En güçlü ve gerçekçi havalı tabanca önerisi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Vedat bey co2 tabancalar arasında öyle müthiş bir fark yok. Bunlarda güç arama kaliteli marka alırsan biraz daha isabetli ve biraz daha uzun ömürlü olur. Ama her halükarda biraz kullandıktan sonra gözün hep başkasında olur. Sen doldur carcürünü keyfine bak.

çok mantıklı geldi bana. o zaman güç pellet vs bakmaksızın bana en çekici olanı seçeyim. sanırım alacağım tabancayı buldum Colt Single Action Army 45 US Marshall 7,5" Limited Edition . şekil itibari ile en sevdiğim tabanca. bununla başlayayım. tekrar teşekkürler arkadaşlar. ürün geldiğinde incele sonucu detaylı bilgi vereceğim.

• çok mantıklı geldi bana. o zaman güç pellet vs bakmaksızın bana en çekici olanı seçeyim. sanırım alacağım tabancayı buldum Colt Single Action Army 45 US Marshall 7,5" Limited Edition . şekil itibari ile en sevdiğim tabanca. bununla başlayayım. tekrar teşekkürler arkadaşlar. ürün geldiğinde incele sonucu detaylı bilgi vereceğim.

yüksek bir başlangıç olmuş,hayırlı olsun.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Beğendiğiniz alacağınız silahı siz yinede iyi inceleyin hangisini alırsanız alın aynı güçte aynı çalışma prensibinde olmayacak. Siz teknik verileri iyi inceleyin ir çok tanıtım videosu izleyin ve karar verdiğiniz silahın ne tür tipik sorunları olduğunu araştırın. Ben size " Colt Single Action Army 45 US Marshall 7,5" Limited Edition" tabancanın tipik bir sorununu söyleyeyim forumda da daha önce konuştuk co2 tüp yuvasındaki oringlerin orada gaz kaçağı oluyor. Forumda bir arkadaşta vardı ismi aklıma gelmiyor şuan gelince yazacağım kendisiylede görüşüp fikrini alın derim. Yok ben bunu beğendim her seferinde ben horozu hareket ettiririm diyorsanız o sizin bileceğiniz şey tabiki.

agt Havalı Hobiler agt

• Beğendiğiniz alacağınız silahı siz yinede iyi inceleyin hangisini alırsanız alın aynı güçte aynı çalışma prensibinde olmayacak. Siz teknik verileri iyi inceleyin ir çok tanıtım videosu izleyin ve karar verdiğiniz silahın ne tür tipik sorunları olduğunu araştırın. Ben size " Colt Single Action Army 45 US Marshall 7,5" Limited Edition" tabancanın tipik bir sorununu söyleyeyim forumda da daha önce konuştuk co2 tüp yuvasındaki oringlerin orada gaz kaçağı oluyor. Forumda bir arkadaşta vardı ismi aklıma gelmiyor şuan gelince yazacağım kendisiylede görüşüp fikrini alın derim. Yok ben bunu beğendim her seferinde ben horozu hareket ettiririm diyorsanız o sizin bileceğiniz şey tabiki.

anlıyorum sizi ancak içimde kalmasın diye alayım diyorum. zaten 1 yıl garantili olacak. 1 yıl içerisinde sıkıntılar çoğalırsa p09 alacağım.

• Bugün öğlen aldınız yarın elinizde olacaktır en geç ptesi elinize ulaşır. Geldiğinde incelemelerini ve atış tecrübelerinizi bizlerle paylaşın lütfen.

agt Havalı Hobiler agt

• Merhaba arkadaşlar, uzun araştırma sonucu Colt Single Action Army 45 US Marshall 7,5" Limited Edition modelini aldım ve dün elime ulaştı. ilk defa havalı tabanca aldığım için kıyaslama yapamayacağım. ancak silah gerçek gibi duruyor yani birkaç kişi gördü herkes gerçek sandı. silahın gücü beni tatmin etti kola kutularını delip geçiyor, soda şişelerini parçalıyor. yaklaşık 5 metrelik mesafeden test ettim. şehirde olduğum için henüz daha uzak bir mesafeden test edemedim. bana göre tabancanın tek sıkıntısı 6lı olması ve doldurması biraz zahmetli olması. iki defa doldurduktan sonra üçüncüsüne gelince anladım ki doldurması uğraştırıcı. bi de horozu çekmezseniz ateş etmek zor oluyor. yani kolay ateş etmek için horozu manuel çekmeniz gerekiyor. görünüş olarak da horoz sanki tam oturmamış gibi. yani bozuk gibi görünüyor. meğerse tasarımı öyleymiş. son olarak silah resimlerde gördüğümden daha büyük. yani tabanca değil tüfek sanki. biraz kısa olsaydı daha güzel olabilirdi diye düşünüyorum. 1 tüpü akşama kadar anca bitirebildim. sebebi ise doldurması zahmetli ve yaklaşık 30 atıştan sonra bayıyor insan sırf bitsin diye kullandım yaklaşık 50 atış yaptıktan sonra tüp bitti. incelemem şimdilik bu şekilde.

