Bu da diğer hobim

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • led far yakıyor :thumbup: antalyaya da bekleriz atis yaptigimiz alan atvlerle gezi alanıdır kum tepeler yollar var hem motorunuzla guzel bir gezi hemde iyi bir atış günü geçirebilirsiniz :thumbup:

agt Havalı Hobiler agt

• Süper... Benim de hayalim fakat üç kız babası biri olarak artık zor görünüyor. Ayağımdan pranga ile bağlı gibi hissediyorum kendimi :) Allah kaza bela vermesin. Malum ülkemizde motosiklet sürücüleri sürücüden sayılmıyor. Bir de trafikte hasta ruhlu insan çok. Allah iyilerle karşılaştırsın.

Cometa Fenix 400 Compact Star 5,5 mm

Hatsan Mod 135 qe Wortex 5,5 mm + Yatagun Dampa + Hawke Vantage 3*9*40 AO

Hatsan Nova Compact LW 5,5 mm (M.Ekiz Reg) (SATILIK)

Kral Bigmax X 6.35 + Hawke Sidewinder 8*32*56 20x Half Mildot (SATILIK)

Effecto Px 5 Pro 5.5 Lamine Kundak

• syn. mno davetiniz için teşekkür ederim. Yolumu o taraflara düşürmeye çalışacağım :) iyi günler.

AT44 10 LONG LW - UTG LEAPERS 6-24x50 AOE TACTICAL OPTICS - WRANGLER TYPHOON MODERATÖR - UNIVERSAL BIPOD

ZORAKİ HP-01 ULTRA - WRANGLER BORA MODERATÖR

• Syn. Ramazan B. İyi dilekleriniz çok çok teşekkür ederim, umarım bir gün hayaliniz gerçek olur. Tanıdığım bir abim 67 yaşında yeni motosiklet sürmeye başladı. Geçen ay 2500 km tura gitti. Allah herkesin gönlüne göre versin. Hayırlı günler.

AT44 10 LONG LW - UTG LEAPERS 6-24x50 AOE TACTICAL OPTICS - WRANGLER TYPHOON MODERATÖR - UNIVERSAL BIPOD

• 31.10.2017 yani bugün akşam 21:00 itibariyle tekirdağ a askere gidiyorum, yorumlara cevap yazamazsam kusura bakmayın. Selametle.

• Rabbim hayırlı teskereler nasip etsin. Sağ Salim git gel inşallah.

Cometa Fenix 400 Compact Star 5,5 mm

Hatsan Mod 135 qe Wortex 5,5 mm + Yatagun Dampa + Hawke Vantage 3*9*40 AO

Hatsan Nova Compact LW 5,5 mm (M.Ekiz Reg) (SATILIK)

Kral Bigmax X 6.35 + Hawke Sidewinder 8*32*56 20x Half Mildot (SATILIK)

Effecto Px 5 Pro 5.5 Lamine Kundak

• çok teşekkür ederim, sağolun.

• 31.10.2017 yani bugün akşam 21:00 itibariyle tekirdağ a askere gidiyorum, yorumlara cevap yazamazsam kusura bakmayın. Selametle.

hayırlı teskereler dilerim kardeşim, bu vatana belirli bir sure bile olsa hizmet edebilmek cok gururlu cok seferli cok mukaddes bir görevdir. Allah yolunuzu açık etsin, bende o zaman ramazan bey onumuz hafta gelinde manku kardesimizide çağıralım diyecektim kismet teskereye bekleriz ayağınıza taş deymesin, hayırlı teskereler asker. Ayrıca kulak catlagi icin krem ayak icin krem pisik icin krem bol çamaşır en az 7 ser adet ki haftayı tamamlayabilesin. Her gün bu vatana asker olabilmenin gururuyla uyanman dileği ile iyi yolculuklar.

agt Havalı Hobiler agt