Yivsiz Av Tüfeği Görüş ve Önerileriniz

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu silahı denemiş birisi değilim fakat bir kaç forumda silahı baya övmüş kullanıcıları, sadece taktik görünümünden dolayı videoyu ekledim, başka markalarında bu tarz tüfekleri vardır mutlaka, zaten firmada çok kurumsal bir firma değil galiba, fakat kullanıcıları çok memnun, birde size özel tüfek yapabiliyor,

hatsan Mod 85 sniper
    Makarov bsm 20 sporting
    Makarov bsm 12 sporting

• Sakalımızda var ama, yinede söz dinletemiyoz. Suya yazı yazdım boşuna.
    Sizlerede geçmiş olsun bu arada.

Şarjörlü yivsiz tüfekler her daim problemlidir. Standart boyutlarda olmayan ve plastik olan kovanlar, çentiksiz dip tablalari, farkli dip tabla uzunluklari...vs kisacasi şarjörlü yivsiz olmaz hele ki bizim yerlilerden hiç olmaz.

Valla bizim millet her işi bilir, her konuda uzmanlıkları vardır, önerilebilecek yerli sayısı bir elin parmakları kadar bile olmadığı için Benelli, Fabarm rüştünü ispat etmiş tüfekler sunarsın ''gavur sevici olursun'' yapacak bir şey yok, 10 yıllık mühendisim Türkiye'de tecrübe para etmiyor, her alanda böyle, halen gidip 350 liraya tüfek alan adamlar var...

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL
    DERYA MK-12 61cm (tuning)

• Valla bizim millet her işi bilir, her konuda uzmanlıkları vardır, önerilebilecek yerli sayısı bir elin parmakları kadar bile olmadığı için Benelli, Fabarm rüştünü ispat etmiş tüfekler sunarsın ''gavur sevici olursun'' yapacak bir şey yok, 10 yıllık mühendisim Türkiye'de tecrübe para etmiyor, her alanda böyle, halen gidip 350 liraya tüfek alan adamlar var...

Çok doğru dedin abi Türkiye de tecrübe para etmiyor. Hem de her alanda...

• İçlerinde en iyisi derya mk12 , klasik gaz pistonu tahrik sistemini kullaniyor. Piston namlu uzerinde daha sorunsuz denenmis bir sistem. Bana sorarsaniz şarjorlu tufek almayin derim yinede.

ben de hala şarjörlü tüfeklere güvenemiyorum, modellerde istikrar yok aynı modelden kimi memnun kimi sorun yaşıyor, biraz daha zamana ihtiyaç var platformun tam oturması için galiba