• Merhaba arkadaşlar, uzun araştırma sonucu Colt Single Action Army 45 US Marshall 7,5" Limited Edition modelini aldım ve dün elime ulaştı. ilk defa havalı tabanca aldığım için kıyaslama yapamayacağım. ancak silah gerçek gibi duruyor yani birkaç kişi gördü herkes gerçek sandı. silahın gücü beni tatmin etti kola kutularını delip geçiyor, soda şişelerini parçalıyor. yaklaşık 5 metrelik mesafeden test ettim. şehirde olduğum için henüz daha uzak bir mesafeden test edemedim. bana göre tabancanın tek sıkıntısı 6lı olması ve doldurması biraz zahmetli olması. iki defa doldurduktan sonra üçüncüsüne gelince anladım ki doldurması uğraştırıcı. bi de horozu çekmezseniz ateş etmek zor oluyor. yani kolay ateş etmek için horozu manuel çekmeniz gerekiyor. görünüş olarak da horoz sanki tam oturmamış gibi. yani bozuk gibi görünüyor. meğerse tasarımı öyleymiş. son olarak silah resimlerde gördüğümden daha büyük. yani tabanca değil tüfek sanki. biraz kısa olsaydı daha güzel olabilirdi diye düşünüyorum. 1 tüpü akşama kadar anca bitirebildim. sebebi ise doldurması zahmetli ve yaklaşık 30 atıştan sonra bayıyor insan sırf bitsin diye kullandım yaklaşık 50 atış yaptıktan sonra tüp bitti. incelemem şimdilik bu şekilde.

ben böyle ürünlere gözüme ve gönlüme hitap ettiği için ''sevip, okşamalık'' diyorum.
    özlediğimde kutusundan çıkartıp 5-10 dakika hasret giderip tekrar kutusunda saklayacağım, kullan(a)mayacağım türde şeyler.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• ....Yok ben bunu beğendim her seferinde ben horozu hareket ettiririm diyorsanız o sizin bileceğiniz şey tabiki.

diğer bir alıntı "...o nedenle ilk 8 atis guclu 2.si de hemen guc azalmaya başlıyor ayrica 8+8 sarjor agzim gozum demenden bitiyor sanki surekli sarjor dolduruyormus atis yapmıyormus gibi hissettiriyor."

Gönlünüze hoş geldiyse iyi günlerle kullanın, şimdi filmin sonunu başından söyliyim çok değil bir süre belki 2 3 kre daha atış yapma hevesinde olacaksınız, sonra biraz kutusunad duracak sonra pişmanlıklar sonrasıda ya vitrin dekoru ki bence en mantıklısı.. yada ikinci elde yok pahasına gidecek çünkü alıcısı çok çok az olacak.. ben bu nedenle sayfalarça çene patlatarak uzun uzun tecrübelerimi ve izlenimlerimi paylaşıyorum. Karar ve tercih tabiki herkesin şahsına münasır, iyi günlerle kullanın diyelim artık. Üzerinde tüp bırakmayın bu önemli özellikle o tabancada 2.si de tüpü bitmeden silahtan çıkartmayın yüksek co2 soğuk havasına oringlerinizi mağrus bırakmayın gerekirse tetiği boşa çekerek ses iyice azalıncayaca kadar basmaya devam edin ve co2 tüpünü bundan sonra çıkarın, mermi dolu bırakın ama tüp dolu bırakmayın.. çizilmelere karşı da içi yumuşak süngerli bir tabanca çantası alın şu modeli öneririm..
    https://www.aksuav.com.tr/default.asp?git=9&urun=3856#.

agt Havalı Hobiler agt

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın.

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• arkadaşlar bende sig sauer p320 var ve şarjör atış esnasında yerinden çıkıyor bunun çözümünü bilen bir arkadaş yardımcı olabilir mi?

• arkadaşlar bende sig sauer p320 var ve şarjör atış esnasında yerinden çıkıyor bunun çözümünü bilen bir arkadaş yardımcı olabilir mi?

Urunu servise yollayin ve mumkunse iade edin bunun nedeni sarjoru tutan yayin atisin sarsintisiyla deforme olup yerinden kaymasi. bende ayni tabancayi 500 atista ayni sorunlarla servise yolladim yeni tabanca yolladilar bende açmadan aldigim yerden rica edip iade ettim baska urun aldim.

agt Havalı Hobiler agt

• ikinci el olarak aldığım swiss arms p1911 co2 4.5mm bb tabancanın ufak bir videosu
    ilk iki şarjörde gerçekten hissedilir bir gücü var işin açığı güç olarak ben bu kadar beklemiyordum lakin baya iyi çıktı
    sıkıntılı kısmı gez ve arpacık bence gerçek silahlardaki kadar göze hitap etmemeyişi atışları kaçırmamın sebebini ona veriyorum
    çok faal kullanamadım 4 - 5 tüp oldu henüz ama görsel olarakda işlevsel olarakta güzel makina hoşuma gidiyor vesselam

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

mod 135 qe vorteks Browning 3-9x40 ;avci;

Sarsılmaz Cobra 12ga. pompalı
    Huğlu kooperatif 12ga. Otomatik
    Çiftsan Süperpoze 12ga.
    Çiftsan çifte 16ga.

