En güçlü ve gerçekçi havalı tabanca önerisi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Peki senin swis arms 1911:de aynı mantıkla çalışıyor sanırım dimi..

Valla abi ben memnunum cok iyi cok gercekci

Menzil olsun calisma olsun guzel tabanca gucude iyi

Orjinal barabillinin ust sürgüsü kuruluyken

Dikine duz bi zemine konuldugunda horoz gibi duruyorsa bende alabilirim bi tane 😉

mod 135 qe vorteks Browning 3-9x40 ;avci;

Sarsılmaz Cobra 12ga. pompalı
    Huğlu kooperatif 12ga. Otomatik
    Çiftsan Süperpoze 12ga.
    Çiftsan çifte 16ga.

• hocam ne kadar bi fiyat dusunuyorsunuz ?

mod 135 qe vorteks Browning 3-9x40 ;avci;

Sarsılmaz Cobra 12ga. pompalı
    Huğlu kooperatif 12ga. Otomatik
    Çiftsan Süperpoze 12ga.
    Çiftsan çifte 16ga.

• Linkteki üründendir 4,5mm bb atar Yeni nesil Kwc Beretta M92 modelidir. Eski modellerle farkları; yeni nesillerde sarjor orjinal tabancadaki gibi duz biter eski nesillerde ise sarjor ün altı çıkıntılıdır, tabancanın seri atış ve tekli atış ayar yeri eski nesillerde emniyet mandalinin 3 aşamasında iken yeni modellerde emniyet mandalindan bağımsız olarak kundagin sag kisminda gizli ve ayri bir yerde konumlanmistir, bu eski modellerde seri atışın pimindeki arizalanma sorununu ortadan kaldırmıştır. 1tüp 3,5şarjor tekli atış ve 1tüp ile seri atışta 3 sarjor atis yapilabilmektedir. Full metaldir 1085gramdir orjinal tabanca ile sökümü dahil herşey birebirdir. Kutusunda aksuavdan faturası ile ilgili bir yanında 2co2tup ve 250bb ile kargo dahil 500TL olarak satıyorum. Egerki isteyen olursa ayrica taktik atis eldiveni ve ozel fermuarli sert yuzeyli ici 3d süngerli taşıma çanta ile hepsini kargo dahil 550tl ye verebilirim.

Ilgilenler 0542 420 4402 nolu numaramdan ulaşabilirler ve whatsapptan istenildiği gibi fotoğraflar çeker gönderirim.

agt Havalı Hobiler agt

• swiss arms 1911 blowback havalı tabancam var gayet memnunum ama işlerimin yoğunlugundan fazla kullanamadım satmak istiyorum ilgilenen varsa referansım vs. var iletişime geçebilirsiniz.

• listedeki walther ve daisy hariç hepsini kullandim bb atmak istiyorsan makarov pm 40 pellet atmak istiyorsan cz p09 8+8 blowback olanı alın memnun kalırsınız. P320 kesinlikle almayın Sig Sauer markasını neredeyse 3 modelinide sonra 2 ayda denedim hepsi ariza yada bur takim sorunları mevcut aman uzak durun sig sauer in havalilarindan, cz 75 p09 blowback 8+8 sarjor yazacak karistirmayin cz p09 un bb atanida var. F92ler airsoft dan farksiz ne attigi yer belli ne güç var. Colt 500kusur tele fiyatini hak etmiyor bb atan bir tabanca icin lux pahaliliginda sadece gerceginin nami var havalida adı var hic bir seyi hosuma gitmedi tabancayi elinde sag sola salliyorsun ti git mingir sesler çıkıyor. Özetle bb atacaksan hem gercekci olsun diyorsan pm40
    2455-188ebcdf-large.jpeg2454-96766e09-large.jpeg2452-81e4aa58-large.jpeg2451-317d6786-large.jpeg2450-5217d8e6-large.jpeg

kesinlikle katılıyorum

• Beğendiğiniz alacağınız silahı siz yinede iyi inceleyin hangisini alırsanız alın aynı güçte aynı çalışma prensibinde olmayacak. Siz teknik verileri iyi inceleyin ir çok tanıtım videosu izleyin ve karar verdiğiniz silahın ne tür tipik sorunları olduğunu araştırın. Ben size " Colt Single Action Army 45 US Marshall 7,5" Limited Edition" tabancanın tipik bir sorununu söyleyeyim forumda da daha önce konuştuk co2 tüp yuvasındaki oringlerin orada gaz kaçağı oluyor. Forumda bir arkadaşta vardı ismi aklıma gelmiyor şuan gelince yazacağım kendisiylede görüşüp fikrini alın derim. Yok ben bunu beğendim her seferinde ben horozu hareket ettiririm diyorsanız o sizin bileceğiniz şey tabiki.

Yalnız horozu çekerken çıkan ''klik'' sesi çok güzel :)

• Merhaba

Havalı tabanca olarak ilk önce bende Ekol S66 havalı tabanca modeli ile başlamıştım. Tabi ki fiyatı diğerlerine göre uygun olduğu için tercih ettim. Onda biraz acemilik attıktan sonra Kwc Sig Sauer SP2022 modelini denedim ve çok memnun kaldım. Fiyatına göre çok iyi bir havalı modeli. Görünüş olarak da gayet iyi duruyor. Atışlarıda gayet etkiliydi. Bu cimrilik nereye kadar :) dedim ve son olarak şimdi de kullandığım model Umarex Glock 17 modelini aldım. Herşeyi ile tam olarak tatmin ediyor Görüntü olarak glock olması zaten beni en fazla çeken tarafıydı.

Kamp Seti