Yivsiz Av Tüfeği Görüş ve Önerileriniz

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Değerli Hobidaşlar;
    Alttaki 3 marka ve modelden hangisini önerirsiniz??
    Şimdiden teşekkür ederim..

Kral XPS Tactical
    Derya MK 12 AS 100S
    Typhoon F12

Walther CP 88 6'' £tabanxalı$

Crosman Vigilante 357

Husan Malazgirt 1071 410 Cal;tufey#

Edgun Leshiy 2 Limited Edition 30 Cal

Umarex HDR 50 11 Joule

• Hicam bende uzun süredir araştırıyorum gördüğüm kadarıyla derya mk 12 hem işçilik hemde sistem olarak daha iyi.Alparslan beyin bu tüfeklerin üçü ile videoları mevcut.

• Hepsini izledim açıkçası yine de karar veremedim. O nedenle karar kısmında desteğe ihtiyaç duyuyorum. :)

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• Değerli Dostlar,

Öneri ve görüşlerinizi hâlâ beklemekteyim.

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• Onun da yorumlarını bekleyeyim o zaman, çok teşekkür ederim..

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• konuyu açan Sn. arkadaşım ; az önce bir foruma gözgezdirdim. Av tüfeği ile ilgili tecrübeli avcı ve atıcıların yorumları mevcut bana çoğu objektif geldi. İçlerinde belki marka fanatiği yada forumda algı oluşturan kişilerde olabilir. Eğer isterseniz özelden forum ismi vereyim. Belki burada yazmam doğru olmaz. Yada olur bilmiyorum moderatör arkadaşlar ne düşünür? Okursunuz akıl süzgecinden geçirirsiniz, sonuçta para vereceksiniz, deneme yanılma ile tüfek değiştirip maddi açıdan zarar eden kişiler mevcut. Paylaşmak istedim sadece

dıana 460 magnum

• Çok tesekkur ederim. Ben de bilmiyorum ne düşünürler ama bana özelden yazarsanız sevinirim.

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• sene olmuş 2017 istanbul'da dizanteri yüzünden 1 haftayı bulan süredir ailecek hastahanelik olduk, bayramda toparlayabilirsem hem MK-12 hem de RS-X2 için başlıklar açıp en azından tek tek fotoğraflayıp malzeme mekanik değerlendirmesi yapmak istiyorum, henüz atışa gitme fırsatım olmadı ama MK-12'nin Kanada'da çok fazla kullanıcısı var ve yorumları gayet iyi, (hobi maksatlı)

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL
    DERYA MK-12 61cm (tuning)

• sene olmuş 2017 istanbul'da dizanteri yüzünden 1 haftayı bulan süredir ailecek hastahanelik olduk, bayramda toparlayabilirsem hem MK-12 hem de RS-X2 için başlıklar açıp en azından tek tek fotoğraflayıp malzeme mekanik değerlendirmesi yapmak istiyorum, henüz atışa gitme fırsatım olmadı ama MK-12'nin Kanada'da çok fazla kullanıcısı var ve yorumları gayet iyi, (hobi maksatlı)

Çok geçmiş olsun.

Cok geçmiş olsun, o zaman biraz daha bekleyeyim sizi.

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• İçlerinde en iyisi derya mk12 , klasik gaz pistonu tahrik sistemini kullaniyor. Piston namlu uzerinde daha sorunsuz denenmis bir sistem. Bana sorarsaniz şarjorlu tufek almayin derim yinede.

Benelli M4, Fabarm Sat8, Benelli Supernova

• birkaç yorumunuzu okumuştum tesekkur ederim. Merakım su yönde; ayda bir yada iki kere gong atışı ve keyif amaçlı olacak. Yine de önermez misiniz şarjörlü??

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• Hobi için alabilirsiniz.

• slm seçenekleriniz arasında Husan neden yok halbuki benim naçizane yaptığım araştırmalar sonrasında her anlamda özellikle kalite bakımından 1 terçihim 20 kalibre almak üzereydim şu günlerde 36 kalibresi çıkacak o nedenle beklemeye aldım saygılar

• Teşekkür ederim, neden olmasin. Tüm öneriler beni mutlu eder onu da arasına katarım :)

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• Ata arms cy taktik bronz yada siyah fena kafamı kurcalıyor.7+1 olması lazım

Şarjör ayrı bir kategori hepsinden olsun

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• bende bir hevesle şarjörlü tüfek aldım, daha ilk atışta fişek sıkıştı, her iki tüfek fabrikaya gönderildi, görüntü gerçekten insanın hoşuna gidiyor fakat asıl işlevi olan fişek atmayı başaramıyor, boş fişek takılıyor yada fişek dikiyor yani namluya süremiyor, ruhsata işlendiği içinde artık geri de veremiyoruz, kısacası pişman oldum, bana sorarsanız şarjörlü tüfekten uzak durun, taktik modelli olan otomatik tüfek bakın yani alttan doldurmalı olanlardan, şarjörlü tüfekler fişek seçiyor diğerleri ise hepsini atabiliyor, youtube ta bir sürü markanın videoları var hepside suçu fişeğe atıyor, aşağıdaki tüfeği inceleyin hemde yarı fiyatı,

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

hatsan Mod 85 sniper
    Makarov bsm 20 sporting
    Makarov bsm 12 sporting

• Sakalımızda var ama, yinede söz dinletemiyoz. Suya yazı yazdım boşuna.
    Sizlerede geçmiş olsun bu arada.

Şarjörlü yivsiz tüfekler her daim problemlidir. Standart boyutlarda olmayan ve plastik olan kovanlar, çentiksiz dip tablalari, farkli dip tabla uzunluklari...vs kisacasi şarjörlü yivsiz olmaz hele ki bizim yerlilerden hiç olmaz.

• bende bir hevesle şarjörlü tüfek aldım, daha ilk atışta fişek sıkıştı, her iki tüfek fabrikaya gönderildi, görüntü gerçekten insanın hoşuna gidiyor fakat asıl işlevi olan fişek atmayı başaramıyor, boş fişek takılıyor yada fişek dikiyor yani namluya süremiyor, ruhsata işlendiği içinde artık geri de veremiyoruz, kısacası pişman oldum, bana sorarsanız şarjörlü tüfekten uzak durun, taktik modelli olan otomatik tüfek bakın yani alttan doldurmalı olanlardan, şarjörlü tüfekler fişek seçiyor diğerleri ise hepsini atabiliyor, youtube ta bir sürü markanın videoları var hepside suçu fişeğe atıyor, aşağıdaki tüfeği inceleyin hemde yarı fiyatı,

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Öncelikle çok geçmiş olsun. Verdiğiniz paraya deneyim parası olarak bakmak bu saatten sonra daha doğru belki.

Bu arada yanlış anlamayın verdiğiniz linkteki inceleme hayatımda gördüğüm en abzürt tüfek değerlendirmesi (hatta videolardan biri) galiba :)

İyi forumlar dilerim.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177