Havalı Silah Türkiye ve Hatsan havalı silah pcp, yaylı atış yarışması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • herkeze iyi günler dilerim hobidaşlarim facebok gruplarında gezerken denk geldim geçen hafta galiba yarışma olmuş ve etkinlik yapmışlar ödül çekiliş falan baya değişik bir iş olmuş bizim hiç haberimiz olmadı niye bu forumda bilgi bulamadık acaba merak ediyorum işallah birdahaki yarışmalarda bu forumdaki üye olan bizlerinde haberi olur aktiflik önemli bi kaçta denk geldiğim videoyu koyuyorum buraya

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.
    https://www.facebook.com/SenKa…man/posts/929940343849472 fotolara ve videolara içim gitti yemin ederim..... bu güzel forumumuzdanda böyle güzel etkinlikler bekliyorum biliyorumki foruma üye olan herkezde bekliyordur

• Herhangi bir marka ve şahıs odaklı şovlardan kaçındığımız için bazı paylaşımları burada bulamamanız çok normal.

O yöndeki isteklerinizi kendilerini takip ederek karşılayabilirsiniz.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• facebok pek kullanmıyorm işim olunca bu foruma giriyorm ama şov mov bilmem ama hobi için güzel bi olay olmş umuyormki bu forum yönetimide yapar etkinlik herkez tanışır memnun olur sponsor bulmak şovluga girer derseniz bişi diyemem hocam

• Forum yönetimi olarak biz daha çok forumdaki işleyişle ilgileniyoruz. İleride olması dileğiyle.

Bir de noktalama işaretlerine dikkat edin zira yazdıklarınız zor anlaşılıyor.

İyi forumlar dilerim.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177