalmazsınız....Zorakı 2. el alınır bozulmak bılmeyen sorunsuz bı tabanca cunkı,çok vefalı 2. elınden korkmayın derım...co2 tabancalar vs den tad alamayan pro sevıye kullanıcıların demırbasıdır Zorakı

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• Şişeleri parçalamak ve 50 mt mesafe deyince zoraki, ultrası bile gerçekten hafif kalıyor. Evet 50 mt rüzgarsız havada 3-5 cmlik gurupman çıkarır ama şişeyi devirmekte bile zorlanabilir. Gücü ayarlanabilir bir pcp tabanca kralnp01 gibi inceleyin derim. Ha şunu da diyim evin içinde kullanmak için moderatürlü bir zoraki de tadından yenmiyor.

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

sarsılmaz kılınç 2000 light 9mm

atüs 36 cal tek kırma

zoraki hp ultra 4,5 - 5,5

• Zorakı kararınız mukemmel benım bayıldıgım bır tabanca gucu ısabetı harıka....ultra tavsıye ederım ucuna moderatör takmanız muhtemel dolayısıyla moderatör ıle goruntu mukemmel oluyor ses min. iniyor....ultranın fazla gucundende mahrum kalmazsınız....Zorakı 2. el alınır bozulmak bılmeyen sorunsuz bı tabanca cunkı,çok vefalı 2. elınden korkmayın derım...co2 tabancalar vs den tad alamayan pro sevıye kullanıc

Hocam yarın net kararımı vereceğim eğer pcp almaz isem kesin zoraki alıcam . Tek tek kurması benim için olumsuz ama olsun yarın net karar verecğim.Teşekkürler

• Şişeleri parçalamak ve 50 mt mesafe deyince zoraki, ultrası bile gerçekten hafif kalıyor. Evet 50 mt rüzgarsız havada 3-5 cmlik gurupman çıkarır ama şişeyi devirmekte bile zorlanabilir. Gücü ayarlanabilir bir pcp tabanca kralnp01 gibi inceleyin derim. Ha şunu da diyim evin içinde kullanmak için moderatürlü bir zoraki de tadından yenmiyor.

dediğiniz kral np 01 nasıl bi tabanca fiyatını hak ediyormu sizce ? Birde hatsan at p2 var ikisinin fiyatları hemen hemen aynı, eğer bunlardan birini alacak olsam hangisini almam doğru seçim olurdu ? Bunlarla evde atış yapılırmı ?

Birde Hatsanın t10 edge pcp tüfeğini gördüm az önce şuan için kesinlikle tüfek düşünmüyorum ama merakımdan soruyorum. bunun fiyatı neden bukadar ucuz anlamadım 500 küsür TL .

• İkinci el zorakiyi moderatörle beraber al direkt atışa başlarsın. Problem yaratacak en fazla 2 o ring aşınmıştır değiştirip geçersin. Diğerleri ev için hem tehlikeli hem gürültülü. Zorakinin pazarı aktif sıkılırsan sen de satabilirsin.

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

atüs 36 cal tek kırma

• Kararımı verdim bugün bi tanıdık sayesinde bedava pompa sahibi oldum.Şöyle düşündüm zorakinin tasarımı zaten kaba madem kaba bi tabanca alacağıma tek tek atan değilde seri atan birşey alayım dedim.Ve ardından pompayı aldığım tanıdık sayesinde bi dükkandan 650tl ye Kralın pcp tabancası olan np-01 ve yanında ev için jerico 941 co2 tabanca aldım.Hepsinin bana maliyet 900tl tuttu.
    Eğer heveslerimi alıp bu hobiyi bırakmaz devam edersem yıl sonunda zoraki ultrayıda alıcam.

Yorum yapan herkese teşekkür ederim var olun.

• hayırlı olsun keyifli atışlar dilerim.

Hatsan Nova Compact Lw Qe 5.5 Optima 3-9x44e
    Daisy Powerline 008 Havalı Tabanca

Söz ola kese savaşı
    Söz ola kestire başı
    Söz ola ağulu aşı
    Yağ ile bal eyleye bir söz

• Kararımı verdim bugün bi tanıdık sayesinde bedava pompa sahibi oldum.Şöyle düşündüm zorakinin tasarımı zaten kaba madem kaba bi tabanca alacağıma tek tek atan değilde seri atan birşey alayım dedim.Ve ardından pompayı aldığım tanıdık sayesinde bi dükkandan 650tl ye Kralın pcp tabancası olan np-01 ve yanında ev için jerico 941 co2 tabanca aldım.Hepsinin bana maliyet 900tl tuttu.
    Eğer heveslerimi alıp bu hobiyi bırakmaz devam edersem yıl sonunda zoraki ultrayıda alıcam.

Mantıklı bir seçim olmuş güle güle kullanın.

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

atüs 36 cal tek kırma

hayırlı olsun...Kralın np-01 pcp tabancasını 650 tl nerden ve taksıtlemı aldınız...bırde 4.5 mı 5.5 mı aldınız memnunmusunuz

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf