Hatsan Torpedo 150 Vortex 5.5 mm İnceleme

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

İyi seyirler Dostlar...

Lütfen Abone olmayı unutmayın. Desteklerinizi bekliyorum ;grin;

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• slm metehanım elıne saglık ancak bırcok vıdeondakı tek ve ortak sorun sesının duyulmayışı

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• 15.89 gr gıbı orta hatta hafif gruba dahıl olabılcek pelleti 690 fps lerde atan bu tufekte ya sorun var ya vortexler boyle yada hatsan eskı guclu hatsan degıl,,Bu Torpedo 150 sniper tufek için bence hayal kırıklıgı

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• bendede var hatsan 150 torpedo wortex pelleti koyup geriye cektigimiz mekanizmanin altin basıni saga yatip sıkıştirdigimiz yer cok sıkı degil hepsindemi öyle bilemiyorum... metehan sendeki dedigim mekanizma cok sıkımı oturuyo yoksa cok hafif 1milim baskıyla mı oturuyo inceleyip donermisin?

• videobu inceledim pelleti koyup geriye cektigin altın renkli aksam cok sıkı oturuyor... bendeki ise 1 milim sürtünmeyle sıkışmayla. oturuyor.. yani kendi agirligiyla durtsen yerine oturur.. tüfek 1 hafta olmadi daha pellet koydugum aksamdada aşınma boyasının kalkmiş oldugu bariz belli... sordum aldıgım yere tüfegi üretince deniyorlar bize geliyo bizde kontrolunu sagliyoruz falan filan dediler.......

• beyler bu 150 torpedo tüfek için pellet önerisi olan yok mu.. 5.51 jsb exact var kafa tarafı hafif bosluk....jsb 5.50 straton jumbo diabolo var sivrimsi uçlu o daha sıkı oturuyo nanluya anlamadim bise ..exact 51 ustelik bosluk var

• beyler bu 150 torpedo tüfek için pellet önerisi olan yok mu.. 5.51 jsb exact var kafa tarafı hafif bosluk....jsb 5.50 straton jumbo diabolo var sivrimsi uçlu o daha sıkı oturuyo nanluya anlamadim bise ..exact 51 ustelik bosluk var

ilk giriş tarafı öyle olabilir, kuma ya da içinde kalacak yumuşak bir şeye ateş et çıkan pelletteki yiv set izlerine bak. Spot on 16.5 graini deneyebilirsin

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• jsb den şaşmak istemiyorum alp ya... jsb exact 5.52 denicem etek capı ve kubbe çapı iyi olursa alırım 3.5 kutu

.....

Jsb straton jumbo diabolo sivrimsi uç pelletin 5.51 yok herhalde ? 5.50 olarak aldıgım namluya süper oturdu ama kafamı karistirdi exact 51 boşluk varken bunun 5.50 si nasil tam oturuyo diye sekiller farkli ama ebat meselesi oldugu için bi yanlıslik mi var acaba diye dusunuyorum. 5.52 exact kirmizi kutu alsam etek capı otururmu diyede merak ediyorum usta?

• jsb den şaşmak istemiyorum alp ya... jsb exact 5.52 denicem etek capı ve kubbe çapı iyi olursa alırım 3.5 kutu

.....

Jsb straton jumbo diabolo sivrimsi uç pelletin 5.51 yok herhalde ? 5.50 olarak aldıgım namluya süper oturdu ama kafamı karistirdi exact 51 boşluk varken bunun 5.50 si nasil tam oturuyo diye sekiller farkli ama ebat meselesi oldugu için bi yanlıslik mi var acaba diye dusunuyorum. 5.52 exact kirmizi kutu alsam etek capı otururmu diyede merak ediyorum usta?

Dediğimi yaparsan ve yiv set izlerini belirgin bir şekilde görürsen kullanacak olduğun daha büyük çaptaki pellet geçerken biraz daha fazla zorlanacağı için atış hızın düşer. Dediğim gibi pelleti bozulmadan çıkarabileceğin bir yere atış yap yiv set izini gör zayıf cılız ve net bir şekilde belirgin değilse çapı büyültebilirsin. Eğer belliyse daha geniş çaplı pellet kullanmanın bir gereği kalmıyor daha iyi grupman yapmıyorsa X]#+,

vazgeçilmezlerim;

• anladım bunu denicem ince kum işimi görecektir herhalde.. ama 5.51 exact jsb nin kafa kisminin değmedigi bariz gorunuyor ama denemek de gerek..

Grupman sıkı pellette biraz daha istikrarlı isabette yanlis bilmiyosam cok sıkı olmasıda yivlere zarar tabii.

• anladım bunu denicem ince kum işimi görecektir herhalde.. ama 5.51 exact jsb nin kafa kisminin değmedigi bariz gorunuyor ama denemek de gerek..

Grupman sıkı pellette biraz daha istikrarlı isabette yanlis bilmiyosam cok sıkı olmasıda yivlere zarar tabii.

o kurşun pelletler namluya hiç bir zarar veremez merak etme =)

vazgeçilmezlerim;

• Zarar verir filan diye duydum okudum falann ama cokta hassas degildirr herhalde

• Zarar verir filan diye duydum okudum falann ama cokta hassas degildirr herhalde

Kim demişse yanlış demiş bin kere yumurtayla taşı çarpıştırsan taşa gene bişi olmaz =) sözüm çelik uçlu Pelletler haricinde geçerlidir =)

vazgeçilmezlerim;