Hatsan at44 long lw ile 200 metre atışı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar bugün at44 long lw ile 300 metre atışı yapmak istedim ama aşırı rüzgarlı havada 200 metreye anca isabet ettirebildim 250 metreyide denedim fakat isabet elde edemedim. Arkadaşım benden habersiz atışları videoya çekmiş atış sonunda gösterince bana sürpriz oldu. Sizlerle paylaşmak istedim.
    Tufegim at44 long lw üzerindeki dürbün no limit ayaklarla Vector Optics 8-32x50 E-SF, kullandığım pellet Jsb 18,13 grain, hedef 5 litrelik yağ tenekesi.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Ekiz Regülatörlü at44 long lw 5,5 mm
    Vector Optics Viper 8-32x50 E-SF

• Tebrikler

Edgun Matador 6.35

Vortex venom 5-25x56 ffp mrad

Huben K1 5.5

Vector Optics Veyron 6-24x44 ffp mrad

• Tebrikler 150 m den sonra solid daha stabil oluyor egerki ince mehmetin 23 25 ve 27 grainlerini bulabilirseniz memnun kalırsınız tabiki duzgun serileri olursa...

• Dusuncenize katılıyorum ama ruzgarsiz bir havayı denk getirirsem eminim jsb 18,13 grainde iş görecek. Çünkü 250 metreyide denedim ogunku rüzgarlı havada pellet hedefin hep 3 - 5 metre önüne düştü.
    250 metrede arka ayağı tam kaldırdığımda orta dottan nisan aldim.

Ekiz Regülatörlü at44 long lw 5,5 mm
    Vector Optics Viper 8-32x50 E-SF

• Belki kullanmıssınızdır yada biliyorsunuzdur,solid nerdeyse 2 kat agırlık olmasına ragmen 250 metrede 18 gr den daha ust vuracaktır..