• ikinci el olarak aldığım swiss arms p1911 co2 4.5mm bb tabancanın ufak bir videosu
    ilk iki şarjörde gerçekten hissedilir bir gücü var işin açığı güç olarak ben bu kadar beklemiyordum lakin baya iyi çıktı
    sıkıntılı kısmı gez ve arpacık bence gerçek silahlardaki kadar göze hitap etmemeyişi atışları kaçırmamın sebebini ona veriyorum
    çok faal kullanamadım 4 - 5 tüp oldu henüz ama görsel olarakda işlevsel olarakta güzel makina hoşuma gidiyor vesselam

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

gule gule kullanın video yu acamadımda size 3 sorum olacak

1- silahda tüp takılı fakat bb sarjorde yok bos atıs yapma ımkanı sunuyormu

2- silahda tüp takılı bb de var kurma sürgüsünü çekmeden atıs yapma imkanı veriyormu yani mermiyi agzına vermeden direk atıs yapıyormu

3--- mermi bb bittiğnde kızak kolu takılı kalıp mermi bitti anlasılıyormu.

bunlar silahda gercekçilik duygusu veriyor çünki...

crosman 2240 ( .22 cal. ) air rifle

Barska 1,5-4,5*26 scope

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen ayer ().

• https://www.youtube.com/channe…s=subscriber&pbjreload=10
    youtube kanalımdan izleye bilirisiniz
    sorularınızın cevabı olarak
    1 birinci sorunuz ve üçüncü sorunuz cevap olarak aslında aynı yani şarjörde mermi bittiğinde üst kızak geride kalıyor
    yandan mandal ile indirip silah boş iken tüp doluyken atış yapmaya devam edebiliyor (her atıştan sonra üst sürgü geride kalıyor )
    arastırdığım kadarıyla tam dolu tüple boş atışlarda hava sarfiyatı çok fazla olduğu için tavsiye edilmiyor
    lakin tüpün bitmeye yakın olan kısmında gücün azaldığında contalara zarar vermemesi için boş atış yapıyorum
    2 bu model silah orjinalinde de replikasındada tek hareketli tetiğe sahip oldugu için horozu elinizle kurarsanız atış yapacaktır
    tepme olarak gerçek gibi olmasada görünüş ve taşırken tamamen gerçek hissiyatı veriyor 750 800 gram olması avantaj

ben beretta f92 luger p08 ve colt revolver 3 ünden birini istiyordum bu nasip oldu
    iyikide almışım diyorum :) görsel olarak tablo gibi koy karşına yak sigaranı al çayını izle izle doyamıyorsun :love::love::love:

Çiftsan Süperpoze 12ga.
    Çiftsan çifte 16ga.

• gule gule kullanın video yu acamadımda size 3 sorum olacak

1- silahda tüp takılı fakat bb sarjorde yok bos atıs yapma ımkanı sunuyormu

2- silahda tüp takılı bb de var kurma sürgüsünü çekmeden atıs yapma imkanı veriyormu yani mermiyi agzına vermeden direk atıs yapıyormu

3--- mermi bb bittiğnde kızak kolu takılı kalıp mermi bitti anlasılıyormu.

bunlar silahda gercekçilik duygusu veriyor çünki...

abim ek olarak silahı almadan önce izlediğim bu video beni bu silaha çekti
    videodaki elaman 70 yard yani yaklaşık 60 metreye atış yapıyor

Çiftsan Süperpoze 12ga.
    Çiftsan çifte 16ga.

• tesekkur ederim

Barska 1,5-4,5*26 scope

• tesekkur ederim

senin p08 nasıl abi güç olarak? orjinal gibi şarjörsüz duruyormu sürgü çekikken ?

Çiftsan Süperpoze 12ga.
    Çiftsan çifte 16ga.

• Aynen öyle de ben bu p08 den çok çektim iki kere servise gitti

Biraz kullandıktan sonra seri atış yapmaya başlıyor yani tetiğe bir kere basıyorum şarjörü boşaltıyor makinalı tabanca gibi

Çözümünü bulamadılar bir ara yapıldı şimdi tekrar aynı sorundan serviste

Tabanca çok güzel gerçekçi kurmadan atış yapmıyor, bitince kızak kurulu kalıyor herşeyi gerçekçi

Barska 1,5-4,5*26 scope

• Peki senin swis arms 1911:de aynı mantıkla çalışıyor sanırım dimi..

Barska 1,5-4,5*26 scope