Pellet kardeşliği.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamun aleykum Arkadaşlar, forumdaşlar,

Malumunuz hepimiz peletler için aylık yada ara ara yüklü miktar ücretler ödemekteyiz. Silahimizin sevdiği peleti bulana kadar da gereksiz ve de silahın sevmediği peletleri almış oluyoruz. Bu da israfa neden oluyor. Ben diyorum ki, forum da pazar gibi bir bölüm açılsa, herkes atıl vaziyette duran peletini oraya eklese. Yeni pelet denemek isteyenler o pelet deposundan istediği peleti 30, 40, 50 adet gibi test için sahibinden talep etse. Örnek veriyorum, kaliteli diye 2 kutu jsb 15,89 pelet aldım 90 tl verip. Ama ne cometa, ne de 135 qe de çok berbat sonuç veriyor. 1,5 kutu pelet atıl vaziyette öylece duruyor. 15,89 pelet denemek isteyen olursa 20,30,50 adet gibi gonderebilirim. Hadi diyelim Dizelleme esnasinda kullanayim ama o da burjuvalik olacak. :) 90 tl israf oldu gibi bişey.
    Belki saçma gelebilir ama aklıma böyle bişey geldi. Forum yöneticilerimiz bi kargo firması ile anlaşma sağlarsa cüzi bi fiyata üyeler arasında kargolasma yapılabilir. Kişi de sonradan kullanmayacagi pelete boşa para vermemiş olur. Bu sadece ham bir fikir, üzerinde detaylı düşünulebilir.
    Saygılarımla, arz ederim :)

Cometa Fenix 400 Compact Star 5,5 mm

Hatsan Mod 135 qe Wortex 5,5 mm + Yatagun Dampa + Hawke Vantage 3*9*40 AO

Hatsan Nova Compact LW 5,5 mm (M.Ekiz Reg) (SATILIK)

Kral Bigmax X 6.35 + Hawke Sidewinder 8*32*56 20x Half Mildot (SATILIK)

Effecto Px 5 Pro 5.5 Lamine Kundak

• fikir güzel. en güzel aynı şehir içersindeki buluşmalarda yapılabilir bu.

keşke bide pellet fiyatları ucuzlasa...
    JSB 18.13 500 adet kutu fiyatı 40 tl nin altında yok.

bu hafta sonundaki atışta bile 500 küsür pellet ezdigime göre :D :) aylık pellete ayrılan bütce ciddi rakamları oluşturuyor :)

ee mecbur alıyoruz, napalım taş mı atalım :)

konuya geri gelecek olursak, kargo masrafı felan göz önüne alınırsa şehir içi buluşmalarda hem kaynaşma maksatlı hemde başlıktaki "Pellet Kardeşligi" saglanabilir.

Hatsan Nova Tactical 5.5mm (0916-20010) + Leupold 6-24x60 Mark4 ;tufey#

Hatsan Mod 75 5.5mm (1113-08182) + Ansar 3-9X50 ;tufey#

Hatsan At-44 Long Qe Bullpup RG SE (0814-20794) + Beileshi 6-24X50 ;tufey#

Kral Puncher Maxi 5.5mm W (15-P1448) + Bushnell 4-12X40 ;tufey#

Kral Puncher Pro 5.5mm (16-P1661) + Leupold 6-24X60 ;tufey#

Zoraki Ultra Hp 01-02 (00138) 4.5mm + Reddot £tabanxalı$

[Resim Engellendi: http://www.imgim.com/npkvwl.png]

• Uygulanabilirligi tartışılır tabi de, hayata geçirilirse güzel olacak gibi. @by_nisay hocamin fikride güzel ama bizim gibi küçük ilçelerde yaşayanlar malesef bu hobiyi tek başına yürütüyor. Yani beraber atışa gidebilecegimiz, fikir alış verişi yapabileceğimiz bi ortam çok arzu etmeme ragmen maalesef ilcemde mevcut değil.

Cometa Fenix 400 Compact Star 5,5 mm

Hatsan Mod 135 qe Wortex 5,5 mm + Yatagun Dampa + Hawke Vantage 3*9*40 AO

Hatsan Nova Compact LW 5,5 mm (M.Ekiz Reg) (SATILIK)

Kral Bigmax X 6.35 + Hawke Sidewinder 8*32*56 20x Half Mildot (SATILIK)

Effecto Px 5 Pro 5.5 Lamine Kundak

• Dosya olarak ptt ile göndersek yada bu içi havalı pitpit uzeri sarı yagli kagit zarflar var icerisine koysak birbirimize ptt kargo göndersek en ucuz gonderi bu şekilde olabilir sanırım.

agt Havalı Hobiler agt

• Uygulanabilirligi tartışılır tabi de, hayata geçirilirse güzel olacak gibi. @by_nisay hocamin fikride güzel ama bizim gibi küçük ilçelerde yaşayanlar malesef bu hobiyi tek başına yürütüyor. Yani beraber atışa gidebilecegimiz, fikir alış verişi yapabileceğimiz bi ortam çok arzu etmeme ragmen maalesef ilcemde mevcut değil.

bütün gün tek başıma atış yaptım sıkıla sıkıla bende katılıyorum tek başına zevk alıyorum ama kalabalık olsa daha çok zevk vereceğine eminim

Edgun Matador 6.35

Vortex venom 5-25x56 ffp mrad

Huben K1 5.5

Vector Optics Veyron 6-24x44 ffp mrad